Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrh Sběratel 2010

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ty už byly cca před týdnem...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Tak jsem pořád čekal, kdy jako člen dostanu tiskovinu ČNS a v ní volňáska na Sběratele. Dnes jsem pochopil, že čekám marně... :evil:


no já mám dvě... možná jeden volný
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Tak jsem pořád čekal, kdy jako člen dostanu tiskovinu ČNS a v ní volňáska na Sběratele. Dnes jsem pochopil, že čekám marně... :evil:

Já dostal VIP vstupenku za nákup na aukci, tak se zítra můžu jít podívat, jen jako pozorovatel! :roll: Všechny nákupy přenechám Zdenkovi! ;) Vykrvácel jsem na poslední aukci! :twisted:
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Srandičky, srandičky, zítra před desátou se na Vás těším, dorazím Pendolinem, takže odpočatý, ať mohu běhat po sále.
Moderátor
majkl napsal
Tak jsem pořád čekal, kdy jako člen dostanu tiskovinu ČNS a v ní volňáska na Sběratele. Dnes jsem pochopil, že čekám marně... :evil:


k nám časopis dorazil někdy v minulém týdnu. Spíš budeš mít problém s poštou ;)
Registrovaný uživatel
Tak zítra třeba u stánku Holny ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
On to asi bude problém s jedním konkrétním pošťákem... Jinak, pánové, musím se omluvit - plány jsem měl hezké, ale přijet nemůžu. Takže přeju hezké nákupy! Posléze se pochlubte!
Registrovaný uživatel
majkl napsal
On to asi bude problém s jedním konkrétním pošťákem... Jinak, pánové, musím se omluvit - plány jsem měl hezké, ale přijet nemůžu. Takže přeju hezké nákupy! Posléze se pochlubte!

Chlubit se bude jen Zdenek, přijede odpočatý a my ostatní se budem jen dívat, jak to vykupuje! ;) Tak u Holny se to slézá každoročně.
Registrovaný uživatel
Ja tentokrát tiež nedorazím. Musím šetriť na zelený pretisk...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Ja tentokrát tiež nedorazím. Musím šetriť na zelený pretisk...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

O ten se budou tahat jiní hráči! ;) Tomu Zdenkovi to děláte jednoduší a jednoduší! ;) ;)
Registrovaný uživatel
Tak mne bude stačiť toto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pěkná věcička, jinak Miciko dík za bankovy, cos mi poslal, dnes jsem konečně byl s Mirkem, nějak jsem nestíhasl, takže dík. Škoda , že nedorazíš.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Tak zítra třeba u stánku Holny ;)


Koukám, že tam na vodku bude fronta
Registrovaný uživatel
jhkr napsal
Dracek napsal
Tak zítra třeba u stánku Holny ;)


Koukám, že tam na vodku bude fronta

Na voděnku chodíš jen Ty Honzo! ;)
Registrovaný uživatel
Tak jsem zpět z toho blázince. Jako obvykle byl vzduch na sále dost hustý a vstup do sálu byl opravdu až těsně před 10 hodinou, stáli jsme frontu jako na maso. Prodejci většino tradiční, zboží rovněž. Našlo se pýr zajímavých kousků, ale bohužel za vysoké ceny. Tak si budeme muse počkat na aukci Klima, kde prý bude k mání nějaká zakoupená sbírka bankovek. Jinak proběhla tradiční setkání u oběda.
Registrovaný uživatel
Přikládám 2 nové kousky do sbírky, aspoň něco taková daleká cesta.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jinak u nejmenovaného slovenského stánku byly k vidění všechny falešné perforace od Macha, byly tam i odpoledne, tak doufejme, že se nikdo nenachytá !
Registrovaný uživatel
Zdeňku, podľa autora publikácie o bvz boli perf. 1 a 5 Kč 1919 originál !

Ostatné nemal k dispozícii na porovnanie.
Registrovaný uživatel
Akce zdarila, alespon po strance setkani s ostatnimi - trava, javorina, senfi .. jinak u velkych prodejcu celkem obvykle veci, u ostatnich stolu pak Cesko znacne predrazene, pokud mel napr. zahranicni prodejce nejake CS bankovky, tak patricne napalil cenu.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Zdeňku, podľa autora publikácie o bvz boli perf. 1 a 5 Kč 1919 originál !

Ostatné nemal k dispozícii na porovnanie.


tak tyhle zrovna dnes na sberateli nebyly, jedna se o komunistickou eru s perforaci SPECIMEN, ty tam dnes byly falesne ...
Registrovaný uživatel
Myslíš 50 1964, 10 1986 atď. ? 1x, 2x zvislo, vodorovne specimen?
Registrovaný uživatel
Byla tam 10 Kč 1927 s. N 2x Specimen, 1 K ruční přetisk 1 x specimen a 10 Kčs 1986 SPECIMEN !!!
Registrovaný uživatel
Takéto ale asi nie, že?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Miciko napsal
Takéto ale asi nie, že?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


je na predaj? :)
Registrovaný uživatel
Pre upresnenie treba uviesť, že ten "nemenovaný slovenský stánok" nebol stánok Macho & Chlapovič. Všetky bankovky, ktoré boli v aukcii spochybnené, boli pred aukciou stiahnuté a vrátené dodávateľovi. Príspevok, ktorý uviedol trava, sa mi zdal nejednoznačný, resp. niektorí čitatelia by ho mohli pochopiť inak ako bol pravdepodobne myslený, preto sa snažím uviesť veci na pravú mieru.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1