Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » určení značky talířů

Vykupminci.cz
Numisargo

určení značky talířů

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já po dlouhé době mohu jen konstatovat, jak vás tu jak máslo, Vážení páni znalci, utřela amatérka. A to ne svými znalostmi, ale krásným přístupem k věci, samým původním smyslem pro sběratelskou vášeň. Pobavila jsem se, pomyslně paní tleskám, a děkuji. A pro všechny odborníky, kteří tu více řeší jak se prezentovat, že sežrali šalamounovo --- víte co, než aby s trochou sebereflexe připustili, že se tu lidé někdy ptají i proto, že se jim prostě něco zdá zvláštní a zajímavé a chtějí o tom vědět něco víc, nezávisle na stáří věci. Krásné Vánoce všem zde.
Registrovaný uživatel
zuzanicepalice napsal
Prosím, prosím, smutně koukám, neporadil byste s talířem níže? Koukla jsem do Braunové i do Rukověti a nějak se mi nezdá, že by byl skutečně tak starý.. Děkuji!
jindras napsal
Vaše zaujatost touto obyčejnou značkou porcelánky z Nové Role mě,paní Zuzano(?)
přiměla, aby jsem se po dlouhé době přihlásil a poslal Vám ( pokud jsem
nezapomněl jak) obrázek této značky.Je otištěna v sestavě značek, které se
v porcelánce používaly po roce 45. Bez bližšího určení - tedy klidně , jak už tady bylo řečeno , i ta 70-80 léta. Takže - existuje , ví se o ní :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
A proč by nemohl být tak starý ? Já myslím, že to bude Praha a nejde o novodobou věc. A třeba sošky jsou hodně ceněné...Ten talíř je moc hezký a myslím, že je hodně starý.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 10. 12. 2019, 20:13. »
Registrovaný uživatel
Prosim, nevite, co by to mohlo byt za znacku a jak by misa mohla byt stara?? V Braunove, v Rukoveti ani na internetu jsem nic nenasla... Je to velika misa nepravidelneho tvaru, tipuji 2. pol 19. stoleti, ale nejsem si vubec jista. Dekuji!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den@zuzanicepalice, prosím, nemáte tip, kde se tento talíř dá sehnat? Mám sadu bez jednoho velkého mělkého, který jsem rozbila. Roky ho sháním. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den... Nemůžu dohledat výrobce porcelánové ho tácu. Poradíte?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den... Nemůžu dohledat výrobce porcelánové ho tácu. Poradíte?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » určení značky talířů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1