Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Aha, tak to už jsem asi někdy slyšel. Což o to, hudebně to není úplná katastrofa, ale to kecání místo zpěvu to dost kazí. ;)

A teď opět trocha filatelie: Policie!! Ovšem "Pane" mi to neříká. :|

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tak a tentokráte dvě Geca sešitkové (po hříchu obě ty samé) z běžného provozu nefilatelistického. Obálku jsem vyžebral od adresátky, čumkartu jsem "ztopil" a to díky tomu, že adresáty na udané adrese (ani v okolí) neznám a posílat to na úložnu je zhruba jako hodit to do koše a to mi přijde škoda.

No a na konec ještě jedna englická se dvěma (!! čert ví proč) známkami přepravce jako v předešlém. Dokonce je to jaksi "orazítkované". Takové to hnusné jehličkové, hovno čitelné - vlevo: šipka Welcome / ??? / Tim Peaks (?), uprostřed: Royal něco (ale ne mail ani post, končí to na "an") / Mount Pleasant (?) / Mail(?) ??? / 20. (asi datum) 13????39(?), vpravo 11× vlnovky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zdá se, že ta britská (ne)pošta je z jakéhosi důvodu turisty poměrně používaná.

A trojitá ukázka VZ ZOO. Celkovou radost kapánek kalí to, že jest odeslána týmž odesílatelem (a na tutéž adresu, což v tomto případku není rozhodující, neb to je pro různá děcka i dospělé). No, rozhodně to má větší potencionál přivést děcka k filatelii než Apost, Zeman či dokonce OP (nebo dokonce naše nové olympijské, které se rozhodně nepovedly).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Padesát nových vlastních známek - 40x "A" a 10x "Z" ve dvou tiskových listech, každý v nominální hodnotě 480,00 CZK. Více na:

http://newsphila.blogspot.cz/2016/07/cesko-padesat-novych-vlastnich-znamek.html
Registrovaný uživatel
Ještě u toho viděl obálky A4 i ty malé.
Registrovaný uživatel
Zapoměl jsem na pamětní listy s pěti známkama+tři razítka.
Moderátor
Nutno uznat, že grafické ztvárnění a celkový dojem je výrazně lepší jak u "normální" olympijské a paralympijské známky. To je za nominále "na každé poště"?
Registrovaný uživatel
Informace o prodeji: známka@lipno.info
Registrovaný uživatel
Zdravím,

věděl by někdo, kde se dají koupit VZ ZS0051 - 25 let Policie České republiky . Předem děkuji
Moderátor
kolda1981 napsal
Zdravím,

věděl by někdo, kde se dají koupit VZ ZS0051 - 25 let Policie České republiky . Předem děkuji

Na filatelistických přepážkách pošty, v Postfile, v zásilkové službě ...
Moderátor
VZ Policie na obyčejném dopise. Nedávám celé, poněvadž je to podlouhlá okénková obálka, kde, po hříchu, není ani razítko odesílatele. Ale byl to dopis z MNV, čili ouřadu obecního. Pěkné razítko, řekl bych. (A říká mi "Pane!" Vyžebral jsem ho. ;))

V poslední době se vyrojilo i několik tenistů. Jinak, ještě že jsou prázdniny a posílají se čumkarty, je aspoň něco se známkou! (Tohle není to moje.)

No a pak ještě dvě ukázky nepoštovních "sběračů zásilek". První je jakási FRIEND POST (se sicilskou vlajkou) a druhá, jak si lze přečíst "POST BY Me". Vzhledem k tomu, že jsem viděl dvě takovéto, tak mohu říci, že to číslo (766780) je nejspíš pořadové, neb se mění.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím,

tak už je možné si objednávat vlastní známky "1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016"... tady. Jen ty ceny .. :shock:
Moderátor
Tak to jedině vsadit a vyhrát. Anebo počkat až zjistí, že přestřelili a půjdou s cenou dolů.

Nuž a jedna z praxe -> Lipno - cartes maximum:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
solmyr napsal
Zdravím,

tak už je možné si objednávat vlastní známky "1. letní OLYMPIJSKÝ PARK RIO-LIPNO 2016"... tady. Jen ty ceny .. :shock:

Oni vědí, že filatelisti jsou prachatí oslíci, kteří to koupí...... ;) Normální člověk za to ty peníze nedá.
Moderátor
No, myslím, že ví prd. Obrázek vložený uživatelem
Ale třeba to mají nachystáno pro bohaté sportovce.

(Mimochodem, vsadil jsem si. Na první pořadí stačí jeden sloupec, to není zas tak veliká investice. 8) )
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 28. 7. 2016, 18:15. »
Registrovaný uživatel
Další obálky s vlastními známkami

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To vypadá jako obálky k ZS Kodeš, ne?
Registrovaný uživatel
ano je tomu tak
Registrovaný uživatel
Zdravím,

dá se někde ten ZS Kodeš koupit (za rozumnou cenu) ? Kdysi jsem to zkoušel v jisté firmě ale nikdy neměli schválení k prodeji ...
Registrovaný uživatel
Jeden zrovna nabízí někdo na Aukru za 6400. No nekup to.
Registrovaný uživatel
Zdravím,

no kdyby škrtnul jednu nulu tak beru hned. Jinak po něm zase tak moc netoužím abych za něj dal takový balík. Ale on ho stejně i za tuhle cenu někdo koupí. Nedávno jsem ho na A.. viděl, prodal se za ještě vyšší cenu, a to šel tuším od koruny.
Registrovaný uživatel
V pondělí - 29. srpna 2016 - vyjde dalších nových osm vlastních známek s tématem Hasičského záchranného sboru ČR, k jejich patnáctému výročí. A vypadají velice slušně..., více na:

http://newsphila.blogspot.cz/2016/08/cesko-vyjdou-nove-vlastni-znamky.html
Registrovaný uživatel
Toho jsem se děsil, jeden vydavatel (známky OH Lipno, Budějice ad.) si spočítá, co všechno musí vydat jako šaškárny kolem, aby na tom vydělal, další organizACE, které si to odepíší z daní a dělají si propagaci. Doufám, že budou za nominále. Koukal jsem, jsou toho 4 desky. Jdu vykrást další banku.
Moderátor
Odhaduju že to bude za nominále, stejně jako policajti. Ale 4 desky, dokonce i v Brně u Měnínské brány (Post Merkur) měli jen jednu jedinou, že se na ně v Praze vysrali s tím, že mají být rádi, že jim poslali aspoň něco.
Registrovaný uživatel
Zdravím,

ty hasičské známky jsou oficiálně vydané Českou poštou nebo je to zase nějaká soukromá akce? Byl jsem se ptát v Plzni na hlavní poště a koukali na mě jak na blba že o ničem neví ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1