Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora obrazu Cronberger

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení autora obrazu Cronberger

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Poprosím o určení autora obrazu olej na kartonu chlapec a sáně.Zajímá mě autor obrazu a něco o něm děkuji.V

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://de.wikipedia.org/wiki/Karl_Kronberger
Registrovaný uživatel
V textu wikipedie je zmíněno, že obraz " Chlapec se sáňkem před uzavřenými předními dveřmi " , což by námětově odpovídalo Vámi předloženému obrazu , vlastní Galerie Rudolfinum, čili může jít o dobovou kopii.
Registrovaný uživatel
Děkuji petrarca za dohledání autora obrazu a další informace.Zeptám se když už mám tento obraz zavěšen v obývacím pokoji jakou má asi cenu +- a rozměr š.30cm x v.40cm děkuji.V
Registrovaný uživatel
Já být Vámi , tak bych se zeptal přímo v Galerii Rudolfinum. Měla by to být státní instituce , takže by Vám měli poskytnout info. Prostě bych jim tam foto obrazu poslal, zda mají podobný . Mohl jich namalovat Kronberger víc ,se stejným tématem .
votan napsal
Děkuji petrarca za dohledání autora obrazu a další informace.Zeptám se když už mám tento obraz zavěšen v obývacím pokoji jakou má asi cenu +- a rozměr š.30cm x v.40cm děkuji.V
Registrovaný uživatel
Děkuji za info máte pravdu .V
Registrovaný uživatel
Obohatíte je o informace , i sebe . Ta písmena, dole pod signaturou , mohou znamenat obdobu našeho L. P. , čili "Léta Páně " , v němčině " Jahre ..a něco .....
to nevím .
votan napsal
Děkuji za info máte pravdu .V
Registrovaný uživatel
Pro petrarca můžete mě poslat váš email zajímal by mě jen čistě Váš názor na mé zjištění.V
Registrovaný uživatel
nevim co resite. Zjevne jde o nejakou dobovou kopii. Porovnejte s originalem:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora obrazu Cronberger

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1