Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora a ceny obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení autora a ceny obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

prosím o sdělení autora a příp. ceny dvou obrazů. (dědictví)

Děkuji moc.

Petr.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vzhledem k tomu, že se nejedná o poštovní známky, přesouvám do sekce, kde by se mohl najít odpovídající odborník ;).
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
vím jen autora horního obrazu, je od Ludvíka Ehrenhafta, 1872 - 1955, troufám si napsat, že by mohl stát i nějakou tu tisícovku
Registrovaný uživatel
Děkuji moc.
Registrovaný uživatel
Ještě mám malou prosbu. Rád bych zjistil o jakého malíře Wágnera (490x330) se jedná na níže uvedeném obrazu. A o určení autora dalšího obrazu, jedná se o umělce z Brna (1100x680). Děkuji za každou informaci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Myslím si, že je to Wagner Karel, nar. 1886, podepisoval se velkými písmeny, ale berte to jako jen můj odhad.
Ten brněnský malíř se nepodepsal?
Registrovaný uživatel
Děkuji, brněnský malíř je bez podpisu, obraz vznikl v 70 letech.
Registrovaný uživatel
Souhlasím s Filomenou (životopisná data, pokud se nepletu: 18.7.1886 narozen v Pastvinách, 25.1.1963 zemřel v Kameničkách)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, ta horní krajina s těma husičkama se mi líbí. Pokud je na prodej kontaktujte: Vnorovy@centrum.cz Děkuji. koukal
Registrovaný uživatel
dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda he ten Wagner k mání a za kolik? děkuji.
salzmann.art@wo.cz
Registrovaný uživatel
Byl by horní obraz na prodej? albionremus@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pane Petře, jestlipak Vám někdo ze zájemců o horní obraz řekl, že je od Ludvíka Ehrenhafta?
Registrovaný uživatel
Ano, dostal jsem i nabídku za necelé tři tisíce korun, tuto jsem odmítl.
Registrovaný uživatel
Prosím o určenie autora - možno ,,Šuňovsky,Šuňavský,Šujanský .......,,obraz bol kúpený tak okolo roku 1960 - pravdepodobný atelier Poprad,Spišská Nová Ves........obraz veľkosť 60x70 cm ďalšie dva 23x30 cm.Prípadne hodnota obrazov.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den.Jak je Wágner velký?Možná bych měl zájem.Děkuji Roman.
Registrovaný uživatel
Nikto mi tu nemože pomocť s autorom troch obrazov z Tatier - možno podpis ako ,,Šujanský.......´´ + ocenenie ?
Registrovaný uživatel
Velikost obrazu K.Wágnera je 490 x330 mm, (petmarec@centrum.cz).
Registrovaný uživatel
Prepáčte že zasa otravujem.(ozaj - posledný krat :lol: )Pozrite sa prosím na tie moje Tatry-autor možno Šuňovský-Šujanský.....+cena ?? Ďakujem.
Registrovaný uživatel
starky3 napsal
Prepáčte že zasa otravujem.(ozaj - posledný krat :lol: )Pozrite sa prosím na tie moje Tatry-autor možno Šuňovský-Šujanský.....+cena ?? Ďakujem.

Dobry den, mate uz nejake informacie k tym obrazom od Sujanskeho? Mam doma tiez jeden a tiez by som rad nejake informacie o tom maliarovi ziskal ...
Registrovaný uživatel
Jen malé upozornění: byl to Wagner s krátkým "a" ;)
Registrovaný uživatel
,,miro,, O Šujanskom (ak sú to jeho obrazi -? -) nemáma žiadne propozície.Budem rád , ak sa o Vaších znalostiach o tomto maliar. podelíte.Vŕtal som sa aj na internete , ale pravdapodobne je to len regionálny maliar (obraz. kúpené tak v 60 rokoch pravdepodobne v atelieri Spišská Nová Ves).
Registrovaný uživatel
Zdravím Šujansky Vlado,
Bol to regionálny "maliar" skôr fotograf pochádzajúci z Rajca.
Maľoval poväčšine Tatry a zátišia maky a ovocie. Čo sa týka jeho tvorby všetko je to na jedno kopyto skoro rovnaké. Tvoril tak v 60-tich rokoch.
Registrovaný uživatel
Tak ti pekne ďakujem ,,lumir17,, :mrgreen: Konečene viem ,kto bol maliarom mojho obrazu.No Martin Benka to nie je :( ,to je jasné.Ale aspoň viem , že Šujanský bol regionálny maliar a na finančné ohodnotenie sa nebudem ani pýtať. Ďik.
Registrovaný uživatel
Jasné že nie Ďík :D ale pravopisne Dík-Ďakujem.Slovenčina je krásna reč. :D
Registrovaný uživatel
V pohode ja som z Rajca a mám od Šujanského 10 obrazov... ľudia to tu vyhadzovali považujú to za gýče ... doslova som ich s kontajnera vyberal ... ale ako lokalpatriota ma to zaujíma :) tie Vaše sú na predaj? :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora a ceny obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1