Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenání čestná legie 3.republika,miniatura

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyznamenání čestná legie 3.republika,miniatura

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jakou by mohla mít cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kontroloval jste u zlatníka, zda jde o brilianty? Měl jsem dvě, také nádherné, ale brilianty to nebyly. Potom, v tomto případě to musí rozhodnout někdo, kdo rozumí drahým kamínkům. U nás se Francie až tak moc nesbírá a jak jsem se díval v katalogu Vídeň ty ceny jsou přijatelné. Je to krásná věc, zajímavá úprava, ale cenu Vám zde asi nikdo neřekne.
Registrovaný uživatel
Všechny kameny jsou pravé,mám to ověřené u zlatníka včetně zlata.Já to nezbírám ale myslím,že to byla dobrá investice,třeba o to bude mít někdo zájem
Registrovaný uživatel
Ještě se zeptám kde najdu ten katalog Vídeň?
Moderátor
Aukční katalogu Dorotheum a Raucha (například) objevíte na netu. Jinak ta cena je sice slušná, ale není to korunovační klenot a jako investice bych to neviděl, v nabídkách to je od 150 do 200 euro. Teď je nabízen podobný kus na eBay a je u toho cena 149 euro. Cena je opravdu jen orientační.

https://www.ebay.de/itm/Miniatur-zum-1870er-Kreuz-der-franz-Ehrenlegion-mit-Brillis-im-Etui/163082927454?hash=item25f87ffd5e:g:ZdgAAOSwkjtbFpU9
Registrovaný uživatel
Díky za info,moc mi to pomohlo

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenání čestná legie 3.republika,miniatura

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1