Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Vysoká válečná škola 1925

Vykupminci.cz
Numisargo

Vysoká válečná škola 1925

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o radu.
Jakou cenu má Vyznamenání Vysoké válečné školy 1925 Masarykův ročník?
Nikde jsem nic nenašel.
Moc Vám předem děkuji.
Moderátor
Nelze uvádět cenu. Každý se ten ročník cení jinak. Pro pochopen měl by z těchto odznaku být nejkvalitnější, tedy i cenově. Dále také, zda na zadní straně není nebo je jméno absolventa. Jméno známého legionáře cenu jistě zvyšuje. Pošlete mi obrázek domu, podívám se, nebo vložte odznak na tyto stránky.
Moderátor
Váš odznak je IV (1922-1925) v pořadí a jak uvádí p. Zdeněk Krubl existuji dvě varianty. Odznak je vyroben ze stříbra o ryzosti 900/1000. Mohl by jste vložit obrázek z přední i zadní strany? Cena je poměrně vysoká, ale nelze ji takto určit. Nevím v jakém je odznak stavu, záleží na kvalitě. Má na zadní straně jméno nositele?? Je kompletní s podložkou a matičkou?? Jsou to detaily, ale vše tvoří cenu odznaku.
Registrovaný uživatel
Děkuji Vám za rychlou odpověď a připojuji obrázek VVŠ.
Omlouvám se musel jsem si změnit 'jméno'

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Odznak je bez vady na kráse. Já opravdu ceny neuvádím a to z důvodu, že v pondělí stojí odznak například 8000Kč a v pátek to může být 15000 Kč, zde to je tvorba ceny dle tak zvaného "chtění". :evil:
Registrovaný uživatel
Děkuji Vám za ochotu. Alespoň, že je v dobrém stavu.
Moderátor
Přátelé, je nutno dodržovat platné nařízení neb zde není burza. To znamená, že dotyčný musí odznak nabídnout za stanovenou cenu. Zatím jsem nečetl, že odznak byl nabídnout k prodeji a proto se prosím nezlobte, ale Váši nabídku pane T. musím odstranit.
Registrovaný uživatel
Děkuji ,
nechtěl bych porušovat pravidla a odznak
nenabízím k prodeji, jen mě zajímala reálná cena.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 21. 11. 2016, 15:09. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Vysoká válečná škola 1925

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1