Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - MORAVA !!!

Vykupminci.cz
Numisargo

Vltavíny - MORAVA !!!

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
lazery ? To je naivni,vite přece. Solidni literatura ? Budete dospělejši pak poznate co je solidni. Moře kdysi bylo nad uzemim česka,a to poznate podle usazenin.
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Řekl bych, že náš Roman jede v
nějakých paranormálních spirituálních
aktivitách... jeho mejl poutnik@mail.ru jsem vygooglil a hádejte, pod čím jsem
ho ještě našel diskutovat? Ouija -
Spiritualistická tabulka, to jsou mi věci,
kam se meteority hrabou. To jste ale pokročil tim pokročil v poznani vltavinu a staři Země,ale :-D . Zřejmě dokažete určit po spodnim prádle charakter člověka :-D . Myslite že tetanus z koblih koně vi o něm něco ? Zna komar v lese odkad jste přišel ? A takove jsou vaše autority vědce,blabolajici o miliardach,a žijici v duchu formule z pohadky . Mmmmoribundus.


Prečo to mám zasa v mineráloch Ja ??? :roll:

Kua čo nejdú bádať napr. do denárového obdobia... :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Prečo to mám zasa v mineráloch Ja ??? Kua čo nejdú bádať napr. do denárového obdobia... Vltavin je meteorickeho původu přece,a to zde dokazujeme.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Prečo to mám zasa v mineráloch Ja ??? :roll:


Lebo si nepocuval pani ucitelku,kreslil si po lavici a nepomohol si babke na prechode...kup bezdakovi pivo a mozno ten pocaruje vo vzduchu a zbavi ta toho..noo..neviem najst slusne slovo na ten ukaz.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Opravdu nechápu,kde Roman75 nabírá již výše uvedené informace o stáří naší planety :?Myslím,že by bylo lepší si přečíst nějakou odbornou literaturu,než začne člověk o něčem takovém diskutovat ;)
Registrovaný uživatel
tomi napsal
grofik napsal
Prečo to mám zasa v mineráloch Ja ??? :roll:


Lebo si nepocuval pani ucitelku,kreslil si po lavici a nepomohol si babke na prechode...kup bezdakovi pivo a mozno ten pocaruje vo vzduchu a zbavi ta toho..noo..neviem najst slusne slovo na ten ukaz.... :mrgreen:


Brutus aj Ty ... :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 7. 3. 2016, 11:34. »
Registrovaný uživatel
Každopádně to jsou základy,které by si měl pamatovat člověk ze skoly,očividně to tak neni :D
Registrovaný uživatel
cewin napsal
Opravdu nechápu,kde Roman75 nabírá již výše uvedené informace o stáří naší planety :?Myslím,že by bylo lepší si přečíst nějakou odbornou literaturu,než začne člověk o něčem takovém diskutovat ;)
Giordano Bruno kdyby četl nějake odborne perly po papěžovi,tak dodnes Země placata :-D . Staři Země miliony let ? Ne jen 1 jedinej. Nic vic,myslete že jste na burze kde lze přihazovat kolik vam peňez stači ? Přečtěte si někde na kolik je možne určovat staři věci podle modernich metod. Asi to bude 400 let. A odkud pak vycucly ti megamiliony ? Nevědi ani o sobě toho moc,natož o staři Země ! To je stejňe pošetile jako s původem vltavinu. Zdravej rozum řiká že jsou meteorickeho původu,ale ,, odbornici ,, řikai že je to roztavena hornina z krateru Ries v Německu :-D ,to je ale perly ! A pak dalši jim přikyvnou,ano - ano ten tvar vznikl pusobenim vody,pisku a kyselin :-D . Ať by šli makat,něž živit se ze statnich peňez jako trubce. Vymyšleje megalži. Divne mi je,že tady asi tomu pohodli všichni věři. Naprosto bez uvažovani. Za nějakej čas asi,vědci řeknou,že Slunce už vyhaslo,a sviti vam žarovka Filips & co.,a vy poběžite platit,protože vam to vědci řekly. Neni li tomu tak ? Jedine na co jste pak schopne,tak to na mizerne nadavky,ale k věci nic,jakoby nějaka impotence pokořila vaše uvažovani,a zustal jen shluk ega pavoučin,ve kterych jste kochate.
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
cewin napsal
Opravdu nechápu,kde Roman75 nabírá již výše uvedené informace o stáří naší planety :?Myslím,že by bylo lepší si přečíst nějakou odbornou literaturu,než začne člověk o něčem takovém diskutovat ;)
Giordano Bruno kdyby četl nějake odborne perly po papěžovi,tak dodnes Země placata :-D . Staři Země miliony let ? Ne jen 1 jedinej. Nic vic,myslete že jste na burze kde lze přihazovat kolik vam peňez stači ? Přečtěte si někde na kolik je možne určovat staři věci podle modernich metod. Asi to bude 400 let. A odkud pak vycucly ti megamiliony ? Nevědi ani o sobě toho moc,natož o staři Země ! To je stejňe pošetile jako s původem vltavinu. Zdravej rozum řiká že jsou meteorickeho původu,ale ,, odbornici ,, řikai že je to roztavena hornina z krateru Ries v Německu :-D ,to je ale perly ! A pak dalši jim přikyvnou,ano - ano ten tvar vznikl pusobenim vody,pisku a kyselin :-D . Ať by šli makat,něž živit se ze statnich peňez jako trubce. Vymyšleje megalži. Divne mi je,že tady asi tomu pohodli všichni věři. Naprosto bez uvažovani. Za nějakej čas asi,vědci řeknou,že Slunce už vyhaslo,a sviti vam žarovka Filips & co.,a vy poběžite platit,protože vam to vědci řekly. Neni li tomu tak ? Jedine na co jste pak schopne,tak to na mizerne nadavky,ale k věci nic,jakoby nějaka impotence pokořila vaše uvažovani,a zustal jen shluk ega pavoučin,ve kterych jste kochate.


ježiš,to fakt na toto neexistujú tabletky??? :'(
Registrovaný uživatel
Konec koncu,každý věří,čemu chce :D myslím,že na takové zmaty nezaberou žádné tabletky :D
Registrovaný uživatel
urcite su, ale musia mat aspon tridsat kilo a uzivaju sa prehltnutim..z vysky siesteho poschodia
Registrovaný uživatel
cewin napsal
Konec koncu,každý věří,čemu chce :D myslím,že na takové zmaty nezaberou žádné tabletky :D
Tak ta prvni vaše věta je spravedliva,toto je lepši. :-)
Registrovaný uživatel
Když to tak pozoruju,tak je to ode mě opravdu všechno😄
Registrovaný uživatel
Tak tady ukazky irgizitu ,což je tektit a dále meteoritni sklo,aspoň v tom vědci neselhaly . www.redkiekamni.ru/../%3Ffilter
%3D778
Registrovaný uživatel
tady něco sedi,a něco ne . www.museum-21.ru/../irgisite_b.html
Registrovaný uživatel
zaimave www.moldavitassociation.com/web-
sto...
Registrovaný uživatel
tady nejadekvatni info o tektitech ru.wikipedia.org/wiki/
%25D0%25A2%25...
Registrovaný uživatel
googlem tlumočim Tektite - (starověký Řek τηκτός -.
«Fused" nebo "roztavený") - je zcela
roztavený kus tёmno- zelená, někdy
černého skla různých tvarů. Mají
meteorit, asteroid nebo kometární
původ [1].
Registrovaný uživatel
tak s tich stranek na wilipedii tlumočte si samy,nějak jsem na mobilu vyčerpal data. Myslim že splnil něčij požadavek,teď budete věďet o vltavinu vic. A o to mi šlo :-) . Děkui za pozornost . A jestli ma někdo zájem je prodávát,tak proč ne ? Kdo je našel,ten je jejich pánem. Tak to ma bejt.
Registrovaný uživatel
Происхождение Тектиты являются разновидностью кометных метеоритов. Согласно кометно- фульгуритовой гипотезе, тектиты являются материалом комет, имеющих эруптивную природу происхождения. Они образуются непосредственно в кометном ядре от удара молнии в процессе извержения комет и представляют собой кометные фульгуриты
[источник не указан 30 дней]. Тектиты происходят из части очага расплава, имеющего
наивысшую степень нагрева, что
обеспечило полное отсутствие в
них минеральных частиц. Одновременно с тектитами образуются субтектиты (в
основном это шлаки и пемзы),
которые также являются
кометными фульгуритами. Они
менее проплавлены, содержат
включения родительской породы и представляют собой
стеклованные стенки
молниепроводных каналов в
теле кометного ядра, что делает
их ценными объектами для
исследований кометного вещества. Тектиты, имеющие аэродинамические формы,
образуются при застывании
фрагментированной струи
расплава, выброшенного в
окружающую среду из входного
отверстия молниеотводного канала. На заключительном этапе
процесса скорость струи падает и
вокруг отверстия формируется
тектитовый кир из застывших
наплывов вытекающего
тектитового расплава. Непререкаемым доводом в пользу космического
происхождения тектитов явилось
выпадение первого в истории
науки тектитового дождя в конце
прошлого века в Нижегородской
области. В Красноярском крае была обнаружена россыпь зеленых
стекол — тектитов-канскитов,
выпавших восточнее г. Канск из
орбитального попутчика
Тунгусского метеороида. В 2012 г. в Калужской области обнаружены тектиты-протваниты
в поле рассеяния осколков
Боровского кометного метеорита.
В нижегородских тектитах и
канскитах обнаружены частицы
самородных металлов — индикаторов космического
вещества. Особый интерес для исследований происхождения
тектитов представляет кратер Жаманшин в Казахстане.
Registrovaný uživatel
Roman 75 další výborný bavič, zřejmě nějaké alter ego safírového krále z Jizerky, no a citovat ruskou wikipedii, to sem můžete dát rovnou odkaz na článek o rozdojeném kozlovi
Registrovaný uživatel
To som dva clanky preventivne zmazal... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
To som dva clanky preventivne zmazal... ;)
Jak tu vidim grofiku,tak pravidla neni pro tebe, že jo 10) Moderátoři si vyhrazují právo
příspěvky porušující některé z výše
uvedených pravidel mazat. V takovém
případě však mají moderátoři
povinnost tento nevhodný příspěvek
nahradit oznámením o smazání + uvést stručný důvod, proč byl
příspěvek smazán. 11) Administrátor fóra si vyhrazuje
právo zablokovat uživatele či v
krajním případě zablokovat IP adresu
uživatele, který opakovaně porušuje
pravidla tohoto fóra a byl na to
několikrát upozorněn.
Registrovaný uživatel
Boha ten roman je retard
Grofik mal by si ho mazat automaticky
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Roman 75 napsal
Tak tady ukazky irgizitu ,což je tektit a dále meteoritni sklo,aspoň v tom vědci neselhaly . www.redkiekamni.ru/../%3Ffilter
%3D778


Absolutně netuším a nechápu jak nějaký jiný druh tektitu (irgisit) souvisí s naším moldavitem z Čech a Moravy, které je specifický a janě definovaný svým původem a výskyty? Třeba mi to někdo fundovaný vysvětlí...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Minerály » Vltavíny - MORAVA !!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1