Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Vyhazov z Aukra

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyhazov z Aukra

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Rád bych někoho poprosil o radu.
Nedávno jsem se chtěl zůčastnit aukce na Aukru. Psal jsem prodávajícímu, jestli je mince ve 100% stavu (jednalo se totiž o proof minci, v popisu o stavu nic nebylo, ani foto). On mi napsal, že myslí, že ano, ale ať se na ní přijdu raději podívat. Když jsem minci viděl - zoxidovaná, ošoupaná kapsle, ještě nějaký bordel pod kapslí - tak jsem se divil, že mince je údajně ve 100% - ním stavu.
Když jsem viděl, že někteří kupující na minci za nemalé peníze přihazují napsal jsem jim toto:

Dobrý den,
nerad obtěžuji, ale viděl jsem, že přihazujete u mince xxx. Doporučil bych vám, aby jste zažádal o foto mince, protože jsem se na ni byl včera osobně podívat a poté jsem si to s příhozem rozmyslel. Možná takto předejdete budoucím problémům.
Jen jsem vás chtěl upozornit.

Prodávající (který má asi 1000 kladných komentářů) mi napsal, že nechápe, proč to těm lidem píši a že mě hlásí Aukru.
Chtěl jsem se zeptat na Váš názor, jestli mi něco hrozí?
Sám to nechápu...
Moderátor
Myslím že Vám nehrozí nič. Aukru nejde o to kto má koľko komentárov, riešia veci ktoré sa týkajú podvádzania, neplatenia provízií, e.t.c. Predajca sa na Vás mohol sťažovať, ale je si vedomý, že s tým nič neurobí. Vy ste sa zachoval správne, ja by som sa zachoval podobne. Predajca tieto veci neuniesol, pretože mu búrate jeho pochybný obchod, to je jasné... Vy sa bojíte, že Aukro bude prihliadať na jeho 1000 komntárov (z toho vyplývajúci obchod), to je hlúposť. Kašlite na to, pokiaľ Vás pán "Predajca" verbálne atakoval, vráťte mu to rovnakou mincou, povedzte mu, že je obyčajný podvodník a že PRÁVE VY BUDETE KONTAKTOVAŤ AUKRO TÍM!!! On podvádza, nie Vy. Vy len na podvod poukazujete. Nemáte sa čoho báť.
Registrovaný uživatel
Myslím že ne :) Není důvod se bát... Jednal si správně.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Vyhazov z Aukra

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1