Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - MORAVA !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

Vltavíny - MORAVA !!!

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Posílat tě nikam určitě nebudu :D stejně tak vltavíny nikam posílat nebudu ;)Jsou pro mě tak vzácné,že peníze jdou stranou.
Registrovaný uživatel
Kdyby měl někdo zájem o nějakou výměnu vltavínů, tak bych rád něco vyměnil.
Lepší kousky se mi také nechtějí prodávat.
Na výměnu mám i větší kousky nad 30g.
Registrovaný uživatel
Hod sem mail mozna bych neco mel na vymenu....
Registrovaný uživatel
lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Moravske jak vidim odřene pusobenim vody,takže dopadly v době,kdy uzemi mělo moře,a to asi 100 tisic let spátky. Žadne miliony přátele,to je vědecky blaf.
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Moravske jak vidim odřene pusobenim vody,takže dopadly v době,kdy uzemi mělo moře,a to asi 100 tisic let spátky. Žadne miliony přátele,to je vědecky blaf.


Vltavíny vznikly na konci terciéru před 14,5 miliony lety, kdy tu bylo ustupující moře, a některé z nich byly "omlety" čtvrtohorními řekami a omílají se na některých lokalitách dodnes. Přesto nebudu tvrdit, že jsou ve svém původu mladší, to je opravdu hodně naivní představa. Máte vědecky podložené, že jak cituji "moravské vltavíny dopadly asi 100 tisíc let zpátky"??? Rád bych nějakou takovou vědeckou studii viděl.
Registrovaný uživatel
I kdyby dopadly pred 100000 lety tak pak ma ta teorie trhlinu jake more je teda omlelo ????Mozna tak ledovec 😉.Stari je 14 mil let +- podle normalni literatury .....Astar Seran muze samozrejme tvrdit neco jinyho treba te to jsou zbytky po laserech Klingonu atd.😂
Registrovaný uživatel
Země ve dnešni podobě jak ji zname ma 1000.000 let. Zmiňoval o tom americkej jasnovidec Edgar Cayce,asi o něm někdo už slyšel. Žadne miliony,žadne analizy do nekonečna,jen pravda. Nejsme na burze,kdo da vic milionu ten drsňak vědec. K smichu to je. Je vam 5 let ? Proč nepatrate sam ? Věřite že podle stopovych prvku rozpadu určitych latek jde určit jak jste vypadal před 150 lety ? Nemyslite že to nejde ? Jste nebyl přece na tomto světě. Staři toho pozna se jen jasnovidně,ale na to je třeba mít dar !
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Země ve dnešni podobě jak ji zname ma 1000.000 let. Zmiňoval o tom americkej jasnovidec Edgar Cayce,asi o něm někdo už slyšel. Žadne miliony,žadne analizy do nekonečna,jen pravda. Nejsme na burze,kdo da vic milionu ten drsňak vědec. K smichu to je. Je vam 5 let ? Proč nepatrate sam ? Věřite že podle stopovych prvku rozpadu určitych latek jde určit jak jste vypadal před 150 lety ? Nemyslite že to nejde ? Jste nebyl přece na tomto světě. Staři toho pozna se jen jasnovidně,ale na to je třeba mít dar !


Děláte si skutečně srandu? Stáří Země se odhaduje na 4,5 až 5 miliard let, pokud máte rád čísýlka, je to 4.500.000.000-5.000.000.000 let... radiometricky podle zirkonů z nejstarších zachovaných hornin na světě. S tím milionem let zpátky se dostáváte maximálně do kvartéru kamsi mezi doby ledové. K tomu ostatnímu... no vskutku těžká diagnóza, kontaktujte Dr.Chocholouška, tak Vám jistě s těmi sci-fi hypotézami poradí. Věda je posazená na konkrétních poznatcích, né na jakýchsi psychojasnovidcích a jejich zcela vymyšlených stavech excitace.
Registrovaný uživatel
Je mi vas lito. Ale každemu sve. Věřte tomu jako doktriňe,komunizmus si myslel že bude věčně,ale padl. A tak postupem času padnou vaše cirkonově - vědecke metody nekonečnych miliard,jako mydlova bublina prasknou a vymizei z časem. A vy toho s časem budete svědkem,jen budete si mumlat pro sebe kam poděly ti miliardy ? Mimochodem,znam jednoho Chocholouška Prokopa,a ten byl jeden z Velikych spisovatelu Česka sve doby,jako Svatopluk Čech. Ale ti jmena vam nic neřikai,jelikož je cirkon to nepodtvrdil :-D . Zaujata zaslepenost bráni pokroku,žijte ve svem omylu kterej jste zvolil,budiž.
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Je mi vas lito. Ale každemu sve. Věřte tomu jako doktriňe,komunizmus si myslel že bude věčně,ale padl. A tak postupem času padnou vaše cirkonově - vědecke metody nekonečnych miliard,jako mydlova bublina prasknou a vymizei z časem. A vy toho s časem budete svědkem,jen budete si mumlat pro sebe kam poděly ti miliardy ? Mimochodem,znam jednoho Chocholouška Prokopa,a ten byl jeden z Velikych spisovatelu Česka sve doby,jako Svatopluk Čech. Ale ti jmena vam nic neřikai,jelikož je cirkon to nepodtvrdil :-D . Zaujata zaslepenost bráni pokroku,žijte ve svem omylu kterej jste zvolil,budiž.


Jáchyme Romane 75, mě je Vás skutečně líto, hoď ho do stroje... né, za to může opravdu chybná elektronka E13 z našeho podnikó Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naše fabrika!
Registrovaný uživatel
Nemate žadnou pravdu s miliony. Škoda že nikdo vic neřika. A omluvu od vas berem,i když byla vysmivavě spupna,to je tim vašim věkem. Fabriku sem netahejte,odpovidejte jen za sebe,jak tomu patři.
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Nemate žadnou pravdu s miliony. Škoda že nikdo vic neřika. A omluvu od vas berem,i když byla vysmivavě spupna,to je tim vašim věkem. Fabriku sem netahejte,odpovidejte jen za sebe,jak tomu patři.


Škoda, že se neumíte pobavit jednou vtipnou hláškou z jedné české komedie...
Registrovaný uživatel
Mluvime zde ne pro vtip. Ale smich pomáha ovšem,uvolni napěti v neřešitelne situaci jedince.
Registrovaný uživatel
Takové lidi by měli zavírat...jste blázen
Roman 75 napsal
Země ve dnešni podobě jak ji zname ma 1000.000 let. Zmiňoval o tom americkej jasnovidec Edgar Cayce,asi o něm někdo už slyšel. Žadne miliony,žadne analizy do nekonečna,jen pravda. Nejsme na burze,kdo da vic milionu ten drsňak vědec. K smichu to je. Je vam 5 let ? Proč nepatrate sam ? Věřite že podle stopovych prvku rozpadu určitych latek jde určit jak jste vypadal před 150 lety ? Nemyslite že to nejde ? Jste nebyl přece na tomto světě. Staři toho pozna se jen jasnovidně,ale na to je třeba mít dar !
Registrovaný uživatel
Takové lidi by měli zavírat...jste blázen . Nemužu za to,že pořad mate strach opustit svoji skořapku předsudku,a jit ke svobodě a Slunci ven.
Registrovaný uživatel
Tady to zavání nějakým fanatizmem.Prosím obraťte se na odbornou pomoc ,na nějaké lékařské forum,nebo na nějaké věštecké stránky.Toto je forum o minerálech.
Registrovaný uživatel
angell napsal
Tady to zavání nějakým fanatizmem.Prosím obraťte se na odbornou pomoc ,na nějaké lékařské forum,nebo na nějaké věštecké stránky.Toto je forum o minerálech.


Řekl bych, že náš Roman jede v nějakých paranormálních spirituálních aktivitách... jeho mejl poutnik@mail.ru jsem vygooglil a hádejte, pod čím jsem ho ještě našel diskutovat? Ouija - Spiritualistická tabulka, to jsou mi věci, kam se meteority hrabou.

http://www.paranormal-activity.estranky.cz/clanky/vyvolavani-duchu-a-komunikace-s-nimi/ouija---spiritualisticka-tabulka.html
Registrovaný uživatel
Ježiš to bych potřeboval.V baráku mi něco chodí po půdě.
Registrovaný uživatel
Tady to zavání nějakým
fanatizmem.Prosím obraťte se na
odbornou pomoc ,na nějaké lékařské
forum,nebo na nějaké věštecké
stránky.Toto je forum o minerálech. Přesně tak,o mineralech. Ale ja nezačal sem vnašet něco jineho ,jen odpovídal,vy pořad z temy odjižděl,majic pocit uraženeho ego. Zustaňme vědecky u tematu a je to všechno,tak ma bejt.
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: :evil: :( :?
Hmm zasa to začína byť zaujímavé...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ještě vetší luxus než kiloví safíry z jizerek a živé gabro pokračuj, pokračuj......romane
Registrovaný uživatel
angell napsal
Ježiš to bych potřeboval.V baráku mi něco chodí po půdě.


To mě taky chodí, v hluboké noci, vždycky mě vzbudí i pes, co ječí, takže to nejsou jen mé sluchové halucinace, a ráno jdu na půdu a tam u komína hovno jako cep, podle tvaru a průměru kuní. Takže žádný duch ale tyhlety potvory.
« Poslední úpravu provedl(a) achondrit v 4. 3. 2016, 9:24. »
Registrovaný uživatel
Hmm zasa to začína byť zaujímavé... Musime ten jil odklidit,aby našli pravdu přece :-)
Registrovaný uživatel
Řekl bych, že náš Roman jede v
nějakých paranormálních spirituálních
aktivitách... jeho mejl poutnik@mail.ru jsem vygooglil a hádejte, pod čím jsem
ho ještě našel diskutovat? Ouija -
Spiritualistická tabulka, to jsou mi věci,
kam se meteority hrabou. To jste ale pokročil tim pokročil v poznani vltavinu a staři Země,ale :-D . Zřejmě dokažete určit po spodnim prádle charakter člověka :-D . Myslite že tetanus z koblih koně vi o něm něco ? Zna komar v lese odkad jste přišel ? A takove jsou vaše autority vědce,blabolajici o miliardach,a žijici v duchu formule z pohadky . Mmmmoribundus.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - MORAVA !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1