Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrh Sběratel 2010

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
a pan Vrána ma asistentky ?
Registrovaný uživatel
Zaujímavá otázka, ale v zozname vystavovateľov som ho nenašiel. :(
Platí rovnica: žiadny Vrána + žiadne pekné asistenky = výstava o ničom :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 5. 9. 2014, 8:31. »
Moderátor
Dracek napsal
No dle mého dost velká bída a utrpení, co se týče nabídky bankovek mimo exotickou modernu. Ceny taky běžně přestřelené, ale ČSR jsem nesledoval.
Mimo dvě drobnosti za 2+1 euro jsem si do sbírky z bankovek dnes nic nekoupil a z mincí jen jednu drobnost za 300Kč...


Ještě, že jsem si ušetřil cestu. Bych z toho byl akorát nakrklej
Moderátor
osobne som na takomto veltrhu nebol a aj dobre ked su ceny prepalene + nakladady na cestu to si radsej zakupim nieco do zbierky...
_______________
Registrovaný uživatel
Tak jsem tam dnes ještě zaskočil, spíše na pokec a výsledek nákupu do sbírky:
2x50Kč, 1x70Kč, 2x1€
Včera jsem prošel spíše alba hledaje střední a lepší věci, dnes už jen hromádkové "hrabačky"... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Mně se tam líbilo, ovšem když hledáte něco cíleně, tak to snad zpravidla nemají. :twisted:
Registrovaný uživatel
Rovněž jsem to s Kolegou Javorinou včra absolvoval. Pár drobností se našlo, muselo se hledat. Jen škoda , že " nasběratelé " vykoupí největší prodejce hned po 10 hodině a my ostatní pak otáčíme prázdné stránky. Posílám dva drobné přírůstky, aspoň něco.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Slušně řečeno horší reklamu a její umístění jsem ještě neviděl , fůůůůůj

ach jo to snad nééé :-(

http://blog.aukro.cz/veletrh_sberatel/
Registrovaný uživatel
Veletrh zase posunuli, 8. - 10.9. je sobota až pondělí.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Kde jsi to cetl? Tady pisou neco jineho:

http://www.sberatel.info/veletrh-sberatel/

7.- 8. září 2018 (pá-so), Výstaviště PVA EXPO PRAHA, otevírací doba: pátek 10 – 18 | sobota 10 – 17
Pro obchodníky již ve čtvrtek (6.9.) od 16 do 19 h a v pátek (7.9.) od 9 h
Registrovaný uživatel
Na tom aukráckém rozhovoru, tak to ani neumí přepsat správně! :evil: To je jedno, čtvrtek zrušili loňský rok pro nás.
vždy počátkem září (letos 8. – 10.) na výstavišti v Letňanech.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 22. 5. 2018, 8:48. »
Registrovaný uživatel
Chlapci, ten článek z aukro blogu je z roku 2016 a týká se Sběratele 2017
Registrovaný uživatel
jindras napsal
Chlapci, ten článek z aukro blogu je z roku 2016 a týká se Sběratele 2017

Dík, už jsem to dál nestudoval.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Zítra se chystám na Sběratele 2018.Má někdo nějaké poznatky z prvního dne?
Registrovaný uživatel
Asi takové poznatky, že dělám dobře, když už tam třetím rokem nechodím!
Možná se vyjádří kolega, který ho dnes navštívil a prý dalších 5 let se na něj nevydá! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Spousta bankovek v UNC stavech!! (Nic pro mne.)

Ovšem jednu věc jsem nepochopil. Na ty 0 € nebankovky už dokonce existuje katalog! A pěkně tlustý. Jako, sbírat se dá všechno, ale některé věci, naprosto bez užitné hodnoty, zkrátka prodávají draho a dělají s tím kdoví co.
Registrovaný uživatel
Dá se tam něco rozumně koupit, nebo je to v důsledku cen stolů předražené (ve srovnání třeba s eBay)? Uvažoval jsem, že bych na poslední den (tj. dnes) přijel, protože mám volnou vstupenku ale nevím, jestli by to stálo za cestu přes půl republiky. Jde mi hlavně o bankovky a mince řekněme posl. půlstoletí. Nebo se tam naopak dá rozumně prodat (lépe, než třeba v kamenných obchodech), protože tam to obratem draze prodají (že bych se zbavil přebytků)? Jaké jsou vaše zkušenosti?
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
To byl fofr.Pořizovací cena 50 Kč jsem zvědavý za kolik bude konečná cena.

https://aukro.cz/0-euro-bankovka-praha-prvni-ceska-top-cislo-1112-6934075789
Moderátor
MMER3 napsal
Dá se tam něco rozumně koupit, nebo je to v důsledku cen stolů předražené (ve srovnání třeba s eBay)? Uvažoval jsem, že bych na poslední den (tj. dnes) přijel, protože mám volnou vstupenku ale nevím, jestli by to stálo za cestu přes půl republiky. Jde mi hlavně o bankovky a mince řekněme posl. půlstoletí. Nebo se tam naopak dá rozumně prodat (lépe, než třeba v kamenných obchodech), protože tam to obratem draze prodají (že bych se zbavil přebytků)? Jaké jsou vaše zkušenosti?


já už tam sice minimálně 3 roky nebyl, ale novodobých bankovek tam vždy mají relativně dost. V hrabárně by sis určitě něco vybral. Nicméně je otázka, zda se ti vyplatí jet kvůli tomu přes půl republiky :?
Moderátor
Šenfi napsal
já už tam sice minimálně 3 roky nebyl, ale novodobých bankovek tam vždy mají relativně dost. V hrabárně by sis určitě něco vybral. Nicméně je otázka, zda se ti vyplatí jet kvůli tomu přes půl republiky :?

Ono taky občas není k zahození udržovat společenský styk. Člověk občas potká lidi, který třeba pár let neviděl. Anebo se s někým seznámí.

A den volna, kdy mi všichni a všechno mohou vlézt na záda, taky není k zahození. Doma to takto možné není. 8)
Registrovaný uživatel
Tak příště dejte vědět, můžeme vyrazit společně... Pár lidem tady beztak dlužím pozvání na pivo :-)
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak příště dejte vědět, můžeme vyrazit společně... Pár lidem tady beztak dlužím pozvání na pivo :-)


Já se letos nato taky vykašlal,jo....rodina je rodina,po narození malé,jde všechno stranou,tak mám sice krásné domácí vězení ,ale škoda.:( .......někdy příště........ :)
Maximálně mohu poslat pozdravem za všechny nezúčastněné ve formě:
https://youtu.be/1Zw3KF_Pf0o
Moderátor
Víš Pavle, nevím jak ty, ale já byl v posledních letech ze Sběratele vždy neskutečně vytočenej. Nejde ani tak o to, že tam člověk nic nesežene, ale o celkovou atmosféru a diletantskou organizaci.
Pokud organizátor není schopen v hale zapnout klimatizaci, seskupit stánky tak, aby se dalo uličkami projít, nebo nedej Bože instalovat bankomat, který si za výběr neinkasuje řádově jednotky stokorun, tak opravdu nemám důvod se téhle akce účastnit.

Kdyby fungovala alespoň elementární organizace a veletrh byl doplněn třeba i o zajímavé přednášky, tak bych tam určitě jel. Ale takhle je to jen hodně špatnej blešák, bohužel.
Moderátor
Letos tam takový vedro nebylo. A pro nás, z jihu, bylo v Praze dokonce docela chladno! (Uvnitř ne, ale bylo tam poměrně snesitelně.) S bankomatem, to nebude problém organizátora. Silně pochybuju že by tam nějaká banka instalovala automat na dva dny. Na to by se mohli... Spíš mi vadí, že pošta tam není schopná přesunout jeden z posledních funkčních automatů. Ale možná mají strach aby se jim nerozesral úplně.
Jediný co jsem nikdy nepochopil, je to, kde je vlastně ta výstava Praga Piccollo. Vždycky tam maximálně byla jen nějaká drobná propagace k tomu.

Jinak, já tam byl letos, loni a před několika lety. Taky tam nejezdím pokaždý.

A najít se tam dá i historické. Ovšem je to otázka štěstí a náhody.
Moderátor
Pánové takove dny v roce ,pro sběratele jsou a byly malým svátkem, alespoň pro mne. Ikdyž je to vcelku solidní blešak,pro mne přes celou republiku.Trochu mě mrzí,že letos to nevyšlo.Naštěsti malá náplast,ve formě zítřejší místní nume aukce.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 >

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1