Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrh Sběratel 2010

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jsem dnes absolvoval návštěvu Sběratele. Při cestě tam 5 km kolona hořelo auto na D1 před Prahou.V objektu šílený vzduch, občerstvení velmi mizerné, nebylo si ani na chvilku kam sednout. Ještě , že aspoň osvědčení prodejci nezklamali. / Kohout,Karasiewicz,Holna, Veselý,Klim/. Osobně mě potěšilo setkání s Rihavem, a JHKR,. Takže bankovky zajímavé, prostředí a organizace velmi slabá. Nezávidím prodejcům, kteří tam musí strávit 3 dny.
Registrovaný uživatel
Nezbýva než se stotožnit s travou, má na 100% pravdu asi nejslabší z těch 13. ročníků, nebo kolik jich bylo.
Registrovaný uživatel
stráviť tri dni ,ale tá cena stánku ,aj Paríž je lacnejší.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
trava: jen poznámka k té dopravě - já jsem jel nejspíš o hodinu později a pro změnu byla 5 km kolona už 20 km před Prahou.. jen kvůli svedení 3 pruhů do dvou, po desáté hodině.. docela masakr, jeli jsme to skoro půl hodiny. A kdyby člověk dal horentní jízdné za vlak, tak určitě bude nějaký problém na trati :)
Registrovaný uživatel
Tak to se docela divím, já jel po D1 na Prahu kolem 11 hod. a dálnice byla průjezdná plnou rychlostí :).
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Registrovaný uživatel
Hanes159 napsal
Nezbýva než se stotožnit s travou, má na 100% pravdu asi nejslabší z těch 13. ročníků, nebo kolik jich bylo.

Ještě, že to vyšlo na dny kdy jsem vpráci, asi bych byl tedy nasr.... mohu se ti zítra smát až se sejdem ??? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Souhlas s Travou, pro me to byla spis spolecneska, nez sberatelska akce a ucel to splnilo :)
Registrovaný uživatel
Ano, i já to beru jako společenskou událost, pokecali jsme si , pivo sice nic moc, kořalky pomálu, na druhou stranu i pěkné bankovky ( D, IT, PL, F) jsem viděl v hrabačce po dvacetikoruně , bohužel jsem byl / i když jsem byl na sále v 8:00 / všude pozdě... , ti od kterých jsem loni nejvíc nakupoval / francouzi, maďaři, Marin z Makedonie / se letos nějak nedostavili . Na ostatní snad člověk ani nemusí mít veletrh, uvidí to za týden na aukci ČSN Praha.
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Souhlas s Travou, pro me to byla spis spolecneska, nez sberatelska akce a ucel to splnilo :)

Bohužel jsem nebyl téměř schopen si jít sednout s kolegy a pokecat. Za prvé jsem měl těžký kufřík, / dva Bajery pro kolegy ze Slovenska, jeden můj, plus album na bankovky/. Přes to všechno přehozenou bundu, jinak bych v ní asi zdechl, no a ku všemu k použití pouze jedna ruka, druhá vážně zraněna. Takže i prohlížení a vybírání zboží celkem nářez. Doufám, že to příště doženu/ sednout si a pokecat/.
Registrovaný uživatel
Jinak u prodejce nalezeny 2 nejdražší Maďarské bankovky platné na našem území. Obě s perforací MINTA. Jednalo se o 5 Pgo 1938 a 1000 Pgo 1927. Ještě , že teď nemám prachy, asi bych zhřešil. Oběv krásných stzavech 0.
Moderátor
trava napsal
Jinak u prodejce nalezeny 2 nejdražší Maďarské bankovky platné na našem území. Obě s perforací MINTA. Jednalo se o 5 Pgo 1938 a 1000 Pgo 1927. Ještě , že teď nemám prachy, asi bych zhřešil. Oběv krásných stzavech 0.

keby boli neperforovane... :)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jinak u prodejce nalezeny 2 nejdražší Maďarské bankovky platné na našem území. Obě s perforací MINTA. Jednalo se o 5 Pgo 1938 a 1000 Pgo 1927. Ještě , že teď nemám prachy, asi bych zhřešil. Oběv krásných stzavech 0.

Pamatujete si, za kolik byly?
Registrovaný uživatel
Pamatuji, ale nepovím, ať mi je navykoupíte. Tal dobře prozradím. 5 Pgo za 47.500,- a 1000 Pgo za 45.000,- Kč
Registrovaný uživatel
trava napsal
Pamatuji, ale nepovím, ať mi je navykoupíte. Tal dobře prozradím. 5 Pgo za 47.500,- a 1000 Pgo za 45.000,- Kč

Nevykoupim :) a dekuju
Registrovaný uživatel
Myslím ,že cena tak na hraně. Škoda, jak píše NUMPSZI, že nebyly neperforované. To by ale zase cena byla úplně jinde v těchto stavech.
Moderátor
podla mna, 1000pengo 1927 "MINTA" nie je taka zaujimava. Nie je z nich viac kusov, ako napr. z 50pengo alebo 100pengo 1926 "MINTA". (v starsich katalogoch maju skoro rovnaku cenu)
Moderátor
<< menej kusov
Registrovaný uživatel
spíš byl zajímavej ten půlmilion / taky děravej/ , bohužel pro mně cena měla 6 míst
Moderátor
hm, tak vidím, že klimatizačně to měli pořešené jako loni (to jsem tam propotil košili), ještě, že to tam zas nevyhořelo :))

btw - a viděli jste na stáncích nějaké zajímavé kousky, co by dávali prodejci/sběratelé na odiv? (např. Klim, Karasiewicz...?)

> jhkr > a cos pořídil z Německa?
Registrovaný uživatel
Ze zajímavých kouisků/ pro mě / tam byly nějaké anuláty +. republiky a ty dva špeky z maďarska. Vše ukazoval v prosklené vitrínce Kohout. Klim to měl všechno v albech, půjčoval k prohlídnutí na vyžádání. Jinak běžné kousky.
Registrovaný uživatel
Ros. 116 b , slušná trojka, neměl jsem - z hrabačky za 50
Registrovaný uživatel
Tak co, kdo se letos ukáže. Já doufám dorazím ve čtvrtek v pohodě vláčkem, za tu cenu benzínu už je to masakr. Snad bych tam měl být kolem té 10 hodiny, uvidíme jak to pojede.
Uděláme nějaký drobný pokec ?
Registrovaný uživatel
jsem pro...(třeba odpoledne)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dopoledne nebude čas, budeme ŠMEJDIT A HLEDAT, viděl bych to kolem té půl druhé + - ,
Registrovaný uživatel
Já dorazím ve čtvrtek ráno. Jak říká Zdeněk, dopoledne moc času nebude, viděl bych to časově podobně jako on. U oběda si zapatlanýma rukama probereme nové úlovky a bude to! ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1