Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Už som videl všetko, ale toto je....

Vykupminci.cz
Numisargo

Už som videl všetko, ale toto je....

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
dejvy napsal
A proč si všichni myslí, že Jirka posuzoval celistvost pouze z fotky a nemá ji sám ve sbírce?


Spíše jsem reagoval na článek č. 13, kde autor nechává posuzovat celistvost ostatními čitateli pouze z fota. Myslím, že se shodneme, že takto nejde seriozně dojít k jakémukoli závěru a autor (který měl tuto celistvost pravděpodobně v ruce) musí mít z logiky věci před ostatními náskok.

Již jsem se snažil reagovat a nikde jsem nepsal, že se musí posuzovat dle zveřejněného skenu proto jsem to také dal do rubriky podvodů a "kuriozit"
kdybych si myslel, že je to pravé dal bych to do rubriky staré Rakousko s tím aby mi ostatní pomohli radou a pak bych přitlačil na kvalitě skenu a tak si myslím, že bychom mohli tuto stránku uzavřít děkuji všem za reakce a to také byl můj záměr Jirka z Moravy
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 28. 5. 2015, 17:05. »
Registrovaný uživatel
Samozřejmě, zde žádný problém nevidím.

Pokud máte chuť, mohl byste ve Vámi zmiňované rubrice starého Rakouska začít téma I emise. Sice se jedná o primární klasiku, ale zde málokoho zajímá.
Jestli máte na ukázku dopisy se zajímavými frankaturami, pochlubte se! Já jsem se kdysi tomuto oboru docela věnoval a vím, že lze dohledat zajímavé kousky, naopak v dnešní době známky samotné v kurzu nejsou (snad pouze s celými zajímavými razítky).
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Padělky a podvody » Už som videl všetko, ale toto je....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1