Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Válečné vyznamenání o co jde ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Válečné vyznamenání o co jde ?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak nějak probírám krabice a narazil jsem na tyto věci. Nevím přesně o co jde a chtěl bych určit cenu, protože to bude případně na výměnu za věci, které zajímají mne a nechtěl bych sebe, nebo druhého ošulit. Takže laický popis a vy si to přiřadíte k foto. Modrá etue a na medaili napsáno Čest a sláva dukelským hrdinům, červená etue a na medaili napsáno Čestný odznak českého svazu protifašistických bojovníků, Pak je tam metaile Georgij Žukov 1896 - 1996, pak je tam odznak s číslovkou 50 a ruským nápisem rokiv vyzvolenija Ukrainy - údajně to dostávali v 90 tých letech naši voj. veteráni od Ruska, nevím to ale jistě. další je medaile v hnědé etui asi k výročí ČR 1918 - 1968. Kdyby to chtěl i někdo koupit, tak jsem k dispozici, ale nemohu dát PEVNOU CENU, aby to bylo dle pravidel, PROTOŽE JI NEZNÁM....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud by k tomu byl nějaký doklad je to malý soubor po nějakém příslušníkovi II. národního odboje. Ten odznak je pravda ukrajinský a tedy udělovala jej Ukrajina jako pamětní i našim vojákům. Medaile Žukova tu udělovali Rusové i našim vojákům jako pamětní medaile k ukončení 2.světové války. Takto bez dokladu to je jen běžný soubor. Doklady opravdu žádné nejsou????
Registrovaný uživatel
Bohužel nejsou ...
Registrovaný uživatel
Ale myslím si, že ten ruský a ukrajinský odznak našim veteránům i když je jen 20 let starý, tak by mohl mít také nějakou svou sběratelskou cenu. Protože jich asi v Republice moc nebude, jelikož těch veteránů již moc na živu tehdy u nás nebylo, kterým by to mohli dát. A pokud si vzpomínám, tak Altmánku máte pravdu, protože všechny jsou po jednom člověku, který šel se Svobodovou armádou až do ČSR. Jenom si za ta léta nevzpomenu odkud to mám a po jakém vojákovi. Ještě tam byla hvězda Velké vlastenecké války, ale tu jsem nedávno dal zadarmo kamarádovi, který dělá KWH a na srazech v květnu vystupuje, jako Rus :D
Moderátor
ANO, myslel jsem si, že to bude "roztržené "Jinak medaile Žukova a ten ukrajinský odznak jsou opravdu miliony a dnes již není uzavřena hranice. Jistě vše má svoji cenu, ale zde bohužel zůstalo to nejběžnější. Jako komplet by to mělo historickou, vypovídající hodnotu, ale i tak to určitě někdo koupí.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ANO, myslel jsem si, že to bude "roztržené "Jinak medaile Žukova a ten ukrajinský odznak jsou opravdu miliony a dnes již není uzavřena hranice. Jistě vše má svoji cenu, ale zde bohužel zůstalo to nejběžnější. Jako komplet by to mělo historickou, vypovídající hodnotu, ale i tak to určitě někdo koupí.
No jo, ale pořád nevím jakou cenu to má, abych věděl s jakou operovat v případě výměny. Já nevím plácnu 800 Kč , jako celek ? Jinak dík a známe se celkem dobře z diskuzí, pokud si vzpomenete na mého známého, kterému jsem v diskuzi na A říkal z legrace králik z Králik :D Tímto Vás srdečně zdravím Altmánku :D
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 6. 11. 2014, 16:37. »
Moderátor
Já opravdu nemohu oceňovat materiál, neumím to.
Registrovaný uživatel
Jasně rozumím a moc díky :)
Registrovaný uživatel
Takže pevná cena ať je učiněno pravidlům tohoto fora zadost je za vše 800 Kč plus poštovné a nepátrám po tom jestli to má cenu vyšší, či menší a je to na vás. Pokud tedy máte někdo zájem, tak sem dejte odkaz na mail a já se ozvu. První kdo se ozve, tak je to jeho a nikdo ho z kola nevyhodí i kdyby nabídl případně cenu vyšší.
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 6. 11. 2014, 18:05. »
Registrovaný uživatel
Pokud to někdo chce všechno, tak cena 600 Kč a v tom je i poštovné.
Registrovaný uživatel
Ruším nabídku, dal jsem to kamarádovi před chvílí.
Registrovaný uživatel
:'(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Válečné vyznamenání o co jde ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1