Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
majolika,co udělat snímek zadní strany.
Registrovaný uživatel
Udělal ale nedal ho tam pac tam nic není.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
On to stejne asi nic nebude. Tady dáváme něco zas trochu normálního budeš vedet

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
je to váza zo suboru WINE od dizajnera F.Pečeneho z r. 1957
Registrovaný uživatel
Ještě pořád mám. Tak a další Kosek kdo v....?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nevite ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Davide si živ?
Registrovaný uživatel
jsem živ ale nemužu všechno vědět,skláren bylo mnoho,ještě se do toho míchají produkce z ciziny jako Německo,Anglie atd,opravdu nevím.
Registrovaný uživatel
Jj chápu. Promiň,jsem otravný. Ale konečne se našel někdo kdo poradi a ja pak otravují každý den
Registrovaný uživatel
Čau nevíte obsahuje 5 sklenicek

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
na džbánu je nálepka.
Registrovaný uživatel
Jj to je ale nic podrobného jsem nezjistil a moc se mi nechce hledat.
Registrovaný uživatel
ach jo,sběratel nedohledává-nebudu více komentovat.
Registrovaný uživatel
Pěkný večer, věděl by někdo něco bližšího k tomuto sklu? Mísa + 6 misek, sada je kompletní. Děkuji mockrát. Pavel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Josef Inwald Art-deco -lisované sklo,barva akvamarin.
Registrovaný uživatel
Davide,vidíš mi fo hlavy?No hele Já na začátku psal že v podstatě sbiram VŠE.
Věci o kterém nemají už ml.lidé zájem. A to jak věci hodnotne tak i ty co nemají třeba cenu. Já v tom Vidim kus historie a jednou se z toho bude snad někdo těšit. To že tedy zjišťují informace je jen kuli finančnímu pr. Ale neznamená to ze to prodám. To jen v případe..... Já především sbírám mince.
A hodně se věnují takovému životu abych nebyl jako většina lidi. Me zahřeje když někomu mužů pomoct a peníze jsou u Mé AZ někde dole. Bohužel nemám takové prostře.na to abych se mohl věnovat dohledávání které není na chvilku ale na několik hodin. Davide vazim si vaši pomocí. Za určení nebo nasměrování. Takže jeste jednou děkuji.
Registrovaný uživatel
nápojové sklo není tak zajímavé,klidně mužeš na bazaru pustit za symbol.cenu,možná nějaký myslivecký fanda koupí,cena 150-250czk pokud nemají nějaké poškození.Tyto nápojové sady byly hodně v 50.letech 20.stol,kteří si nemohli dovolit finačně broušeného skla.Co se týče vyhledávání,máš pravdu,zabere to hodně času,někdy artefakt dohledám až po roce.Někdy též si říkám,když nemužu dohledat je to asi - je vzacné..co se týče tebe dám Ti radu vyřad se sve sbírky -co asi nechceš,udělej snímky a já Ti poradím co nechat a co pustit a co držet.Váza kobalt se zlatém malba,tu bych si osobně ponechal,jinak tyto vázy kupují Rusové..
Registrovaný uživatel
Jo občas něco dohledat je nemožného. Jinak Davide dík. Snímky udělám plus popis v jakem je to stavu. Dam si na tom záležet takže to bude třeba chvilku trvat. Ale tak jak navrhujes,to bude nejel... Ono je to otravný když někdo furt kotli.
Jinak Já to mám tak ze bych si nejraději VŠE nechal. A to nejen to sklo. Ale mám hromadu známek, knihy,nějak obrazy,budíky, na štěně hodiny,starou dubovou skříň, křesla, lustry art deco ty bych nejraději poslal pr...blbe se uskaldnuji. Stare přístroje. Dokonce koberec. Možná persan. Všechno už to shromažďují docela dlouho.ani nevím kde se vzalo zalíbení. Každopádně VŠE Mé stalo opravdu min.
Registrovaný uživatel
ja by som len doplnil autora tohto skla je nim josef schrotter. prevedene v sklarni josefa inwalda
preacher napsal
Pěkný večer, věděl by někdo něco bližšího k tomuto sklu? Mísa + 6 misek, sada je kompletní. Děkuji mockrát. Pavel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kocan napsal
Jo občas něco dohledat je nemožného. Jinak Davide dík. Snímky udělám plus popis v jakem je to stavu. Dam si na tom záležet takže to bude třeba chvilku trvat. Ale tak jak navrhujes,to bude nejel... Ono je to otravný když někdo furt kotli.
Jinak Já to mám tak ze bych si nejraději VŠE nechal. A to nejen to sklo. Ale mám hromadu známek, knihy,nějak obrazy,budíky, na štěně hodiny,starou dubovou skříň, křesla, lustry art deco ty bych nejraději poslal pr...blbe se uskaldnuji. Stare přístroje. Dokonce koberec. Možná persan. Všechno už to shromažďují docela dlouho.ani nevím kde se vzalo zalíbení. Každopádně VŠE Mé stalo opravdu min.

zajímal by mě koberec,pokud budeš mít čas udělej snímek,a přesně změr bez třásný.Měl jsem též hodně knih po dědovi,po tetě, rodiče, něco jsem si nechal ,daroval jsem asi 5 beden beletrie do domova důchodců a na charitu,v důchodáku měli radost.
Registrovaný uživatel
Jj také jsem nějake daroval.
Hele ten koberec něco pamatuje. Jedna z prvních věcí co jsem měl. Takže se muže jednat o bez...ale je dost poškozeny.
To je jak s knihami. Jsem koupil knihy od známého co koupil bývalý dum u kostela. A Já si myslel jak jsou c...a ono k...
Registrovaný uživatel
Dobrý den, zajímalo by mě stáří, výrobce a cena této vázičky pro jednu květinu (asi 12 cm) a popelníku. Marně jsem hledala. Je to dárek od staré paní.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
váza a popelník,návrh.Vaclav Hanuš,Jablonecké sklárny-Dolní Polubný,kolem roku 1965-krásný dárek od paní,hlavně váza-sommerso.
Registrovaný uživatel
Moc děkuji, jste znalec. Můžete ještě cenu soupravy?
Registrovaný uživatel
cena sommerso tohoto typu cca 800-1000czk.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » TÉMA SKLO VŠECHNO SEM !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1