Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Velký Betlém a Svatý Kryštof

Vykupminci.cz
Numisargo

Velký Betlém a Svatý Kryštof

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kombinpvaná technika kolorovaný a zlacený mědilept od ak. maliře a PhDr. Jiřího Havlíčka. V současné době je profesorem Masarykovy univerzity Brno, kde přednáší dějiny umění. Mám od něj tato zajímavá díla ze sedmdesátých let min. st. "Velký Betlém " a "Svatý Kryštof" zakoupená v tehdejším Díle v Brně. Jiří Havlíček již delší dobu stojí stranou pozornosti médií, protože ani o reklamu, ani o slávu a hmotný zisk neprojevuje sebemenší zájem. Dá se zjednodušeně charakterizovat jako tvůrce postsurrealistického a fantaskního umění. Jeho díla jsou tvořena stovkami listů kombinovaných technik, jejichž dominantou jsou lidské tváře a různá orientální písma. Mám tyto brazy velmi rád, stále v nich něco objevuji ... O jeho díla byl a stále je velký zájem, zejména pak v zahraničí, v současné době co vím nejsou ale nikde k mání.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to zajímavé, ale nevím jestli jste nám autora chtěl představit, poučit nás , nebo jeho dílo prodat ? Konstatujete, nebo prodáváte a nevíte cenu ?
Registrovaný uživatel
pro Dingo 87

Ráda bych věděla, zda i obrázek s podpisem, který posílám patří tomuto umělci,
díky, fm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Je to zajímavé, ale nevím jestli jste nám autora chtěl představit, poučit nás , nebo jeho dílo prodat ? Konstatujete, nebo prodáváte a nevíte cenu ?

Dobrý den, chtěl jsem pouze poukázat jako vždy na pozoruhodné dílko zajimavého autora. O ceny mi nejde, ty znám, nic méně neprodávám. ;)
Registrovaný uživatel
Ano jde o dílo stejného autora, gratuluji k pěknému obrazu. :)

filomena napsal
pro Dingo 87

Ráda bych věděla, zda i obrázek s podpisem, který posílám patří tomuto umělci,
díky, fm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Velký Betlém a Svatý Kryštof

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1