Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Vázy Škrdlovice?

Vykupminci.cz
Numisargo

Vázy Škrdlovice?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím opomoc s určením sklárny a návrháře, děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1.váza :Josef Švarc,sklárny Bohemia Josefodol 1969.2.váza Jan Kotík návrh 1956.Pěkné sběratelské kousky,vyhledávané....Koule prozatím neznám,zelená váza pravděpodobně škrdlovické sklo.3.váza Jan Kotík.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
...Pěkné sběratelské kousky,...

Ehmm, to je věc názoru.../přesunuto ze starožitností/ ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji za informaci, žádnou z těchto váz jsem na internetu nenašel, můžete mě prosím napsat přibližné ceny? Děkuji.
Registrovaný uživatel
cena je vždy taková, za jakou se věc povede prodat. Toto pravidlo platilo vždy a všude a platí zdá se stále.
Registrovaný uživatel
Ak by ste náhodou chceli predať červenú vázičku a ťažítko, napíšte mi, prosím, na mail torysa.sk@gmail.com. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
1.váza :Josef Švarc,sklárny Bohemia Josefodol 1969.2.váza Jan Kotík návrh 1956.Pěkné sběratelské kousky,vyhledávané....Koule prozatím neznám,zelená váza pravděpodobně škrdlovické sklo.3.váza Jan Kotík.


zelená váza Vízner
Registrovaný uživatel
zelená váza opravdu Vízner-Škrdlovice,pokud koule má výšku 15cm jedná se o plastiku z roku 1971 Rudolf Beránek.Jestliže výška je 10cm jedná se o těžitko z roku 1986 Rudolf Beránek.
Registrovaný uživatel
Zdravím, děkuji vám za informace. Vázy nejsou na prodej.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o pomoc s určením autora a sklárny. U té hnědé nevím zda se jedná o Beránka, nebo Kotíka. Zelená vázička by mohl být Vízner. Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, ta červená brobrušovaná je nejspíše Egermann, a vysoká zelená žíhaná si myslím Loetz, ale nevím určitě. Další jsem zatím nedohledal.
Registrovaný uživatel
5 by mohl byt Svoboda 6967
Registrovaný uživatel
3 Rudolf Beranek 6348
Registrovaný uživatel
7 taky Beranek
Registrovaný uživatel
1 klasika Kotik
Registrovaný uživatel
7

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, děkuji moc za informaci i návrh, super!!! Dá se koupit nějaký katalog s návrhy a autory skla? Zajímají mě Škrdlovice. Děkuji.
Registrovaný uživatel
https://www.iumeni.cz/knihy-casopisy/uzite-umeni/beranek-skrdlovice-legends-of-czech-glass-9
zde je odkaz na publikaci.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
https://www.iumeni.cz/knihy-casopisy/uzite-umeni/beranek-skrdlovice-legends-of-czech-glass-9
zde je odkaz na publikaci.


David XXX , je lepšie si počkať na Váš názor , to s radosťou praktizujem aj ja . :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
doporučil jsem tuto publikaci-souhrn design. skla-Jindra Pařík Velký znalec Škrdlovické sklárny,vyšla též publikace J.Viehmanna též Velký znalec Československého skla.
Registrovaný uživatel
Děkuji za doporučení.
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím o určení tohoto skla, těžítka si myslím, že se jedná o sklárnu Svoboda a modré s bublinkami by mohl být Pavel Juda. Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o pomoc s určením autorů těchto váz, kulatá průměr 20cm, prostřední v. 35cm, vravo 30cm. Další foto 30cm a poslední průměr 15cm, a dvě v. 30cm. Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Vázy Škrdlovice?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1