Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den
Poradí mi někdo s určením autora?
Olej na plátně, větších rozměrů.
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U takové ohavnosti je jedno kdo to maloval !!!!
Registrovaný uživatel
Jak pise b21,take mne moc nenadchnul novod."umělec".
Registrovaný uživatel
Zbabělá ženská, která škrtí manžela , kterému před tím usekla ruce , tím pádem se nemůže chudák bránit a teď je jí to líto, proto ho srdcervoucně objímá ... to byl vtip :D Já myslím, že nahá sochařka vytváří torzo muže ... jednou to bude v aukcích za miliony možná ... ale to vy dva a já budeme hnojit matičku zemi svým popelem ... Ahoj kluci :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 13. 11. 2017, 17:11. »
Registrovaný uživatel
Já nevím kluci, ale mě se to líbí je to takový divně zajímavý :D
Registrovaný uživatel
Ahoj Jirko:-)Do obýváku bych si to nedal.To by se mne kazda navsteva vysmala.At to je klidne narodni umelec,ale za sebe nee.
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Ahoj Jirko:-)Do obýváku bych si to nedal.To by se mne kazda navsteva vysmala.At to je klidne narodni umelec,ale za sebe nee.
Tak jasně, že ne ... to není nic pro toho, co má rád klasiku staré krajinky. No a já bych si to taky do své jeskyně nedal to dá rozum. Ale někomu se to může líbit a jako já bych to určitě nesvedl toto namalovat a tedy vymyslet takový námět to taky chce fantazii. Nezatracoval bych to ... uvidíme co na to řeknou jiní, co rozumí moderně ... třeba tomu jen nerozumíme a je to z toho pohledu moderny dobrý .. uvidíme, co ostatní na to...
Registrovaný uživatel
bobinek na hrad !!!! :P
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
bobinek na hrad !!!! :P
-s-
No tys to teda rozsvítil, po vašom rozžiaril :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Já nevím kluci, ale mě se to líbí je to takový divně zajímavý :D
..................Juro,tobe se to fakt líbí..................no myslel sem ,že si lepší fajnšmekr !!! :'(
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
lachtan napsal
Já nevím kluci, ale mě se to líbí je to takový divně zajímavý :D
..................Juro,tobe se to fakt líbí..................no myslel sem ,že si lepší fajnšmekr !!! :'(
Tááák, jako úplně ne a nekoupil bych si to určitě ... já nevím , ale jako moderna to možná špatné není. Ježíši, ale já moderně vůbec nerozumím a nedokážu to posoudit, tak mně neber za slovo :D
Registrovaný uživatel
Veď má rebrá (2?) aj na chrbáte... :shock: :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Veď má rebrá (2?) aj na chrbáte... :shock: :mrgreen:
-s-


To má jizvy od bičování...
Registrovaný uživatel
To má faldíky od špeků vy šulisi a ne žebra. Vy jste ignoranti a o umění víte prd leda a tři koledy. :D :P :o
Registrovaný uživatel
Aký špek? Veď je ako lata...Akurát na bruchu má ľadvinku,či čo to je.
A tá flóra. :roll: Chcel by som vedieť,čo sú to za sukulenty..minarety... :)
Nevysmievam sa,autor tým všetkým asi niečo myslel,ale bavím sa,pretože sa mi to absolútne nepáči.Na to mám právo..A ak sem niekto napíše,že to má "hĺbku,šírku,skrátka nejaký umelecký rozmer,"aj tak sa mi to nepáči.A to tak,že vôbec.Ani zadara.. :D
-s-
Registrovaný uživatel
Měli bychom obraz nahlížet v kontextu genderového pohledu na svět. Muž je zde zjednodušen na svou podstatu (zůstal mu jen pindík), žena s ním může manipulovat dle své libosti, klidně ho vzít i pod krkem. Je konec s nadvládou mužských samců!
Sice chybí kvalita zpracování, ale důležité je myšlenka. Za to by ženy i zabíjely...
Moderátor
Tvůrce tohoto dílka se silně vzhlédl či inspiroval díly slavného italského výtvarníka Giorgio de Chirica, jehož metafyzická malba a surrealismus pomáhaly formovat moderní výtvarné umění.

Dílko to však má nejméně 70 let zpoždění a i technika malby nesahá svému slavnému vzoru ani po kolena. Verner mě nebere...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Tvůrce tohoto dílka se silně vzhlédl či inspiroval díly slavného italského výtvarníka Giorgio de Chirica.....

No neviem,či vôbec o ňom niekedy niečo počul,prípadne od neho niečo videl... :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určení autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1