Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenání po dědovi,poradite prosím?

Vykupminci.cz
Numisargo

Vyznamenání po dědovi,poradite prosím?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Poprosim jestli by mi někdo poradil,jestli mají nějakou hodnotu. Děkuji moc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vyznamenání za statečnost 1 vydání.Záleží, jestli máte k medaili i dekret.Cenu si snadno vyhledáte v ukončených aukcích
Registrovaný uživatel
Mám toho ještě víc,jen nevím,jak to tu nahrát. Dekuji
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jde o vzácnou medaili, proto by bylo dobré zde dát více kvalitnějších fotografií včetně krabičky(myslím tu za statečnost)Co se týče druhé medaile je cena zanedbatelná(cca 50 Kč)
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.
Registrovaný uživatel
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takze jen ta první bude mít nějakou hodnotu? Dnes dodám kvalitnější foto i krabičku.
Registrovaný uživatel
Tak nějak
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych o první vyznamenání zájem, jestli ho chcete prodat, napište mi na email: effa.effa@seznam.cz, s pozdravem Kudrna.
Moderátor
Proč to prodáváte. Dostanete pár tisíc, ale toto je památka, řekl bych na dědu, byl pilot? Nabídněte to do aukce třeba do Brna. Pokud je k medaili dekret je cena hned vyšší. Není lepší si to ponechat?
Registrovaný uživatel
Jestli chcete vyznamenání prodat, dejte ho do nějaké aukce, např.Aukro.Z 90 % dostanete přímým prodejem zanedbatelnou částku.Jestli se jedná o originál, máte vzácnou medaili a na aukci se o ní poperou.Nenechte se napálit...
Registrovaný uživatel
Moc Vám děkuji za rady. A kolik se tak pohybuje cena nevíte? Já bych se opravdu nechtěla nechat napálit.
Registrovaný uživatel
Anna83 napsal
Moc Vám děkuji za rady. A kolik se tak pohybuje cena nevíte? Já bych se opravdu nechtěla nechat napálit.

Ak s veľkým diplom tak veľa,bez dekrétu 200euro.Nechcem písať,koľko som ja dal za svoju s veľkým dekrétom,nech niekto má aj šťastie a dobré kúpi.Ide o vzácne vyznamenanie.Typ ČSR,meno podľa čísla ľahko zistiteľné.
Moderátor
Vážená paní,
pokud chcete prodat s dekretem dejte si cenu 7500 a bez dekretu 5-6000. Sběratelů je více jak medailí. Kde nebo u čeho sloužil Váš děda?
Registrovaný uživatel
https://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/vyznamenani-za-statecnost-c-281-1-vydani_53-7993 Prodéjte v aukci, s krabičkou pod 13 000 100% nepůjdete
Registrovaný uživatel
Mint napsal
https://filatelie-klim.com/cz/detail-salove-aukce/vyznamenani-za-statecnost-c-281-1-vydani_53-7993 Prodéjte v aukci, s krabičkou pod 13 000 100% nepůjdete

Nedá mi,aby som nevyjadril svoj názor.Neviem,koľko zberateľov má typ ČSR s veľkým dekrétom v zbierke.Ja ho mám,ale kúpil som to za 650euro 3 roky dozadu a bol som veľmi spokojný.
Ak bude chcieť pani predať ,predá aj lacno,ak nebude chcieť predať,nepredá ani za veľké peniaze.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, cena je 15-20 tisíc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Faleristika » Vyznamenání po dědovi,poradite prosím?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1