Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mockrát děkuji za informace,super. Nevíte, prosím, jakou by mohla mít hodnotu, mám ji z pozůstalosti.
Registrovaný uživatel
Velmi děkuji za informace, na netu jsem tuto soupravu od firmy Vogel & Zappe opravdu našla:http://www.praguedogantiques.com/cz/sklo/liqueur-set-vogel-zappe-detail. Ještě jednou velké díky za pomoc.
Registrovaný uživatel
Prosím pomohl by mi někdo učit období porcelánové konvice a džbánku na fotu?
Pochází z pozůstalosti od babičky, nemá žádné značení (kdo tedy vyrobil nemohu tudíž zjistit) a tak usuzuji, že by mohly tyto předměty pocházet někdy z 30 let. 20 stol. Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mohol by to byt Rosenthal... :?
Registrovaný uživatel
Moc díky za radu, pokusím se pátrat tímto směrem.
Registrovaný uživatel
oznamuji všem sběratelům skla,smutnou zprávu,odešel nám umělec světového formatu p.René Roubíček.
Registrovaný uživatel
Kolegovia od skla, porcelánu, keramiky mám na Vás prosbu. Je tu nejaký fanda R-U monarchie, ktorý by mi vedel napísať akú má približne cenu hrnček s posledným R-U cisárom Karolom I. a manželkou Zitou. Hrnček má výšku cca. 9cm a kúpil som ho spolu so starými hrnčekmi / buclákmi / s ovocnými a kvetinovými motívmi. Páčil sa mi aj ten a aj keď nie je stopercentný tak som ho zobral. Ďakujem za ochotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Neviem či bude niekto ochotný oceňovať tento hrnček, keďže takto postavená otázka pôsobí veľmi kontraproduktívne. Pokiaľ raz kúpim jednotlivý predmet, ktorý bol súčasťou nejakého súboru, tak si tú sumu vydelím počtom hrnčekov a dostanem aspoň hrubý priemer hodnoty. Po zakúpení tovaru a následnom zisťovaní hodnoty na tomto fóre, mi tento počin pripadá zvláštny. Kúpim vec o ktorú som pôvodne nemal záujem, no páčila sa mi a tak som neodolal. Potom si rozmyslím, že ju vlastne nechcem. Vyskúšam ju teda predať nanovo. Overím si koľko by to mohlo hodiť. Aspoň tak mi vychádza takáto logika. A dopredu sa ospravedlňujem LubosH69 aby môj príspevok nebral veľmi osobne, hlavne v prípade, že som nepochopil jeho otázku.
Registrovaný uživatel
ARTĚL....Dobrý den, prosím pozná někdo tuto vázu ? Údajně by to mohl být návrh Josefa Rosipala, nebo Pavla Janáka pro Artěl.........váza je vysoká 30 cm, a je to rubínové sklo probrušované secesními motivy..za případnou informaci děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
váza není J.Rosipal použival jinou sklovinu .Janák též ne.Novodobé.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
váza není J.Rosipal použival jinou sklovinu .Janák též ne.Novodobé.
.....ok,děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

nevíte prosím někdo, kdo je autorem těchto věcí, z jakého jsou období a zda mají nějakou cenu? Zátka u žluté karafy je silně uštípnutá, další vady sada nemá. Všechny ostatní položky jsou bez vad.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pohare na vino - mozno moser
ale ta zardinera je uzasna. vyzera ze je dost stara. neviem si predstavit ze by ju mohol navrhnut niekto iny, ako Rudolf Schötter, ale je to len moj odhad
Registrovaný uživatel
Svietniky medové sú od Brabca a popolník od Urbana. Misa je z Libochovic vzor 1832 autora neviem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím může mě někdo pomoci určit autora této vázy ? jsou to Škrdlovice, ane nemůžu nikde najít autora..děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
azuzp napsal
Dobrý den, neporadil by mi někdo s identifikací autora vázy? Myslela jsem si, že je to dílo pana Rudolfa Schröttera, ale nemohu ji vyhledat. Je bez signace. Předem děkuji za jakékoli tipy :)
Vladislav Urban, Rudolfova Huť. návrh r.1963
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Foukané sklo, někde jsem to viděl, ale nemohu si vzpomenout kde...poradí mi někdo autora ? děkuji za informaci

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Davide můžeš mi říct, co jsem to vlastně dnes ulovil ? ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
komenící,pejsek -J.Brychta,ptáčeka-neznám ale je skvělý,kačatko též neznám.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
komenící,pejsek -J.Brychta,ptáčeka-neznám ale je skvělý,kačatko též neznám.
Toho Brychtu jsem tipoval a vím, že je sběrateli ceněný. Moc ti dík a pokud by jsi časem zjistil ptáčka a káčátko, tak budu rád. Na sklo moc nejsem, ale toto jsem musel koupit, prostě jsem neodolal :D
Registrovaný uživatel
ptáček je opravdu užasnej,Brychtu nech uležet...i toho ptáčka.
Registrovaný uživatel
ptáček je opravdu užasnej,Brychtu nech uležet...i toho ptáčka.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
ptáček je opravdu užasnej,Brychtu nech uležet...i toho ptáčka.
OK stejně jsem to koupil pro sebe :D
Registrovaný uživatel
Zdravím, nevím proč na mé dotazy nikdo neodpovídá, ale zkusím to ještě jednou..mohla by toto být p. Žertová ? děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
army,rád podpovím,pokud znám autora nebo sklárnu-bohužel,tvaří se to jako Žertová ale musím tě zklamat NENI.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1