Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » určení desek u Anglie

Vykupminci.cz
Numisargo

určení desek u Anglie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zajímalo by mě jakým způsobem se určují desky u známek Anglie zda existuje nějaký seznam uspořádání rohových čísel na známkách Anglie nemohu v tom najít
logiku, holt člověk nemůže znát vše díky za zodpovězení alespoň částečně Jirka z Moravy
PS přečíst PL na známkách dovedu ale jde mi to uspořádání z čeho se vychází
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
zajímalo by mě jakým způsobem se určují desky u známek Anglie zda existuje nějaký seznam uspořádání rohových čísel na známkách Anglie nemohu v tom najít
logiku, holt člověk nemůže znát vše díky za zodpovězení alespoň částečně Jirka z Moravy
PS přečíst PL na známkách dovedu ale jde mi to uspořádání z čeho se vychází

tak jsem trochu pokročil a protože není žádná záložka na Anglii pokračuji zde ty rohová čísla jsou dle tohoto určení jde o 240 jednotlivých polí ještě dále tápám v určení tiskových desek kde je to po stranách a to někde jo a někde ne snad na to časem přijdu tak se mějte Jirka z Moravy bohužel je to moc velké
Registrovaný uživatel
ještě že máme mladší chytřejší kolegy už jsem doufám přišel na to jak zmenšit velký obrázek jde o kopii A4 tak jdu na to to je ta tisková deska u anglických známek Jirka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak se mi konečně podařilo se přihlásit a tak něco na kouknutí jak píši, že jsem se stará kolena vrátil k Anglii tady je můj úvodní list Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » určení desek u Anglie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1