Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Veletrh : PaperMoneyFairs – „Maastricht“

Vykupminci.cz
Numisargo

Veletrh : PaperMoneyFairs – „Maastricht“

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim ve spolek
chci se zeptat , byl jste nekdy nekdo na tomto veletrhu ? jake mate zkusenesti ?
dekuji Vsem za info

http://www.papermoney-maastricht.eu/
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Zdravim ve spolek
chci se zeptat , byl jste nekdy nekdo na tomto veletrhu ? jake mate zkusenesti ?
dekuji Vsem za info

http://www.papermoney-maastricht.eu/


AHOJ,
ZDRAVIM VESPOLEK Z VALKENBURKU, KDE SE TOTO SVETOVE MONEY SHOW PRESNE KONA (nikoliv v Maastrichtu). CCA ZA HODINU TO VYPUKNE, DNES ALE JEN PRO OBCHODNIKY - SOBOTA A NEDELE JE I PRO SBERATELE. CCA OD ROKU 2001 JSEM NEVYNECHAL JEDINE SHOW, PAR LET ZPATKY SE KONA UZ 2x ROCNE. DRIVE JAKO MLADEZNIK JSEM MIVAL OCI NAVRCH HLAVY, PO LETECH ME VZRUSENI OPADLO, NICMENE MOHU VSEM STALE VRELE DOPORUCIT, JE TO FAKT NECO, CO SE JINDE V EVROPE NEVIDI..... NEVYHODOU JE VZDALENOST - Z PRAHY ROVNYCH 800 KM AUTEM :(
Registrovaný uživatel
Predstavte si desitky stolu a na nich alba plna bankovek z celeho sveta, tak asi tak :)
Pro sberatele bankovek raj ...
Registrovaný uživatel
ZDRAVIM JESTE JEDNOU,
TAK DNESEK MAME ZA SEBOU...
ABYCH TROCHU BLIZE POPSAL PROSTREDI - NA JARNIM SHOW BYVA PLNA PRODEJCU OBROVSKA TELOCVICNA, DIVADELNI SAL A JESTE PRUCHODY MEZI NIMI. SPISE BYCH TO VIDEL NA PAR STOVEK STOLU, NEZ DESITEK... ZA 2-3 DNY NENI CLOVEK SCHOPEN POCTIVE PROHLEDNOUT ANI 25% Z CELKOVE NABIDKY VSECH PRODEJCU - TO BY TEN VELETRH MUSEL TRVAT ASPON TYDEN.... :D NYNI NA PODZIM JE TO JENOM V ONE TELOCVICNE, ALE PORAD JE TO PRO PREDSTAVU ASI POLOVINA AREALU Sběratele V LETNANECH, ALE NA VSECH STOLECH JEN A JEN BANKOVKY. STARE, NOVE, CO HRDLO RACI....
ZAHLEDNUL JSEM DNES TAKE PAR VYZNAMNYCH PRAZSKYCH TVARI, PROHODILI JSME PAR SLOV... NO A ZITRA A V NEDELI NANOVO, UF UF :roll:
Registrovaný uživatel
Děkuji za přiblížení :-)
Škoda ze je to tak daleko, kez by to vyslo, chtel bych tam pristi rok jet se pokochat a třeba něco i nakoupit.
Existuje neco podobneho nekde blíže?
Tiše závidím :-)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Děkuji za přiblížení :-)
Škoda ze je to tak daleko, kez by to vyslo, chtel bych tam pristi rok jet se pokochat a třeba něco i nakoupit.
Existuje neco podobneho nekde blíže?
Tiše závidím :-)

MIKE,
ZALEZI CO SBIRAS?
NA NEJAKE LEPSI CESKOSLOVENSKO ALE ZAPOMEN - TO JE TADY ZA TY ROKY TOTALNE VYBRANE.... :'( ANEBO BUDES HODINY A HODINY HRABAT A SPOLEHAT NA NAHODU, ZE NEJAKY TUREK, ARAB CI AFRICAN NECO NAHODOU DOVEZE A TY TO ZROVNA NAJDES - SPISE ALE JEN V RAMCI NAMI V CESKU HLEDANYCH VARIANT CISLOVACU CI SERII...., NA NEJAKE LEGIONARE, PROLETARKY APOD. PREDEM ZAPOMEN, TO TU NIKDO NA STOLE NENABIZI, TO UZ JE DAVNO ROZDANE (PRODANE) VE DNECH TESNE PRED VELETRHEM V MISTNICH KULOARECH... :mrgreen:
Moderátor
caps lock
Registrovaný uživatel
Já už Československo nesbiram , jenom jsem zameren na stokoruny :-)
Jinak sbiram ted belgii a malinko francii. Ted jsem začal pomalinku jeste sbírat Iran.
Ale za ten rok nebo pul roka do dalšího veletrhu se muze stat plno věcí.
Na youtubu budou nejak záběry z toho veletrhu ?
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Děkuji za přiblížení :-)
Škoda ze je to tak daleko, kez by to vyslo, chtel bych tam pristi rok jet se pokochat a třeba něco i nakoupit.
Existuje neco podobneho nekde blíže?
Tiše závidím :-)


proc tak daleko? Nejakych 800km zase neni neprekonatelna vzalenost, zvlast kdyz se treba 2-4 lide domluvi na ceste jednim autem (pak nejsou ani velike naklady na cestu). Kdyby ten veletrh byl v Australii, tak nereknu.

Jinak blize je treba NUMISMATA Viden nebo Berlin, ale tam jsou hodne i mince.
Registrovaný uživatel
To jirka72 : no, daleko to zas tak neni ,
, zalezi jak to vezmes, ja kdybych tam jel, tak mi nejde o penize za cestu,odridit by to taky nebyl problem, ale o to aby tam to auto dojelo:-)
Jinak diky za info
Moderátor
V Berlíně to je úžasný. Sice je tam dost mincí, ale i tak si tam bankovkář příjde na svý. Pořádají tam i pěkný doprovodný akce
Registrovaný uživatel
To senfi : myslis numismata ? Ty tam jezdis senfi ?
Moderátor
Jj, nejezdím tam sice každoročně, ale jsem tam víc než na pražským sběrateli. Na Numismatě jsem sice byl taky, ale mnohem víc se mi líbí World Money Fair.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Já už Československo nesbiram , jenom jsem zameren na stokoruny :-)
Jinak sbiram ted belgii a malinko francii. Ted jsem začal pomalinku jeste sbírat Iran.
Ale za ten rok nebo pul roka do dalšího veletrhu se muze stat plno věcí.
Na youtubu budou nejak záběry z toho veletrhu ?

Je tam toho dost:
http://www.youtube.com/results?search_query=PaperMoneyFairs+Maastricht&oq=PaperMoneyFairs+Maastricht
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Jj, nejezdím tam sice každoročně, ale jsem tam víc než na pražským sběrateli. Na Numismatě jsem sice byl taky, ale mnohem víc se mi líbí World Money Fair.
kdyby jsi nahodou hledal nekoho na cestu , tak jsem na prijmu 24hodin/denne :-) , jel bych hned
Registrovaný uživatel
dekuji Lbokel - koukam na to , pekny hmmm :-) ach jo , naživo by to bylo urcite lepsi
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
dekuji Lbokel - koukam na to , pekny hmmm :-) ach jo , naživo by to bylo urcite lepsi

To bys musel mít se sebou naditou kasírku! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
mike-p74 napsal
dekuji Lbokel - koukam na to , pekny hmmm :-) ach jo , naživo by to bylo urcite lepsi

To bys musel mít se sebou naditou kasírku! ;)
uz ted bych zacal setrit :-) , mel jsem ted autonehodu a pojistovna me uz konecne vyplatila, tak ted nejakou tu korunu na vic mam :-)
Moderátor
mike-p74 napsal
kdyby jsi nahodou hledal nekoho na cestu , tak jsem na prijmu 24hodin/denne :-) , jel bych hned

no problemo, na jaře se klidně můžem domluvit ;)
Registrovaný uživatel
ok , super Šenfi . Jedu na 1 000 000 % ;) :) :)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
mischel13 napsal
To bys musel mít se sebou naditou kasírku! ;)
uz ted bych zacal setrit :-) , mel jsem ted autonehodu a pojistovna me uz konecne vyplatila, tak ted nejakou tu korunu na vic mam :-)

Z každé nehody, jsem si udělal radost a koupil za zbytek peněz z opravy nějakou bankovku! ;) Štěstí, že jsem jezdil "dročku" s žigulíkem, před 20ti lety! ;)
Registrovaný uživatel
Ja si urcite taky koupim nejakou bankovecku do sbirky, vlastne uz jsem koupil :-)
Ja mam z auta totalku a vlastnil jsem ho rok a pul a zigulik to nebyl :-) byla to dvojkova oktavka :oops:
Registrovaný uživatel
Tak se nejlépe ukládají peníze, na horší časy, když je investuješ do bankovek! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Tak se nejlépe ukládají peníze, na horší časy, když je investuješ do bankovek! ;)
jo jo ;)
Moderátor
mischel13 napsal
Z každé nehody, jsem si udělal radost a koupil za zbytek peněz z opravy nějakou bankovku! ;) Štěstí, že jsem jezdil "dročku" s žigulíkem, před 20ti lety! ;)


když jsem byl malej, tak jsme taky měli žigulika. Jediný auto s nefalšovanou vůní benzínu. V první chvíli se v něm člověk cejtil jako by právě strčil hlavu do kanystru :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Veletrh : PaperMoneyFairs – „Maastricht“

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1