Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Už som videl všetko, ale toto je....

Vykupminci.cz
Numisargo

Už som videl všetko, ale toto je....

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Toto je naozaj hardcore :shock: :shock: :shock:

http://www.ebay.com/itm/231392082805

Asi ho veľmi rýchlo (snáď) zrušia, tak posielam scan.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ja som to vydel tiež skoro mi oči vypadli ked som hladal coje na tom take drahe :shock: :roll: :)
shareman napsal
Toto je naozaj hardcore :shock: :shock: :shock:

http://www.ebay.com/itm/231392082805

Asi ho veľmi rýchlo (snáď) zrušia, tak posielam scan.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak asi ide podla katalogu
_______________
Registrovaný uživatel
Stale mi nedošlo prečo ho maju zrušit.
_______________
Moderátor
Jestli jsem to pochopil, tak nabízí známku, kterou na e-bay prodává někdo jiný.
Registrovaný uživatel
Dik .Tak to je velka drzost alebo odvaha.
_______________
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Jestli jsem to pochopil, tak nabízí známku, kterou na e-bay prodává někdo jiný.


Áno, a dokonca si nedal ani tej námahy, aby obrázok stiahol, ale len mobilom odfotil monitor :roll:
Ak by známku predával za viac, dalo by sa to ešte akceptovať, aj keby to bol veľmi čudný postup, ale mohlo by sa mu to podariť predať za viac a potom by ju následne kúpil za menej a niečo zarobil, nie práve kosher taktika, ale nedá sa to brať ako podvod.

No predávať to za polovicu, je jasný pokus o podvod a určite prípadný kupec (pochybujem, že sa nájde niekto až tak hlúpy) ju určite neuvidí.
Registrovaný uživatel
A nebo jen chce ukázat, že prodává "stejnou " známku levněji než někdo jiný. Hloupé, ale ....
Registrovaný uživatel
Zdravím,

tuhle oblast nesbírám, ale jen na okraj - ta cena je reálná nebo jde o totální úlet? Je tam víc takových známek na prodej s podobně vysokou cenou, namátkou třeba tady za $500 nebo tady za $1,330 (u druhé mi to nechce ukázat obrázek, miniatura je tady).
Registrovaný uživatel
Jedná se o známku Michel 1923/307 A v ceně 2000MichEur
anebo Scott 1923/267 v ceně 1875 dolarů, pokud je pravé razítko , tak pohoda.
Registrovaný uživatel
Ďalší "Eye Pain"
Je predávaný ako tete-beche :shock: :roll:
U obchodníka NYstamps si treba dávať veľký pozor, množstvo položiek nieje tým čím sa tvári. Množstvo fejkov, regumov, a podobných vymyslenín ako táto položka.

Obrázek vložený uživatelem

http://www.ebay.com/itm/381126990638
Registrovaný uživatel
Odvaha ale na druhu stranu toto si ani novacik nemoze zamenit za tete-beche.
_______________
Registrovaný uživatel
dobrý večer pro pobavení uvádím zaručeně pravou celistvost RU 1850 9 kr jak se vám
líbí?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
pekna
_______________
Moderátor
Ak sa nemýlim, tak je to cestovný pas. A výplatná známka použitá ako kolok?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Ak sa nemýlim, tak je to cestovný pas. A výplatná známka použitá ako kolok?

nemý čau Jirka :shock: :P líte se až na to, že je to vyrobeno v roce 1999 !!!
Moderátor
A to z toho taky vyčtete?
Registrovaný uživatel
regula_jan napsal
A to z toho taky vyčtete?

přiznám se, že pokud nejste sběratel RU je to těžké, ale každý kdo jej sbírá se podívá na papír 9 kr známky je křídový s růžovým odstínem, razítko schválně
nečitelné... je toho více a na pasech se opravdu pokud je mi známo nevyskytovalo rozmazané .. člověk holt už musí mí nějaké znalosti Jirka z Moravy
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 27. 5. 2015, 17:47. »
Moderátor
A jak z té fotky poznáte, že je to křídový papír?
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
regula_jan napsal
A to z toho taky vyčtete?

přiznám se, že pokud nejste sběratel RU je to těžké, ale každý kdo jej sbírá se podívá na papír 9 kr známky je křídový s růžovým odstínem, razítko schválně
nečitelné... je toho více a na pasech se opravdu pokud je mi známo nevyskytovalo rozmazané .. člověk holt už musí mí nějaké znalosti Jirka z Moravy


Já jsem sbíral určitou dobu pouze I emisi a jestli dovolíte, měl bych k této Vaší odpovědi určité výhrady.

1) Zásadně neposuzujeme známky, ani dopisy, z fotek, navíc nekvalitních.
2) Jestli se vyskytovala rozmazaná razítka, nebo nikoli, to by byla pouhá spekulace, kterou nemůžete ničím doložit, ani vyvrátit.
3) V dnešní době se zkoušeji běžnější věci, tedy bez atestu je tato celistvost sama o sobě podezřelá.
4) Pokud jsou v dnešní době na prodej zajímavější věci od náhodných lidí, vždy musíme danou věc vidět, musí být zkoušená (nejlépe Ferchenbauerem) a musí být v hezké zachovalosti (tedy nečitelné razítko je již bráno jako vážná vada).
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
A proč si všichni myslí, že Jirka posuzoval celistvost pouze z fotky a nemá ji sám ve sbírce?
Registrovaný uživatel
pane Evropa omlouvám se za zveřejněný padělek mám jich ještě asi 15 ks a jak píšete sám jste sbíral I.emisi a tak víte, že pro posuzování je zapotřebí určitých znalostí, srovnávacího materiálu .... jinak se můžete podívat na můj exponát na Exponetu kde I.emisi trochu podrobněji rozpitvávám tolik asi na vysvětlenou proč jsem uvednou celistvost dal do padělků Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
A proč si všichni myslí, že Jirka posuzoval celistvost pouze z fotky a nemá ji sám ve sbírce?

díky za zastání skutečně tento skvost vlastním a to v nejednom exempláři Jirka
Moderátor
ale je to novy vyrobok ako ste pisal, ze je z roku 1999?
_______________
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
A proč si všichni myslí, že Jirka posuzoval celistvost pouze z fotky a nemá ji sám ve sbírce?


Spíše jsem reagoval na článek č. 13, kde autor nechává posuzovat celistvost ostatními čitateli pouze z fota. Myslím, že se shodneme, že takto nejde seriozně dojít k jakémukoli závěru a autor (který měl tuto celistvost pravděpodobně v ruce) musí mít z logiky věci před ostatními náskok.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 28. 5. 2015, 16:12. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Padělky a podvody » Už som videl všetko, ale toto je....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1