Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
souhlasím s packou,přesně se vyjádřil..
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
lachtane,doporučuji místo stožáru,zasadit před svým domem strom lípu-český symbol.




Davide, s tím bez výhrad souhlasím :) Výborný nápad!
Registrovaný uživatel
packa napsal
DavidXXX napsal
lachtane,doporučuji místo stožáru,zasadit před svým domem strom lípu-český symbol.




Davide, s tím bez výhrad souhlasím :) Výborný nápad!
Už jsem se rozhodl nezasadím lípu, ale pípu v tom horku se bude hodit, třeba vypiplám pivovar. Znáte tu rockenrollovou písničku ZASADIL JSEM LITR VÍNA, VYROSTL MI DEMIŽON ? :P
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 11. 8. 2018, 13:06. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den pánové :)
tak já jsem si dvě lípy zasadila. Jednu před dům a druhou do zahrady.
Ta před domem mi už několik let kvete.. a lipový čaj je moc dobrý, ale teď je to spíš na tu pípu a pivo ;)
Registrovaný uživatel
Princezno já už 3 měsíce nepiji klasické pivo Hanušovice. Vyrostl jsem v tomto pivovaru a pil jsem jenom klasickou 12 tku Hanušovice a nedal na ni dopustit. Nikdy jsem nevěřil, že přejdu na nějaké ovocné sračičky a světe div se už nepiji nic jiného, než toto a musím říct, že se jim fakt povedlo a je to zdravé, hlavně nemá člověk matno v rozhledně: https://piva.heureka.cz/holba-horske-byliny-nealko-plech-0_5l/
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 11. 8. 2018, 14:53. »
Registrovaný uživatel
Jsem to povrtal a dal odkaz na nealko, takže opravuji TOTO PIJI TEĎ a můžu doporučit ! https://najisto.centrum.cz/29135/pivovar-holba-as/produkty/483075/holba-horske-byliny/
Registrovaný uživatel
:)
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Ještě jednou pohromadě.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Davide uvažuji o prodeji a neznám ceny. Prosím tě mohl by jsi mi ty figurky ze skla ocenit ? Dělám nějaké stavební úpravy, tak se každá kačka hodí. Děkuji.
Registrovaný uživatel
s prodejem by osobně počkal,je doba dovolené,září-nákup školních pomůcek,sbírka není ucelená,jednotlivě..cena komeníčky cca 1700czk,žeryk 800czk,hutně tvarované figurky kus cca 300czk.ptáček 700czk.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
s prodejem by osobně počkal,je doba dovolené,září-nákup školních pomůcek,sbírka není ucelená,jednotlivě..cena komeníčky cca 1700czk,žeryk 800czk,hutně tvarované figurky kus cca 300czk.ptáček 700czk.
Díky za ocenění , od těchto cen to dám do aukce a uvidím ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji za názory pánové. Mě se to kupodivu líbí i když bych si taky dokázal představit lepší tvar i dekor. Bude to vystaveno v prvorepublikovém kredenci od Gerstela, nebo v knihovně s kredencem od Gerstla,to ještě nevím :D . Ještě je na to čas..zatím jen sbírám prvorepublikové a republikové artefakty a jednou z toho bude stylová místnost. Jinak to s tou lípou,to je dobré :D . Já už mám splněno..na zahradě mi jedna taková roste, má více než sto let a říkám jí živoucí starožitnost :mrgreen: . Ale hodlám se vysadit duby, to je taky krásný strom. Měl jsem tři krásné staré ale při digitalizaci územních plánů jsem o ně přišel a vytěžily je i s kusem lesa..škoda.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Fenix188 napsal
Děkuji za názory pánové. Mě se to kupodivu líbí i když bych si taky dokázal představit lepší tvar i dekor. Bude to vystaveno v prvorepublikovém kredenci od Gerstela, nebo v knihovně s kredencem od Gerstla,to ještě nevím :D . Ještě je na to čas..zatím jen sbírám prvorepublikové a republikové artefakty a jednou z toho bude stylová místnost. Jinak to s tou lípou,to je dobré :D . Já už mám splněno..na zahradě mi jedna taková roste, má více než sto let a říkám jí živoucí starožitnost :mrgreen: .

No, nám se jedné takové živoucí starožitnosti ulomila jediná funkční větev (sice už byla během doby značně zkrácená, asi tak o 10-15 metrů délky, ale i tak představovala velký strom, přes 40 cm průměr) jedné naší skoro 100 let (90 určitě) meruňky. Nezbylo na ní nic zeleného krom břečťanu. Tak nevím, jestli obrazí.
Moderátor
Honosně rostle staré duby v nadherné krajině,starobylých anglickych vesnic.
Jedna s mála krásných věcí v Británii.Britsky venkov, je opravdu nádherný.


Mám starou prvorepublikovou školní mapu,ještě s naší velkou vlasti.V těch dobách ekonomický jednu s nejúspěšnějších zemi, jak jistě všichni víme.
Je docela velka.Přeze vše, zkoušel jsem ji někde v domě a nakonec manželku celkem chápu, až na dětský pokoj,což mi také neprošlo.Tak nevím co sní a její škoda.A jak znám svou ženu tak ji nechtěně, zaměrně zlikviduje :)
Nebo si děti budou šikovně hrát :)
Pokud by jse někomu hodila a udělá radost, rád ji podaruji.
A k tomu cestu přes Třinec.Neni problém.
Zašlu i foto, je pomerně zachovala.
Moderátor
Předem se omlouvám za ,vložení do špatné sekce.
Pokud by to byl velký problém prosìm o přemístění do patřičného chlívku.

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Což o to, to by se mi líbilo. Poštovné bych poslal ve známkách.
Ale ještě víc by se mi líbila podobná mapa, ale Maďarska z roku 1942-4.
Registrovaný uživatel
Je pěkná ale nemůžu si dovolit ztratit tolik místa na zdi :? ..sbírám staré hodiny a už ted mám problém s místem,dokonce jsem se rozhodl jedny dvouzávažovky podarovat at mám místo na lepší.
Moderátor
Tak vidíte.
A já už myslel,že si najde místo.....,jaksi zasloužilé místo :|
Zase bych ji nerad podaroval překupníkovi,ikdyž i pro ně to nemusí být lákavé.Proto jaksi jsem si dovolil a šoupl ji sem.
Ale možná se někdo jednou najde.
Moderátor
No tak, zasloužile by to u nás stálo v koutě (po většinu času), ale to by až tak nevadilo. Stejně si nejsem jist jestli by tomu trvalé slunko dělalo dobře. Potíž bude asi v tom, že se to nevleze do schránky. Kolik to má na délku? Metr a půl?
Moderátor
cca.194cm X 95cm
Posílám další fota pro bližší informace
Možná,že se nejedna o školní mapu, nikde jsem si nevšiml zmínky.
Žijem zde v pohraničí a podle návrhu pracoval podplukovník tak nevím, co je zač.
Mám ji ještě že starého baráku, tak kdo ví co je zač.
Horní i dolní vyztužení je z novějších dřevěných lišt.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Také na webu jsem již dávno hledal podrobnosti a nic konkrétního.
Nějakou cenu určitě má,ale o peníze v tomto případě se nejedná, spíše o rozumného sběratele, majitele, který má pro ni místo,je to kousek naší historie.
Moderátor
2 metry, to už se celkem blbě posílá i když se poštou posílají i gumy na traktor. Ale kdyby musela někde viset, i to místo by se našlo. Jenže úpravy nejsou dokončeny (a hned tak nebudou :( ) a navíc by na ňu svítilo slunko. Ale diáky taky nepromítáme každý den. Popravdě, nepromítali jsme, na zeď, asi 10 let. Okolnosti tomu nebyly příznivě nakloněny a teď teda už vůbec.

Nějakou cenu to mít určitě bude, ale asi to není běžně nabízený artikl. Že to zpracoval ppluk ještě neznamená, že to není (i) školní pomůcka.
Registrovaný uživatel
Ja viem o jednej,snáď ešte väčšej,ale nechcú mi ju dať...Že čo keby ju ešte niekto hľadal... :roll: Tá je parádna.Plastová,reliéfna ak som sa dobre vyjadril.Sú tam skrátka aj kopce,čiže Tatry a spol,u vás to nie je také hrbaté.Menej kopcov máte,vlastne ani nemáte..Je to v sklade CO (veď to už snáď ani nefunguje),mávame tam školenia BOZP.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Nie v sklade,ale v bunkri..
Ale až teraz som si všimol,že sme/ste v téme sklo. :o
-s-
Moderátor
stani napsal
Ja viem o jednej,snáď ešte väčšej,ale nechcú mi ju dať...Že čo keby ju ešte niekto hľadal... :roll: Tá je parádna.Plastová,reliéfna ak som sa dobre vyjadril.Sú tam skrátka aj kopce,čiže Tatry a spol,u vás to nie je také hrbaté.Menej kopcov máte,vlastne ani nemáte..Je to v sklade CO (veď to už snáď ani nefunguje),mávame tam školenia BOZP.. ;)
-s-


Nazdar stani, není plastová je to nějaký papír, neni hrbolatá.
Je asi původní aspoň na tom papíru to je znat... nejsem znalec.
Víš, že moje fotky jsou na ho...no.
Ale myslím jak se na něj hodí, nějaký dobový rám zaskli, může hodit stylovou parádu.
Když tak ji šupnu zpatky do boudy.
Moderátor
Už jsem unavený,čtu si to znovu stani a zareagoval jsem bezdůvodně......sory stani... stydím se že už tak na noc, neumím číst slovenský.
Jdu do pelechu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1