Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrh Sběratel 2010

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já tam byl 2hodiny a odcházel spokojen s úlovkem! Záleží, co kdo shání! ;)
Registrovaný uživatel
Já taky (s původním lepem): :shock: :shock: :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pekné, vidím, že nie som jediný kto má úchylku na kolky :D
Neboli lacné, ale sú origo na origo páske.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ano, ja jsem byl taky spokojen - doplnil jsem nektere polozky ze zahranicnich bankovek.
Mimochodem, docela me potesila i ta hala, ve ktere se nachazely mineraly - nakoupil jsem tam nekolik neobvyklych darku.
Pro Micika: pan "velkoodberatel" s brylemi opet uradoval - asi nemusim vic dodavat
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
ano, ja jsem byl taky spokojen - doplnil jsem nektere polozky ze zahranicnich bankovek.
Mimochodem, docela me potesila i ta hala, ve ktere se nachazely mineraly - nakoupil jsem tam nekolik neobvyklych darku.
Pro Micika: pan "velkoodberatel" s brylemi opet uradoval - asi nemusim vic dodavat

A mě bylo divné, proč táhneš ty valouny zlata domů?! To byly ty dárky!;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Já taky spokojen!! A taky nakoupil pár kamenů jako dárky. Bohužel předemnou byl nějaký pan "vysavač", ten zkoupil 3/4 z vystaveného alba a platil desítky tisíc. To bude mít na kšeft. Škoda.
Registrovaný uživatel
Tak sem hoďte obrázky přírůstků !
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Já taky (s původním lepem): :shock: :shock: :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Moc pěkné, gratuluji
Moderátor
pánové, tichá závist, já místo Sběratele seděl na přípravný schůzi s ČSÚ na senátní volby :( vyprdnout se na to :/
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak sem hoďte obrázky přírůstků !


z Ceskoslovenska neni co (kdyz pominu obyc. SPECIMEN 1 koruna 1940, ktery mi chybel podle serie), zahranici nema cenu skenovat, koupil jsem treba takovy set:

http://www.ebay.com/itm/1977-79-Rhodesia-10-5-2-1-note-GEM-UNC-/270986498975?pt=Paper_Money&hash=item3f180dd39f

ovsem za cenu VYRAZNE nizsi ...

A kameny sem asi fotit taky nebudu ;)
Registrovaný uživatel
Rikitan napsal
Bohužel předemnou byl nějaký pan "vysavač", ten zkoupil 3/4 z vystaveného alba a platil desítky tisíc.


ano, vim presne o co se jedna, to je kazdorocni ritual na Sberateli - stejny clovek a luxuje :P
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Pekné, vidím, že nie som jediný kto má úchylku na kolky :D
Neboli lacné, ale sú origo na origo páske.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Gratulace! Slovenské 1993 a 1945 E, 500 jsou jediné, které mi chybí. Od vícero zdrojů jsem si dnes potvrdil, že tyhle E s přetiskem se v archu nikdy neobjevily. A uklidním tě: víc než čtyřbloky jsem taky nikde nevydyndal (a čtyřbloky už mám).
Registrovaný uživatel
Jinak doplním veselou historku od jednoho více obleženého stánku s bankovkami. Chlap drží v ruce Bajera, jeho kolega bankovku a ptá se: "Jaká je cena a stav?" Tož asi tak. :lol:
Registrovaný uživatel
No byl jsem tam od 8:45 ráno, ale nejdražší věc jsem koupil až v 17:30 odpoledne... :twisted:
Nebylo to nejlevnější, ale je otázka kdy se tyto vzácné "nevydané" zase ukážou, tak jsem neodolal. :P :P :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 6. 9. 2012, 18:42. »
Registrovaný uživatel
Jeden postřeh: k vidění minimálně 3 (možná 4, už nevím) legionáři. Zatím nějak chyběli kupci...
Registrovaný uživatel
Tak cena je nastavená vysoko, treba rýchlo predať, pokiaľ sú kupujúci.

Už viac rokov si všímam výkyvy cien bakoviek. Niesú, jedna-dve sa objavia, cena letí vysoko, zrazu tretia, čtvrtá desiata. Po roku a pol ich je toľko, že nemajú kupca. A medzičasom chýba-jú iná/é.
Registrovaný uživatel
Miciko, byl jsi rychlejší: 5000Ks 1944 - napočítal jsem jich u stánků celkem 7, z toho 5 už mám podchycených ve svojí tabulce v jiném vlákně. Přesně ten případ, který popisuješ.
Registrovaný uživatel
Aká bola priemerná cena? 8 500,-Kč ??
Registrovaný uživatel
Většinou opravdu 8.500 Kč, tuším 2 byly za 10.000, jedna mám pocit 7.000. Samozřejmě - co jiného by člověk čekal.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Tak cena je nastavená vysoko, treba rýchlo predať, pokiaľ sú kupujúci.

Už viac rokov si všímam výkyvy cien bakoviek. Niesú, jedna-dve sa objavia, cena letí vysoko, zrazu tretia, čtvrtá desiata. Po roku a pol ich je toľko, že nemajú kupca. A medzičasom chýba-jú iná/é.

To je pravda. Ale uvediem dva príklady, ktoré do toho nejak nezapadajú.
a. 5 Kč 1921
b. 5 Ks 1945 BL (s. A a čiastočne s. D)
Prd pár rokmi ich boplo na trhu eventuálne dostatok. Následne sa vytratili a ani po dlhšom čase sa znovu neobjavujú. Ich cena niekoľkonásobne stúpla a na trhu ich je stále nedostatok ...
Registrovaný uživatel
Zberateľstvo by som zaradil do cyklických odvetví. Vždy pri výmene generácii sa začne objavovať materiál, ktorý bol dovtedy schovaný v albumoch.
Ale najnovšie ho deformuje tzv. investovanie. Pre mňa je to sqeezing t.j. niekto skúpi väčšie množstvo nedostatkového zberateľského materiálu, pretože sa jedná o vzácnosť a tým spôsobí ešte väčši nedostatok. A potom sa snaží diktovať tomuto materiálu cenu...
Registrovaný uživatel
trava napsal
majkl napsal
Já taky (s původním lepem): :shock: :shock: :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Moc pěkné, gratuluji

Zdeňku, děkuju. Těší mě to hlavně proto, že vím, že toto je jedna z velmi mála věcí, kterou já mám a ty ne. ;)
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Zdeňku, děkuju. Těší mě to hlavně proto, že vím, že toto je jedna z velmi mála věcí, kterou já mám a ty ne. ;)

Kdybys viděl Zdenku tu jeho radost, jako by vyhrál 1. ve Sportce! ;)
Registrovaný uživatel
To jsem rád, že Tě potěšil kolek, já bych ho asi taky vzal, kdybych na něj narazil. Snad někdy jindy. Smím vědět, kdo ho prodával ?
Registrovaný uživatel
Prodával ho jediný filatelista z těch všech, který prodával kolky. Naprosto netuším kdo. Obcházel jsem všechny stánky se známkami a ptal se na kolky. Mimochodem, minulý rok jsem dělal totéž, ale měl jsem smůlu: někdo mi vyfoukl před nosem celé archy těchto kolků bez přetisku. Prý jsem přišel asi o hodinu později. :evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1