Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Akorát že to předpokládá dvě věci, vlastně tři - dovolenou, peníze a vzchopit se (v den té dovolené). Dostanu dovolenou? Budu mít peníze? Vzchopím se? Diskriminace jak sviňa!
Registrovaný uživatel
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli už někdo byl ve Vlašimi pro jejich vlastní známky, případně co stojí jeden list ...
Moderátor
Je fakt, že cena nebyla zmíněna.

Ale jak jsem do "Frankujete filatelisticky?" dával něco co neumím pojmenovat:
Pavel_III napsal
Dneska (teda už včera) jsem pro vás zachytil a naskenoval jakési francouzské čudo. Nevím jak se to jmenuje, ale vypadá to zajímavě. Pokusím se to vyžebrat. :)
Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem

tak jsem dnes zdokumentoval jinou variantu tohoto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V říjnu 2018 vyjde pod názvem "Muži 28. října 1918" další emise vlastních známek České republiky. Bude mít podobu známkového sešitku. Více informací zde:

https://newsphila.blogspot.com/2018/09/cesko-nove-vlastni-znamky-k-100-vyroci.html
Registrovaný uživatel
A aby toho - v souvislosti se známkami emise "Muži 28. října 1918" - nebylo málo, budou používána ve výroční den (v neděli 28. října 2018) dvě příležitostná poštovní razítka. Informace o prvním, používaným na poště "119 00 PRAHA 012" (na Pražském hradě) zde:

https://newsphila.blogspot.com/2018/09/cesko-vlastni-znamky-postovni-razitko.html
Registrovaný uživatel
dobrý den , mám tyto 4 obálky se známkami a chtěla bych Vás poprosit , zda mají nějakou vyšší cenu . V jednom dopisu je psaní od vojáka , který popisuje , jak by se mohl dostat z války domů a co má pro to rodina udělat . Děkuji moc za Váš čas a pomoc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Druhé příležitostné poštovní razítko k 28. říjnu 2018 (a stému výročí našeho státu) bude používáno v Poštovním muzeu. Více informací (a obrázek) zde:

https://newsphila.blogspot.com/2018/10/cesko-vlastni-znamky-razitko-v.html
Registrovaný uživatel
Jak vypadají podepsané schvalovací nátisky "vlastních" poštovních známek emise "Muži 28. října 1918" můžete na několika fotografiích zjistit na odkazu zde:

https://newsphila.blogspot.com/2018/10/cesko-emise-muzi-28-rijna-1918.html
Moderátor
solmyr napsal
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli už někdo byl ve Vlašimi pro jejich vlastní známky, případně co stojí jeden list ...


Dle informací 600 Kč/TL, dohromady teda 1800 Kč, čili takových 2300 - 2700 Kč pro Moraváky a Slezany celkem.
Moderátor
To je fofr! Nový model PohlednicOnline už teď!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Konečně zase něco optimistického: Krematorium II!! Od 10.10. v počtu 600 TL ve vašich kinech albech!
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jak to tak vypadá, tak Vlastní známky došly i do Slovinska. Zde na "identifikační" celistvosti. (Moje to není, jen půjčené.) Velikost obrazu 25×32 mm (bez bílé linky okolo).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nové vlastní poštovní známky vycházejí právě dnes v sešitkovém provedení. Více informací na odkazu zde:

https://newsphila.blogspot.com/2018/10/cesko-nove-vlastni-znamky-vz-0088-muzi.html
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Konečně zase něco optimistického: Krematorium II!! Od 10.10. v počtu 600 TL ve vašich kinech albech!

Zdravím,
budou k mání od 1.11. v Pardubicích, možno objednat i poštou na dobírku, prodávají se jen celé listy (max. 5) po tisícovce.
Moderátor
solmyr napsal
Pavel_III napsal
Konečně zase něco optimistického: Krematorium II!! Od 10.10. v počtu 600 TL ve vašich kinech albech!

Zdravím,
budou k mání od 1.11. v Pardubicích, možno objednat i poštou na dobírku, prodávají se jen celé listy (max. 5) po tisícovce.

No, zadarmo to není, ale zajímavý je ten přístup, že prodávají až 5 TL, původně jeden a nazdar.
Registrovaný uživatel
Zdravím,

toto je oficiální info z webu Služby města Pardubic. Odkaz zde (snad to není reklama). Ale vše se může do prvního listopadu ještě změnit ...
Moderátor
Byl jsem navštívit Vlašim. A tam mi prozradili, že kvůli známkám tam byli v sobotu po celé září a prý kdo si zavolal, ten se to i dozvěděl (asi když se zeptal). Vtipné, že? Jako, výlet to byl inspirativní, kdyby byl čas, a cestovné jsem zredukoval asi o 200 Kč a možná i víc, když jsem nejel přes Prágl, ale zase to bylo náročnější, tuplem když člověk blbě vystoupí o zastávku (vlak to objížděl po silnici) později. Na druhou stranu tam (v Kácově) mají taky zajímavý zámek, kostel a další, ale na to nebyl čas. Došel/dojel jsem do Vlašimi a zase rychle zpátky, akorát že autobus měl zpoždění a zug byl fuč, tudíž víc jak dvě a půl hodiny zpoždění. Když oni si v té Vlašimi (a Kadani) asi myslí, že je to k nim odevšad kousek jako z Prahe.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
měl bych zájem o VZ TL 0041 a VZ TL 0013. Můžete někdo nabídnout ?
Díky.
Moderátor
Vyšel nový sešitek VZ - Mladá fronta.
"Známky nebudou předmětem prodeje."
Moderátor
Si vydal Babiš pro soukromou potřebu za dotace na Čapí hnízdo?
Registrovaný uživatel
Jsem mu napsal do PS tak uvidíme co mi odepíše :D
Registrovaný uživatel
Zdravím, dnes mi došlo Krematorium a Erlerbachova bouda. Budějovice tedy asi nikdo nemáte na prodej, že ?
Registrovaný uživatel
Toto mi nabídla dáma z Delikomatu pro letošní rok, po té co jsem požádal o odkup vlastních známek ...... zda mi to nestačí

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To je od nich milé. A moc-li za to požadovali? ;)
Registrovaný uživatel
Prý zdarma jen za poštovné :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1