Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určenie autora

Vykupminci.cz
Numisargo

Určenie autora

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Po vyčistení som zistil že obraz je signovany akurát to neviem prečítať. Vie mi s tým niekto pomôcť?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Což o to,
jenže není vidět jediné písmeno,
natož celé jméno,
f.
Registrovaný uživatel
No bohužiaľ dá sa tam pod lupou identifikovať len pár písmen. Na začiatku mi to príde ako veľké M a ďalej a, j alebo i, c, h, a alebo e a na konci tušim l.
Registrovaný uživatel
Neviem pridať lepšiu fotku tak spravim novy príspevok a skusim lepšiu fotku.
Registrovaný uživatel
Myslím,že sa pýtaš na tento obraz.Nemusel si v tom prípade otvárať novú tému.
Mám obavy,že to nikto neprečíta a keby aj..Už Ti odpovedal petrarca a myslím,že s jeho názorom tu odborníci nebudú príliš polemizovať.Uvidíme. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
michal77 napsal
Neviem pridať lepšiu fotku tak spravim novy príspevok a skusim lepšiu fotku.

Nie nový...Ďalší. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Zkoušela jsem to nějak načíst,
když jsem to vyrotovala do čitelnější podoby, vyšlo z toho něco jako Hájek,
ale pokud to patří k té echt krasavici, co dohledal Stani,
tak se tím netrapte,
f.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je pravda že to nie je boh vie aká fešanda no celkom ma zaujím pôvod toho obrazu. Tiež nepredpokladám že je to nejaká vzácnosť. Zatiaľ vám ďakujem za vaše názory a čas a budem rád ak sa niekto eštr prida
Registrovaný uživatel
Aktivita vojáka ZS při PŠM na PVS VÚ.
Registrovaný uživatel
Aneb jak praví Filomena , tak už se tímto děvčetem netrapte, než se oženíte , takových ještě potkáte...
filomena napsal
Zkoušela jsem to nějak načíst,
když jsem to vyrotovala do čitelnější podoby, vyšlo z toho něco jako Hájek,
ale pokud to patří k té echt krasavici, co dohledal Stani,
tak se tím netrapte,
f.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to tu samá sranda. Ďakujem vám za vaše odpovede.
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Aktivita vojáka ZS při PŠM na PVS VÚ.

Netvrdím,že michalovi77,ale mnohým by si to musel preložiť,aby rozumeli o čom píšeš.. :)

Dievčina možno je fešanda,ale obraz ako taký,prevedením, nie je fešák.
-s-
Registrovaný uživatel
Ja som pochopil všetky odpovede aj tú o vojakovi základnej služby. Akurát nerozumiem prístupu niektorích diskutujúcich. Snáď som sa niekoho až tak nedotkol naozaj som nevedel že je to tu len pre znalcov umenia. 😉
Registrovaný uživatel
Nikoho si sa nedotkol,nie je to tu len pre znalcov (skutoční znalci z fóra sa ani nevyjadrili...),ale ten obraz nie je nič moc,skôr nič (amatérizmus,bohužiaľ) a Ty sa s tým nechceš zmieriť. ;)
Tým samozrejme nechcem fm a petrarca zaradiť medzi neznalcov,to určite nie.
Mňa si tam kľudne zaraď a neurážaj sa,nikto Ti nič zlé nenapísal.. ;)
Nevynútiš si to,aby obraz niekoho (každého) nadchol..
-s-
Registrovaný uživatel
Ešte raz si prečítaj moje komentáre. Neviem z čoho usudzuješ že som sa urazil, alebo že sa s niečím neviem zmieriť.. A poznámka o vynucovaní si nejakého nadšenia je už úplne od veci. Najskôr som otvoril jednu diskusiu keď som si ešte myslel že obraz nie je značený tam mi jednoducho dotyčný odpísal že je bezcenný a nemal potrebu sa tam rozpisovať o zbytočnostiach. Deň na to som našiel na obraze podpis tak som otvoril druhú diskusiu kde mi bolo naznačené že sa to nedá prečítať tak som chcel vložiť lepšiu fotku podpisu čo sa mi nepodarilo tak som ju chcel dať do novej diskusie čo si už niekto zrejme vysvetlil ako nejaku senzáciechtivosť.. No ver mi nie je to tak. Išlo len o zvedavosť. Na to aby som zistil že aj zajtra musím ísť do práce mi stačilo prevetrať googl. Mier 😉
Registrovaný uživatel
michal77 napsal
...sa mi nepodarilo tak som ju chcel dať do novej diskusie čo si už niekto zrejme vysvetlil ako nejaku senzáciechtivosť.. No ver mi nie je to tak.

To myslíš mňa.Išlo skôr o to,aby si neotváral nové témy kvôli jednému obrazu,ale aby si to písal a dával do jednej,ako je to teraz.
Bod 5-v pravidlách fóra-hore na lište.Tie som ja nevymyslel,ale porušenie zas nie je nejaký hrdelný zločin. :)
A s tým MIER samozrejme súhlasím.Pohoda lesní (používa sa aj bažinní.. :P ).Tak sme si trocha nerozumeli,nič sa nedeje. ;)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určenie autora

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1