Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

veletrh Sběratel 2010

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové takove dny v roce ,pro sběratele jsou a byly malým svátkem, alespoň pro mne. Ikdyž je to vcelku solidní blešak,pro mne přes celou republiku.Trochu mě mrzí,že letos to nevyšlo.Naštěsti malá náplast,ve formě zítřejší místní nume aukce.

Tyto dny bývaly svátkem pro nás sběratele, ale bohužel už pro většinu přestaly být. "Blešák Sběratel" se smrsknul do dvou dnů, parkovné, ceny sběratelského materiálu vyšponované, že většina je neprodejná atd. atd. Bývalá setkání, se z tohoto důvodu přesouvají na jiná místa. Snad to organizátorům časem dojde, že účast na tomto "blešáku" přestává být pro sběratele prestižní záležitostí!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Naša burza na Výstavišti se taky smrskla na jeden den. Je to otázka přílivu návštěvníků a odlivu za nájem. Potíž je v tom, že spousta lidí radši čučí doma u počítače. Tam se sice dá nakoupit z celého světa, ale některé věci je výrazně lepší vidět naživo. Jenže vysvětlujte to hlavně těm, kteří sedí u toho PC (a sbírají sudetské přetisky na Hradčanech, protože to je přece rarita). A Sběratel má navíc velmi drahé stoly. To si řekněme upřímně.
Registrovaný uživatel
Ano, nájem stolů(stánků) je základem vysokých cen sběratelského materiálu, ale ty už nejsou většinou akceptovatelné, proto se sběratelé nezúčastní! Psal jsem výše, co mi napsal kolega, který po třech lech zajel přes půl republiky na Sběratele, že má na dalších 5 let vystaráno! A to tento rok nebyly vedra, jako v předešlých letech!
Jsem jeden z nich, co sedí u PC a musím potvrdit, že co seženu ve světě za kousky do sbírky, to tady neseženu za 10 let hledání po "blešácích" a aukcích! Každý máme jiný způsob sbírání svého sběratelského odvětví, v době okurkové sezóny mám největší sběratelské žně! Každý je strůjcem svého štěstí v jiný čas a jinak!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Tak já se jako tradičně zúčastnil. Po dlouhém hledání jsem objevil 100 K 1944 ve 100 % UNC . Takže pro mě spokojenost. Jinak jsem pořídil 100 Kč 2018 s. J 12 a pár dalších drobností. Dále bych chtěl pochválit výtvory Mateja Gábriše a smekám před jeho návrhy klobouk !! Nádhera,
Registrovaný uživatel
Posílám obrázek nového přírůstku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Maťo je génius !

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Přikládám obrázek té KRASAVICE 100 K 1944 !! :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já jsem taky nakouknul a podařilo se mě koupit 200 Kč žlutý papír a taky samozřejmě ve stavu N.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je fakt, že po zberateľských burzách/výstavách to tu vždy na čas ožilo, ale dnes je to mŕtve. Kvalita týchto akcií rýchlym tempom upadá. Ale podobné je to aj pri iných výstavách napr. automobilov. Dnes už nikto nečaká na autosalón, lebo sa o novinkách dozvie rýchlejšie z internetu.
Zberateľský trh sa vďaka internetu pretavil na jednu veľkú 24/7 online aukciu. Tých zdrojov je dnes už toľko, že sa to nedá jednoducho usledovať. Zberateľské dni/výstavy ostali len ako spoločenská udalosť (aspoň pre mňa), kde si môžem dohodnúť stretnutia s kolegami, ktorých inak nevidím celý rok.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Dondete?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chodia tam aj nejaký numismatici?
Registrovaný uživatel
asi se tam otočím, ať znám odpovědi na otázky
Registrovaný uživatel
dula napsal: Chodia tam aj nejaký numismatici? Byl jsem tam dvakrát,brněnská pobočka tam měla stolek,zájem minimální,už tam nechodím - ztráta času
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » veletrh Sběratel 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1