Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » virtuální pobočka ČNS - bohemika

Vykupminci.cz
Numisargo

virtuální pobočka ČNS - bohemika

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Taky vítám, teď aby se to ještě v té Praze hnulo. ;)
Registrovaný uživatel
Ahoj všem! Právě jsem se vrátil z hradu... teda z Pahy a... Česká numismatická společnost, pobočka Pražské groše byla zaregistrovaná. Teď už zbývá jen registrace na úřadech, což bych nechal až po Novém roce, abychom nemuseli podávat daňové přiznání za 2007. Měli bychom dohodnout termín ustavující schůze, která zvolí definitivní výbor pobočky a od toho okamžiku můžeme přijímat nové členy a... no prostě fungovat. Sice to trochu trvalo, ale... už je to uděláno, už je to hotovo, nevídáno, neslýcháno... :-)
Registrovaný uživatel
Hurááááá tak máme registrované partnerství :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vladik napsal
Hurááááá tak máme registrované partnerství :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nevím, nevím... ale asi si to s něčím pleteš... :o :'( :oops: :shock: :roll: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Dobrá tedy. Pokud projdeš příspěvky za poslední dva dny tak uvidíš, že z toho jediného mě tady asi nikdo nikdy neobviní. Stačilo konec !!!
Moc díky a teď už to bude záležet i na nás jak to půjde dál ;)
Registrovaný uživatel
Móóóóc pěkný, díky
Registrovaný uživatel
;) gratulujem ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
No patason, mám obrovskú radosť. Dúfam, že všetko bude OK, naozaj sa veľmi teším. ;)
Administrátor
Gratuluji. Jsem rad, ze se vse podarilo. Az budu za par let nekomu vypravet, ze na mnou zalozenem diskuznim foru vznikla jedna z nejvetsich pobocek CNS tak mi to snad nikdo nebude verit :-). Hodne zdaru, uzitku a co nejmene starosti.
Registrovaný uživatel
patason: tak to je paráda, jen se chci zeptat, je možné mít to tedy virtuálně? myslím kromě nutných schůzí face to face?
Registrovaný uživatel
Patason: paráda, maximální díky. První schůzi bych si dovolil navrhnout v reálu, ať vidíme do čeho jdeme :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ahojte, pobočka sice nemá virtualitu v názvu, ale fungovat bude tak, jaxme se tu před časem dohodli, tj. během roku "členské schůzky" tady na fóru a jedenkrát do roka "Výroční schůze" v Kutné Hoře;-) Nejdřív ale musíme udělat tu ustavující (aby vzniklo výročí, ke kterému se budeme pravidelně scházet). Navrhuji vybrat termín v únoru nebo začátkem března (může ale být klidně už i leden...), jednak abychom to zřízení pobočky zvládli zprocesorovat co nejdřív a taky proto, že další výroční schůze pak budou před termínem odevzdání daňového přiznání, takže se bude moct vyřídit vše potřebné. Takže navrhuji první termín ustavující schůze pobočky na sobotu 23. 2. 2008 (dejme tomu od 15:00 a místo zajistím/e, až se dohodneme na termínu). Pokud se nehodí, navrhněte jiný.
Registrovaný uživatel
Už mám termín zapsán v diáři :D
Registrovaný uživatel
s datem souhlasím! jinak stačí odevzdat přihlášku do ČNS až tam?
Registrovaný uživatel
OK, stačí. Ti, co mi jí už posílali, tak mám schované a po ustavení pobočky rovnou přijmeme. Ti, kdož budou na první ustavující schůzi, resp. kdož se tam na místě přihlásí ke členství ve společnosti (v pobočce Pražské groše), se budou navíc moci honosit čestným titulem "zakládající člen", tak neváhejte! :mrgreen: ;-)
Registrovaný uživatel
:D OK, nemám totiž pořád fotku, a focení na průkazku vyloženě nemám rád, přinesu nějakou starší fotku, kterou už si nejméně 10 let dávám na doklady :)
Registrovaný uživatel
BTW: A už můžeme začít zvolna něco provádět s tím webem. Umíme už to nějak zaheslovat? Resp. umožnit přístup pouze členům pobočky (na základě pevného, pravidelně po přijetí nových členů aktualizovaného, seznamu členských čísel). Ostatním -nečlenům pobočky PG bych umožnil jen náhledy, ale ne plné verze (článků, databází a pod.). Pokusím se do konce roku dát dohromady nějaké úvodní informace.
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
:D OK, nemám totiž pořád fotku, a focení na průkazku vyloženě nemám rád, přinesu nějakou starší fotku, kterou už si nejméně 10 let dávám na doklady :)

Zkus položit face na skener :mrgreen: BTW: podle mě je fotka hloupost, ale žádá si jí úřední šiml... takže je jedno, jakou tam přilepíš.
Registrovaný uživatel
patason napsal
Takže navrhuji první termín ustavující schůze pobočky na sobotu 23. 2. 2008 (dejme tomu od 15:00 a místo zajistím/e, až se dohodneme na termínu). Pokud se nehodí, navrhněte jiný.


Termín mám zapsaný a počítám s ním
Registrovaný uživatel
To zaheslování by měl probrat někdo kdo tomu rozumí se zdejším majitelem stránek.
Registrovaný uživatel
Fórum netřeba heslovat. Myslel jsem stránky pobočky. Na fóru můžeme diskutovat veřejně, interní a citlivější záležitosti se dají řešit per e-mail.
Registrovaný uživatel
no pokud si dobře pamatuji, tak s tím naším webem to bude horší, Ti co tomu hoví, tak tomu nehoví natolik, aby to uměli udělat tak, jak to potřebujeme, nebo sem mýlím?
Moderátor
A sakra... Archypov zrejme bude chýbať. :| Ale v lete sa v KH stretneme aj tak všetci, nie? 8) 8) 8)
Registrovaný uživatel
No Archy, Ty si necháš ujít tu možnost být zakládajícím členem?? :shock: :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 >

Sběratel.com » Pražské groše » virtuální pobočka ČNS - bohemika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1