Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Za každou radu děkuji

Vykupminci.cz
Numisargo

Za každou radu děkuji

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny rád bych se něco dozvěděl o těchto obrazech moc děkuji na prvním je autor Preiss a něco zatím nemůžu to rozluštit na druhem branethuber
Registrovaný uživatel
Pěkné obrazy..............a ty barvy??? Skvělé foto
Registrovaný uživatel
Tady máš návod jak vložit fotku:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-spravne-vlozit-dotaz-18679
Bobinka si nevšímej, on si myslí že je vtipný. ;)
Registrovaný uživatel
aaa

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak co bobinek teď rad😀
Registrovaný uživatel
Pošlete nějakou bližší signaturu té první krajiny prosím, takhle se to nedá
Registrovaný uživatel
b

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Docela se mi ta věc líbí, nejsem z toho moudrý. Jestli chcete prodat zavolejte na 606327324
Registrovaný uživatel
Lilli Gödlová Brandhuberová.
-s-
Registrovaný uživatel
A má nějakou cenu?
Registrovaný uživatel
Stani - Díky za určení, nic moc autorka, tady prodávají její opakovaně vystavovanou malbu už asi 2 roky,
chtějí za to nesmyslnou částku: http://vaseobrazarna.cz/inzerce/olejomalba/933-zima
V zásadě neuměla namalovat krajinu ani žádné postavy. Škoda.
Registrovaný uživatel
Obrázok z odkazu sa mi páči.Ten od Stinek menej,ale....Bola to židovská maliarka a na obraze zrejme nie sú Sudety,ani Gran Canaria. :D A to by mohlo byť pre niekoho zaujímavé.(miesto zachytené na obraze.)
Ak to ovšem nie sú reprodukcie.
-s-
Moderátor
Nic moc malířka. která v podstatě neuměla moc malovat? To si děláte pudel Mr. Vlackar, ne?
Registrovaný uživatel
Stani - Díval jsem se na artprice, ty nejhezčí věci z počátku století jsou za 300euro, toto jsou spíše 20 a 30léta, tedy pozdní tvorba. Mechanicky a akademicky už kopírovala to, co uměla před tím docela obstojně. Tu malbu z odkazu jsem před rokem držel v ruce, je to tupé, nezajímavé, hodně průměrné. Na fotkách, v celku, to vypadá celkem obstojně, ale z blízka je to děsivě průměrné, zklame to. Viděl jsem od ní jednou v životě figuru, bylo to strašné, disproporční, barevně netrefené. Ze židovských malířek je už stokrát zajímavější Malva Schallek, Otty Schneider, ty jsou někdy nedostižné.
Moderátor
www.pictura.cz/gdetail.php?id=5827
Registrovaný uživatel
Rozměr obrazu je 70x50 máme ho tak 100 lel jak poznám reprodukci
Registrovaný uživatel
Souhlasím, že ten 1. obraz je mizerný a je na úrovni pokročilého začátečníka.
Registrovaný uživatel
Wjem - Chtějí za něj ranec peněz a prodávají ho rok, tak si ho kupte:-) Malý formát, z jejích 21let, možná
to nejlepší co kdy namalovala, když jezdila s rodiči do tehdy ještě Rakousko-uherského Arca :-)
Přeci to, že chce někdo takovou cenu a neprodá to, neznamená, že to tu cenu má. Tu určuje jen to je-li vůbec kupec.
Moderátor
vlackar napsal
Wjem - Chtějí za něj ranec peněz a prodávají ho rok, tak si ho kupte:-) Malý formát, z jejích 21let, možná
to nejlepší co kdy namalovala, když jezdila s rodiči do tehdy ještě Rakousko-uherského Arca :-)
Přeci to, že chce někdo takovou cenu a neprodá to, neznamená, že to tu cenu má. Tu určuje jen to je-li vůbec kupec.


A, že jste se na něj tak nedočkavě hrnul... :-P
Moderátor
stepe napsal
Souhlasím, že ten 1. obraz je mizerný a je na úrovni pokročilého začátečníka.


No, to je zrovna ta krajinka od Lily... On to Stinek trošku popletl a vy to spolknul i s navijákem :-P

A propos, ale ani ten portrét mi nepřijde až tak marný...
Registrovaný uživatel
Wjem - Nevím, jak jste na tom se čtením, ale tak nějak z toho plyne, že nick Stinek identifikoval autora, navíc nebylo lepší foto. Zkuste se zamyslet, dvakrát, třikrát, možná vícekrát. Od vynálezu Google už také uplynulo dost času, například...Sám vidíte, jak chytře ho umíte používat bez myšlenek. Googlujeme tedy jsme :-)
Registrovaný uživatel
Ak je "hrbatý" :D , cítiš farbu pod prstami,tak to asi nie je reprodukcia.Ja sa k tomu tvojmu obrazu(originál/reprodukcia) nebudem vyjadrovať,aby som nestrelil capa,čo sa mi tu niekedy(často) podarí. :D Ani k cene.
Tie "hrby" nemusia byť také výrazné ako na obrázku.
Ja mám svoj spôsob rozpoznania reprodukcie.Ten ti nepoviem,aby si si nenarobil škodu.A možno v tomto prípade aj dosť veľkú. :mrgreen: :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pridavam mozna kvalitnejsi fotku :D a jesli by jeste nekdo rozlustil ten druhy dik

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vyzerá,že je "hrbatý" dosť. :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
Z 15maleb na artprice prodaná jedna za 20let, to je autorka doslova na roztrhání :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Za každou radu děkuji

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1