Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určenie autora - drevený reliéf - konštruktivizmus

Vykupminci.cz
Numisargo

Určenie autora - drevený reliéf - konštruktivizmus

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, poprosím o pomoc pri určení autora tohto dreveného reliéfu, rozmery 45x45 cm. Údajne by sa malo jednať o Jaroslava Kočiša. Vpravo dole značka VDNP Bratislava, zrejme nejaký štány/národný podnik.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To by opravdu mohl být Kočiš, ale cenu netuším. Z ryze osobních důvodů by mě taky zajímala...
Registrovaný uživatel
Dakujem za potvrdenie aj mojej domnienky, ze by mohlo ist o Kocisa, aj ked na prvy pohlad mi napadol Dubay starsi. Nad cenou som ani velmi neuvazoval. Nie som si isty, ci ho chcem predat, chcem si ho doma chvilku uzit.
Registrovaný uživatel
Berte můj názor jenom jako pouhou domněnku, která vychází z velmi podobné (totožné) modré Kočiše, kterého máme doma. Tržní cena mě jenom zajímá, protože nemám o ní nejmenší povědomí.
Váš reliéf ale koupit nechci (a ani ten náš prodat) :)
Registrovaný uživatel
Ved ani som to tak nebral:-) Nejake veci sa predali na slovenskej Soge od Kocisa, ale boli to sochy, nie reliefy. Mohli by ste mi poslat foto Vasho Kocisa na wratko@centrum.sk? Ak by som po case mojho spenazil, najpravdepodobnejsie cez aukciu, dam Vam vediet ci a za kolko sa podarilo.
Registrovaný uživatel
wratko napsal
Ved ani som to tak nebral:-) Nejake veci sa predali na slovenskej Soge od Kocisa, ale boli to sochy, nie reliefy. Mohli by ste mi poslat foto Vasho Kocisa na wratko@centrum.sk? Ak by som po case mojho spenazil, najpravdepodobnejsie cez aukciu, dam Vam vediet ci a za kolko sa podarilo.


Oki ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Určenie autora - drevený reliéf - konštruktivizmus

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1