Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápovědy a návody » Výroba či zmenšení vaší ikony/profil. obrázku

Vykupminci.cz
Numisargo

Výroba či zmenšení vaší ikony/profil. obrázku

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Každá ikonka (váš obrázek viditelný u každého vašeho příspěvku) by měla mít maximální rozměry 65x65 pixelů, jinak může některým uživatelům s různými prohlížeči všemožně "rozhazovat" stránky.

Nahrajte sem obrázek (nebo dejte link na něj) a my (já nebo kdokoli jiný, kdo to umí a bude mít zrovna pár minut času) vám z něj vytvoříme ikonu v požadované velikosti = obrázek zmenšíme a upravíme na požadovanou velikost.

PS: Každý si může svou ikonku samozřejmě vyrobit nebo zmenšit sám = ve Windows např. v programu "malování" a pak např. barvy/ostrost doladit v "Microsoft Photo Editoru" (či použít nějaký jiný free program stažený z internetu) ale ne každý to někdy dělal = ne každý to umí.. což samozřejmě není žádná ostuda..

Případně mi zašlete obrázek na můj email, a já vám zašlu zpět hotovou ikonu, kterou stačí jen nahrát do vašeho profilu.



Pro někoho několik hodin
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
elle:
vyborne, tomu sa povie konstruktivny prispevok.
az to zas bude niekde niekomu nieco rozhadzovat,
staci, namiesto nekonecneho dohadovania,
nasmerovat to sem.
_______________
Registrovaný uživatel
Ano, je to záslužné a elle dostává červenou hvězdičku * ;)
Problém však občas netkví v tom že by to nováček neuměl ale že je vzpurný a nechce. :roll:
Moderátor
Mazat, mazat, mazat...
;)
Moderátor
V první chvíli jsem si myslel, že Elle konvertoval k pravoslaví a nabízí vlastnoruční výrobu či úpravu portrétů bohorodičky či Ježíše Krista :P
Registrovaný uživatel
Elle,určitě máte na zdejší přezdívky nějaký svůj názor,sledujete,jak se ten či onen projevuje...Jakou ikonku by jste připojil k té mé?Nějak nevím,dík Elle:)
Registrovaný uživatel
Romolo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nebo raději zmenšit tohle... :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead :) Je to boj,jak vyjádřit bezvýznamné zrnko prachu..
Registrovaný uživatel
Dráčku přesně tuhle jsme měli když jsem byl malý. Pamatuju když ji rodiče kupovali jako naprostou technickou novinku, Romo kombi :D
Registrovaný uživatel
:-)) Romolo: Co sem si vsim, tak dneska frcej ikonky zvirat. Co takhle fotku nejakyho kocoura?
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
zkouška : prosím můžete mi pomoci ? , mám vloženou ikonku zde a link jsem vložil do profilu a furt se neukazuje obrázek
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) otaznik v 1. 2. 2015, 17:05. »
Registrovaný uživatel
Ja mám podobný problém, ale inú tému som nenašiel, resp. len tento nezodpovedaný dotaz. Ikonku mám 65x65, uložil som to na rajce (že by toto bol problém?), odkaz vložil v profile do políčka Adresa ikonky a nič. Robím niečo nesprávne?
Registrovaný uživatel
Možno je problém vo formáte obrázku. Ulož si ho ako bitmapu (s príponou .bmp) a skús znova.
« Poslední úpravu provedl(a) l_m_2009 v 4. 10. 2015, 10:42. »
Registrovaný uživatel
Zkus ji nahrát sem a dát odkaz sem :

např. : https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/22289/387457/2316_4EAW9F.jpg

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Ander v 4. 10. 2015, 11:14. »
Registrovaný uživatel
Alebo na imgur.com.
A ked sa ti to nebude darit, vloz sem obrazok a hodna dusa ti z neho spravi odkaz , ktory si vlozis do profilu ;-)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Asi som fakt lama... :roll: Môj avatar je v Anderovom príspevku, ale nerozumiem, čo mi radí. Keď skopírujem odkaz do Adresy ikonky, tak furt nič.
Registrovaný uživatel
Ani nechápem, ako sa po obrázok môjho avatara vlastne dostal.
Registrovaný uživatel
Bingo :D
Registrovaný uživatel
Zkouška..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vida, ikonka funguje a nemusím ji ani nahrávat na nějaký hosting obrázků..
« Poslední úpravu provedl(a) elsky v 20. 2. 2016, 11:30. »
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Alebo na imgur.com.
A ked sa ti to nebude darit, vloz sem obrazok a hodna dusa ti z neho spravi odkaz , ktory si vlozis do profilu ;-)

Môže ma tam nejaká dobrá duša dať???
Už sa nechcem skrývať. :P
Ja som to dal na j.forman,vložil do adresy ikonky,napísalo mi to niečo v tom zmysle,že profil je upravený,alebo tak nejako,ale stále sa nevidím.. :roll:
Aj veľkosť by mala byť OK.Neviem...Je tu aktuálne nejaká dobrá duša?(jano?)
Obrázok nejde,skúsim v ďalšom príspevku.
-s-
Registrovaný uživatel
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1. Prihlásiť sa.
2. Hore v menu klik na Nastavení
3. Klik na Upravit profil
4. Do pola Adresa ikonky vložiť:
https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/22289/458855/15119_bRHoub.tn.JPG
5. Dole kliknúť na Odeslat
Registrovaný uživatel
Ďakujem dobrá duša.Idem na to. :D
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Nápovědy a návody » Výroba či zmenšení vaší ikony/profil. obrázku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1