Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení autora obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o pomoc, zda-li vůbec se dá zjistit autor tohoto obrazu.
Obraz je po prarodičích, rozměry 32,5cm výškax26cm šířka. Obraz je v pozlaceném rámu, zadní strana je oblepená izolepou viz foto (žádné iniciály jsem nenašla).
Uvítám i jakékoliv rady, jak zjistit o obrazu více (mám zkusit odlepit izolepu?)
Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prejdi po ňom prstom,či "zacítiš" farby,alebo je hladký ako detská....tvárička. :)
To by mohol byť jeden zo signálov,že to je reprodukcia.
-s-
Registrovaný uživatel
Obraz je zasklený, malba z blízka působí jako vodové barvy.
Registrovaný uživatel
Myslím si,že je to reprodukcia.Aj to sklo tomu nasvedčuje,netvrdím,že to potvrdzuje..Keby to bol pastel,tak tam patrí.
Skúšal som niekde ten obraz (originál) nájsť,ale nedarí sa..To by to potvrdilo.
Ja osobne by som ho vybral a hneď by bolo jasnejšie.Možno by ti v rukách ostal len papier.To ti neprajem,ale tak to vidím. ;)
https://www.google.sk/search?q=jean+baptiste+greuze&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwis4uO4o9TTAhUFvBoKHeXZABIQ_AUICigB&biw=1366&bih=662
-s-
Registrovaný uživatel
Tak jsem našla uvnitř vepsané jméno jak na desce za obrazem, tak na samotném obrazu. Řekne ti to jméno něco?
Registrovaný uživatel
Any3 napsal
Prosím o pomoc, zda-li vůbec se dá zjistit autor tohoto obrazu.
Obraz je po prarodičích, rozměry 32,5cm výškax26cm šířka. Obraz je v pozlaceném rámu, zadní strana je oblepená izolepou viz foto (žádné iniciály jsem nenašla).
Uvítám i jakékoliv rady, jak zjistit o obrazu více (mám zkusit odlepit izolepu?)
Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jméno vypadá jako Joh. (Něco) Krammer - Wien

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Johann Victor Krämmer - poměrně dost významný rakouský malíř. Pokud by to bylo pravé, tak by to bylo cenově zajímavé.
Ale nevím, nevím...
Registrovaný uživatel
Kde by se dala pravost obrazu ověřit? Děkuji za pomoc :))
Registrovaný uživatel
V nejakom antiku,ak je v tvojom okolí,v ZŠ alebo ĽŠU u učiteľa výtvarnej výchovy,u suseda,alebo známeho,o ktorom vieš,že má nejaký obraz (originál) doma.Ja som laik,ale na 98% by som na to prišiel.U olejomaľby,pastelu,možno aj tempery-prstom,lupou.Hlavne v tomto prípade,keď sa zdá obrázok taký "hladký."Možno to len zle vidím...
-s-
Registrovaný uživatel
Je to reprodukce,ale rám je pěkný.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1