Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Určení ceny stolku

Vykupminci.cz
Numisargo

Určení ceny stolku

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o pomoc při určení hodnoty stolku. Má krásnou dýhovanou desku ve vysokém lesku. Je v původním stavu, který je ovšem výborný. Podobné stolky, avšak bez dýhované desky a ve vysokém lesku, se nabízí na sbazaru od 2500-9000,-Kč.(Halabala-pavouk?) Rok?
Nerad bych stolek prodal pod cenou, ev. pokud by měla jeho cena do budoucna výrazně stoupat, s prodejem bych pak asiradeji i posečkal.Mně samotnému se stolek totiz moc líbí, ale nemám pro něj doma moc místa, proto zvažuji jeho prodej...
Předem moc děkuji za odpověď a Vaši pomoc.
Tomáš.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://starozitnosti.hyperinzerce.cz/starozitne-stoly/inzerat/14886831-jindrich-hal
dle mého názoru je trh tímto stolkem přesycen.
Registrovaný uživatel
Stolík je celkom v slušnom stave, žiaľ bez stoličiek ťažko predávať...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
[quote=DavidXXX]
https://starozitnosti.hyperinzerce.cz/starozitne-stoly/inzerat/14886831-jindrich-hal
dle mého názoru je trh tímto stolkem přesycen

Však to je ten istý,len ho za tú cenu za 10 dní nemôže predať[/quote=DavidXXX]
« Poslední úpravu provedl(a) nick1 v 10. 9. 2019, 12:06. »
Registrovaný uživatel
Ano to je on, ale nemáte pravdu co se týče možnosti prodeje.
Právě že mám naopak plno "hladových" zajemcu o stolek i přesto, že je tam těchto podobných, avšak nikoliv stejných stolku (dýha, lesk) značné množství a za nižší cenu, a proto jsem dostal podezření, zda nemá stolek cenu mnohem vyšší...
Pokud mi zde nějaký odborník napíše reálnou hodnotu stolku bez ohledu na ostatní inzerce stolku od neznalcu v této oblasti, za kterého se povazuji samozřejmě stejne tak i já sám, budu vam moc vděčný.
Děkuji za jakoukoliv radu, pomoc a vaše pochopení.
Tomáš
Registrovaný uživatel
Takový jsme doma měli když jsem byl dítě, později jsem ho spálil neb mi připadal extrémně ošklivý ;) V dnešní době přichází opět do módy a někomu se to líbí :roll: Vyroben krátce před válkou, starožitnost to není.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stolík je celkom v slušnom stave, žiaľ bez stoličiek ťažko predávať...

K tomuto stolku nepatřily stoličky ale křesla.
Registrovaný uživatel
Cakal som kto sa ozve, ospravedlnenie Ty si ma nenapadol...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dotyčný si myslí že má poklad................a inzeruje jak o stošest..................hromada zájemců ?? Nenechte se vysmát..................... obyčejný "pavouk" tak max.za 1000kč....................a to musí být zajemce,obchodník mu je nedá !!
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za prispevky.
Rozhodne tu nejsem od toho, abych si tu vymyslel, to by asi celkem postradalo logiku cele věci,ale myslete si co chcete pane "sd57",Vas komentář mi vykouzlil lehký úsměv ve tváři. Takže i Vám moc děkuji.
Registrovaný uživatel
sd57 napsal
Dotyčný si myslí že má poklad................a inzeruje jak o stošest..................hromada zájemců ?? Nenechte se vysmát..................... obyčejný "pavouk" tak max.za 1000kč....................a to musí být zajemce,obchodník mu je nedá !!

souhlasím..jeho éra skončila-velká nabídka-malá poptávka,zaspal jste období kdy byla velká poptávka a dobrá příležitost prodeje.Přeji dobrý obchod,osobně bych ho prodal za 1000-1500czk pokud Vám doma překáží.
Registrovaný uživatel
Turtle obaja sme mali na mysl take kresielka, spatne mnou napisane.
Moje pivnice ich maju v portfoliu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Turtle obaja sme mali na mysl take kresielka, spatne mnou napisane.
Moje pivnice ich maju v portfoliu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



Tyhle křesílka jsou brusel, takže ke stolku v úvodu rozhodně NEpatřily ;)
Registrovaný uživatel
Nazorna ukazka aky asi model. Mam este dve sady po 2ks nechcem lozit po vsetkych miestnostiach...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ten Brusel ne, spíše něco takového:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Celkom kľudne môže, na výške kresielka sme sa zhodli.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Určení ceny stolku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1