Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » vltavin

Vykupminci.cz
Numisargo

vltavin

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Takže ještě jednou úprava ceny+ foto navic a nějaké info;)
Vltavin je muj vlastní nález,lokalita vídeň.Vltavin má jednu oděrku.rozměry:4.5*3.5*3cm.
cena:6500kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Další foto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Můj dalšíi nález je taky z vídně.má 17g,rozměry:3*2.5*2.5cm.vltavin je nepoškozený,cena4000kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Foto2

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Foto3

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten bych si vzal. Pište prosím na Cairngorm@seznam.cz. Děkuji, Kpt.

cewin napsal
Můj dalšíi nález je taky z vídně.má 17g,rozměry:3*2.5*2.5cm.vltavin je nepoškozený,cena4000kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdyby se ten druhy neprodal tak ho beru.Mozna bych i priplatil.
tarzan84@post.cz
Registrovaný uživatel
For praxus - obchod už je dohodnutý. Prosím, respektuj to. Děkuji. Kpt.
« Poslední úpravu provedl(a) kpt v 17. 1. 2015, 14:06. »
Registrovaný uživatel
Přesně tak,obchod už je uzavřen.
Registrovaný uživatel
cewine - Zkus se prosím zamyslet a nevytvářet pokaždé nové vlákno - pak je to tu strašně zabordelené a nový (i stávající) přispěvatelé v tom mají špatný přehled!
Registrovaný uživatel
vltavin 17g je již prodaný.
Registrovaný uživatel
Jo jo,uznávám,že máš pravdu,příště to budu vkládát jen do jednoho.omlouvám se všem ostatnim za nepořádek:)
Registrovaný uživatel
Ještě jedna ukázka vltavínu od Dukovan,7g,2,5·1cm,nepoškozený.Můj první nález,takže neprodejný,jen jako ukázka:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A má Te ještě nejaké jiné na prodej?
Registrovaný uživatel
Mňa by zaujímali roky zberov, prezradíš túto informáciu ?
Registrovaný uživatel
No nejakych par kusu jeste mam,ale na prodej zatim zadny,krome toho vyse uvedeneho.Nemam v umyslu prodavat vsechny moje nalezy,jenom sem tam nejaky prodam,aby se mi vratily naklady za cestovani na lokality:)Vltaviny sbiram zatim asi rok a neco,ale sbiram i jine mineraly.Kazdy rok jezdim do Italie na demantoidy,kristaly a jine kousky.Tady posilam foto demantoid:)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jeste jedna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
a aby toho nebylo malo:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jsou velice pěkné :-) Já bych také svuj první vltavín neprodal :-)Tak přeju mnoho úspěchů v dalším hledání :-)
Registrovaný uživatel
To je pravda,prodat svůj první vltavin,tak bych se styděl a nikdy si to neodpustil:)děkuju za přání.O víkendu asi pojedu něco pohledat a doplnit sbírku:)Snad ještě vydrží to počasí bez sněhu.
Registrovaný uživatel
Budem doufat že to vydrží,chci se ject právě v sobotu taky podívat a snad se poštestí,už ted se těším a doufám že nám bude přát štestí,škoda že na moravu to mám celkem daleko tak že moravské kousky zkusit si najít nemúžu.
Registrovaný uživatel
Snad se poštěstí a nějaký ten úlovek přidáme do sbírek.Já to mám zase daleko do jižních čech.Napadlo mě,že by jsme si mohli nějaký ten vltavin i vyměnit,kdyby jste měl zájem.Zatím nemám ve sbírce žádný jihočeský.každopádně preju hodně štěstí.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych zájem o ten prvni vltavín, jestli je ještě na prodej. Pokud ano, napište mi na jan.sirotek@seznam.cz. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,je mi líto,ale včera jsem jej prodal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Minerály » vltavin

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1