Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, neporadil by mi někdo s identifikací autora vázy? Myslela jsem si, že je to dílo pana Rudolfa Schröttera, ale nemohu ji vyhledat. Je bez signace. Předem děkuji za jakékoli tipy :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, může mi někdo poradit s autorem a případnou dobou vzniku ježků? Výška 11 a 8 cm. Děkuji za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:shock: hmm pani a pán ježkovci .
Pekné ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ano je to páreček, ale kde se vzal...? :roll:
Registrovaný uživatel
Podobného ježka mám taky a je ze Železného Brodu.
Podle mého názoru by to mohl být Janků, ale nejsem odborník.
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem.. Mohl by mi,prosím, někdo poradit autora a stáří džbánu, popřípadě odhad ceny? Jedná se o borské sklo z kolekce 'Nemo'?Děkuji
Registrovaný uživatel
Stále nemohu najít kdo ježky navrhl...vyrobil... :roll:
princezna napsal
Dobrý den, může mi někdo poradit s autorem a případnou dobou vzniku ježků? Výška 11 a 8 cm. Děkuji za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jakákoliv sklárna,tipoval bych jabloneckou sklárnu.
Registrovaný uživatel
děkuji
Registrovaný uživatel
Ahoj, poradil by mi n ěkdo prosím jakou má hodnotu čajová souprava z 1936, sklo ULTRADUR ze Vsetína (značeno ČMS).
Souprava je 5 šálků (jeden s hubičkou, 5 podšálků, konvice, karafa se zabroušenou zátkou na rum, cukřenka s víčkem.. POdoba přesně viz foto..
Sutnar jsem pochopil, že to asi není ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vidí prosím někdo v těch vitrínách a skřínce i přes hroznou kvalitu fotek, za kterou se omlouvám, hned na první pohled odborníka něco, co ho čímkoli zaujalo? Přemýšlíme, co z pozůstalosti po babičce ponechat v rodinném depozitáři a co má smysl prodat. Až budu mít příležitost, zkusím sem dát lepší fotky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sbírkové hutní sklo...potřebuji najít někoho, kdo by mi pomohl s restaurováním a opravami ...zabrušování, leštění a dodělání figurálního hutního skla...ideální nějaký huťíák a brusič....odměna dohodou....nabídněte prosím a nebo poraďte nějaký kontakt
Registrovaný uživatel
Škoda , nežijete na Slovensku... :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
idusche napsal
Vidí prosím někdo v těch vitrínách a skřínce i přes hroznou kvalitu fotek, za kterou se omlouvám, hned na první pohled odborníka něco, co ho čímkoli zaujalo? Přemýšlíme, co z pozůstalosti po babičce ponechat v rodinném depozitáři a co má smysl prodat. Až budu mít příležitost, zkusím sem dát lepší fotky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Ponechal by som všetko , čo sú ucelené nepoškodené súpravy a prípadne samostatné zaujímavé kúsky .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, pomohl by mi někdo se zařazením této vázy? Výška cca 30 cm. Předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vlku7027 napsal
sorry.....tento prispevok som sem dal omylom


Mám to zmazať ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jindřich Tockstein.zkuste prohlídnout celou vázu,zdali najdete signaturu.
Registrovaný uživatel
Signatura bohužel není. Děkuji za tip.
Registrovaný uživatel
su to tancujuce dievcata-schlevogt-hoffmann
https://www.etsy.com/listing/532790285/bohemian-czech-art-deco-glass-vase-nude?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=Czech%20glass%20vase&ref=sr_gallery-32-33
Registrovaný uživatel
Dobrý deň. Prosím o určenie veku a výrobcu ťažítka. Váha 890g a výška 8cm. Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
u tazitok je to dost tazke, hlavne to ze kde bolo vyrobene, vam asi nezodpovie nik, ak myslite konkretnu sklaren, ale bolo asi vyrobene v cechach a co sa tyka veku vo vseobecnosti plati, ze cim je tazitko menej priehladne, alebo cire a cim je viac sklo zakalene nepriehladnejsie tym je starsie. podla mna bolo vyrobene v 50tich-60tich rokoch.........ale je to len moj nazor
Registrovaný uživatel
Ďakujem za odpoveď.
Registrovaný uživatel
je to Vladislav Urban
azuzp napsal
Dobrý den, neporadil by mi někdo s identifikací autora vázy? Myslela jsem si, že je to dílo pana Rudolfa Schröttera, ale nemohu ji vyhledat. Je bez signace. Předem děkuji za jakékoli tipy :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím pomohl by někdo určit z jakého období pochází na fotu stará broušená likérová souprava a ohodnotit cenově. Pátrala jsem i na internetu, k výrobě o období jsem však nic nenašla, pouze jeden inzerát, kde prodejce obdobnou soupravu nabízel za 10 tis, což se mi moc nepozdává, ale nejsem žádný odborník na sklo.
V popisu rovněž nebylo uvedeno, kdo byl výrobce a z jakého období souprava pochází. Omlouvám se za foto, ale lépe mi to nešlo nafotit. Děkuji všem za jakýkoliv názor a odpověď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.Bola vyrobena v rokochch 1935-1940 v jabloneckej firme Vogel & Zappe.Uvedena bola pod názvom "Dáma s krinolínou"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1