Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Černá listina » ŽÁDOST O OKAMŽITÉ ODVOLÁNÍ MODERÁTORŮ II.

Vykupminci.cz
Numismatika

ŽÁDOST O OKAMŽITÉ ODVOLÁNÍ MODERÁTORŮ II.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Ono se to urovná, pravda. Ale to stále opakování, moderátoři mohou za vše, to se nemění, to je stálice. V diskuzi jsou lidé se základním vzděláním i vysokoškoláci je to jednoznačné. Mnozí fakt mají rádi poslední slovo. Ale k moderátorům. Říkal jsem a říkám, pokud zkušený falerista chce převzít můj job a k tomu odznaky, stačí říci je to jeho.Neskrývejte zde za medovými řeči, že Vy by jste to dělali o kapánek lépe, o kapánek demokraticky, prostě geniálněji. Konkrétně v historie neexistuje pravda, jen relativní výsledky. Takové kecy jako Žukov by dobrý, ale jinak blbec ( ne přesně tak) s tím by jste přátelé neobsrali ani na gymplu. Jak říkám pokud má Lachtan snahu být šéfem něčeho, ať to laskavě řekne. Já jsem měl také jeden problém. Naštěstí můj slovenský kamarád mi řekl kdo to je, nedá se vše řešit, někdy je lepší i odejít.
V současné době na ty stránky nechodím.

Ale ale. Nikdo snad neříká, že moderátoři můžou za vše. Za sebe říkám, ať dodržují i oni nastavené pravidlá...

Ale, ale, napište mi, koho jsem v sekci faleristika neoprávněně vymazal či poškodil,
to je právě to o čem píši, moderátor vždy je vinen. Jeden jediný příklad a já svoje moderování ukončím ( na moji čest)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Ono se to urovná, pravda. Ale to stále opakování, moderátoři mohou za vše, to se nemění, to je stálice. V diskuzi jsou lidé se základním vzděláním i vysokoškoláci je to jednoznačné. Mnozí fakt mají rádi poslední slovo. Ale k moderátorům. Říkal jsem a říkám, pokud zkušený falerista chce převzít můj job a k tomu odznaky, stačí říci je to jeho.Neskrývejte zde za medovými řeči, že Vy by jste to dělali o kapánek lépe, o kapánek demokraticky, prostě geniálněji. Konkrétně v historie neexistuje pravda, jen relativní výsledky. Takové kecy jako Žukov by dobrý, ale jinak blbec ( ne přesně tak) s tím by jste přátelé neobsrali ani na gymplu. Jak říkám pokud má Lachtan snahu být šéfem něčeho, ať to laskavě řekne. Já jsem měl také jeden problém. Naštěstí můj slovenský kamarád mi řekl kdo to je, nedá se vše řešit, někdy je lepší i odejít.
V současné době na ty stránky nechodím.

Ale ale. Nikdo snad neříká, že moderátoři můžou za vše. Za sebe říkám, ať dodržují i oni nastavené pravidlá...

Ale, ale, napište mi, koho jsem v sekci faleristika neoprávněně vymazal či poškodil,
to je právě to o čem píši, moderátor vždy je vinen. Jeden jediný příklad a já svoje moderování ukončím ( na moji čest)

To já netuším, tam já nechodím...
Moderátor
Jinde nic nemoderuji, jinde se jen hádám, ale Vy to vezmete.....moderátoři.... tedy se ptám kteří, neb logicky v tom musím být i já? No a takto právě vznikají ty naše spory, zbytečné spory. Pravidla se snažím dodržovat i když jsem naopak někdy až moc shovívavý. Osobně si myslím, že nebýt moderátoru, jsou zde příspěvky plné nenávisti a když to smáznou tak se to mnohým nelíbí. Moderátor má povinnost každý příspěvek vyhodnotit a sám se musí rozhodnout, který vymaže a to je ten problém. Já si naopak moderátorů vážím právě z důvodu, že dělají dobrou práci.
Administrátor
Už se to tu řeší stále dokolečka a motáte se v jednom kruhu. Moderátoři odvádějí tuny dobré práce, ale v té záplavě nějakou chybu, emoce a tak asi udělají, ale to je přeci pochopitelné. Naopak pokud někdo stále provokuje moderátory je to také těžké. Takže jste si to vyříkali a dejte s tím definitivně pokoj.
http://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
Pánové prosím vás, už nic zde nepište a vzájemně nereagujte, je to pořád dokola..Všechno zde FUNGOVALO a FUNGUJE a to i s občasnými konflikty.Proboha, vždyť to tak chodí všude v životě..
Omlouvám se, ale někdy mi připadáte jako histerické baby, které tlachají pořád dokola a kňučí, že jim bylo ublíženo a že to tak nenechají, nebo chcou vše vzdát a jít pryč..

Myslím, že zde už toho bylo řečeno dost a HOTOVÉ ... Všem zde zúčastněným, prosím vraťte se zpět k normální zdejší činnosti..

Nezlobte se na mne, ale už se to nedá snášet jak se zdejší dlouholeti členové a znalci ve svých oborech tahají mezi sebou.. Měj te, jak už ne k sobě, tak alespoň úctu ke své zdejší práci, které jste věnovali roky úsilí a buďte trochu nad věcí při takovýchto občasných a hloupých konfliktech..
Registrovaný uživatel
Admin - Zdeněk Jindra napsal
hematuria: pokud se mi někde nelíbí, či chci odejít tak opravdu odejdu. Tohle spíše co píšete stále dokolečka vypadá jako kampaň na rozhádání a zničení fóra. Výzvy k odchodu, výzva k likvidování fóra a majitele. Podívejte se tedy jinam, když zde to je tak špatné. Už mne to nebaví číst. Kdo chce jít jinam - může, ale tohle už tu opakujete stále dokolečka (je to tradice, když se mi nepovede něco prosadit). Přitom obecné řeči, které na mne nefungují. Nikde žádný konkrétní příklad jak a co dělají moderátoři špatně.

Čo keď sa mi odchádzať nechce?Nemám dvovod!Toto je pekná stránka len sa mi nepáči keď sa niekto chová ako Malý Boh a zneužíva svoje právomoci...Ale to už som si s tým dotyčným vyriešil -Dúfam-

Tohle spíše co píšete stále dokolečka vypadá jako kampaň na rozhádání a zničení fóra. Výzvy k odchodu, výzva k likvidování fóra a majitele. Podívejte se tedy jinam, když zde to je tak špatné. Už mne to nebaví číst. Kdo chce jít jinam - může, ale tohle už tu opakujete stále dokolečka
Registrovaný uživatel
hematuria: pokud se mi někde nelíbí, či chci odejít tak opravdu odejdu. Tohle spíše co píšete stále dokolečka vypadá jako kampaň na rozhádání a zničení fóra. Výzvy k odchodu, výzva k likvidování fóra a majitele. Podívejte se tedy jinam, když zde to je tak špatné. Už mne to nebaví číst. Kdo chce jít jinam - může, ale tohle už tu opakujete stále dokolečka (je to tradice, když se mi nepovede něco prosadit). Přitom obecné řeči, které na mne nefungují. Nikde žádný konkrétní příklad jak a co dělají moderátoři špatně.

1.Čo keď sa mi odchádzať nechce?Nemám dvovod!Toto je pekná stránka len sa mi nepáči keď sa niekto chová ako Malý Boh a zneužíva svoje právomoci a zničí mojú repútáciu v prebehu jedného dňa?...Ale to už som si s tým dotyčným vyriešil -Dúfam-

2.Tohle spíše co píšete stále dokolečka vypadá jako kampaň na rozhádání a zničení fóra. Výzvy k odchodu, výzva k likvidování fóra a majitele. Podívejte se tedy jinam, když zde to je tak špatné. Už mne to nebaví číst. Kdo chce jít jinam - může, ale tohle už tu opakujete stále dokolečka-----------Pán Jindra čestne vyhlasujem že s Vami ani z forom Nemám problém!Ale prečo sa neposťažovať vám keď viem že to čítate.. je demokracia nie?Aby sa niekto uvedomil?Nebaví číst ?---Asi to má dvovod keď sa ludia sťažujú..a keď doteraz sa nič nedialo...Pravda bolí...Ale máte pravdu v jednom.Je to zbytočné riešiť -nestojí mi to za to...Prajem príjemný zbytok večera a nech sa darí Vám a vašej stránke..
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Grofik, ale pokud něco mažu jen proto, že se mi to nelíbí není to také zrovna v pořádku. To se pak nemůžeme divit, že to dané uživatelé vytočí a že jich je čim dál tím víc. Máš jejich provokaci nechat být a trošku se obrnit. Pokud to budou předvádět stále dokola a snad i používat vulgární urážky - pak teprve je za to ban.

Beriem to ako neúctu ku autorovi príspevku, ktorý si dal dostatok času a námahy na spracovanie svojho názoru ku danej téme .

Je ťažko pracovať pokiaľ máme bojovať s ničím podobným, preventívne dám v inom jazyku.
The most frequent neurological diseases that require palliative care in advanced stages are stroke, demyelinating
disease, Parkinson’s disease, dementia, amyotrophic lateral sclerosis, cerebral neoplasm and sequelae of traumatic brain injury.
---Nie všetci s tým majú problém!Ale pobavil ste:)
Administrátor
Copak o to postěžovat si můžete, ale je to dokolečka stále stejný. Takže je to nuda. Pokud se ukáže, že některý moderátor zneužívá svých pravomocí - klidně může být odvolán. Už se to tu také párkrát stalo. Musí být ale pádný důvod. Jinak je to pořád jen obecné stěžování zhrzených diskutujících. :-).
http://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
Registrovaný uživatel
Mnoho moderátorů je zde roky a každý má nějaký přístup. Dělají to ve svém volném čase a vcelku dodržují nastavená pravidla. Já bych to nechtěl dělat ani za zlaté prase. Občas se tady vyskytnou kritici, ale moderátor má svá práva. Je to jako v životě, každý má svůj pohled na věc, ale někdo to musí řídit. Toto fórum je u nás svým obsahem jedinečné a jeho prvotní určení je sběratelství a to naplňuje. Nikdo tady není povinně, je to dobrovolné.
Registrovaný uživatel
Mňa už tiež zmazali z dôvodov: 1,2,3 a pokiaľ si dobre pamätám, výrazne som to neoplakával... Možno vôbec, už si to nepamätám. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Já jsem nikdy smazán nebyl. Které vlákno o minerálech je mrtvé? Je jich tady víc. Nestíhám brousit a fotit, tak to musím udělat jako prezident Antonín Novotný,
Občané je to problém, opály nejsou. Ale opály budou. Budou opály. :D
Registrovaný uživatel
tak já ještě jednou, vidím, že je problém s pochopením.
nevadí mi, a vůbec nezpochybňuji, když se za to, že někdo udělá řekněme činnost "A" smaže příspěvek pokud byl proti pravidlům (například můj, když už jsme tak vztahovační). vadí mi, když se za "A" smaže příspěvek mě, ale už ne uživateli "X", protože je to názorový kamarád (nebo sběrač hub) některého moderátora ("M"). vadí mi, když to co dělám já ("A") a jsem za to mazán, přímo dělá (nebo provokuje, koledu "X" podporuje/chválí/souhlasí) moderátor ("M"), který by měl dohlížet a jít příkladem. prostě mi to nepřijde v pořádku. pravidla i "privilegia" jsou daná. pčr si taky nemůže dovolit co chce, jen proto, že má pravomoc. ta doba je už naštěstí pryč. i když v lidech to evidentně pořád je.

to, že vlákna působí pak poněkud zmatečně, nebo neúplně je jen důsledek. a to, že se někdy ztráceli příspěvky, bez zjevného důvodu (neberu ti osobní), že nebylo žádné vysvětlení, nebo dokonce se k tomu ani nikdo nepřihlásil (když tam jsou např. 3 moderátoři), to mi taky nepřijde zrovna OK.

ale jak už jsem psal. je mi to v celku putna. chodit sem budu, bo jsou tu témata, která mě zajímají a věci co mě baví a občas i lidi, s kterýma bych zašel na pivo. jen jsem povahy, že se ozvu. bo jsem někde četl, že nejhorší co může být je u jedince pocit křivdy (u mě to zase až tak neplatí). a opět prohlašuji, že rozhodně proti fóru nic nemám a ani nemám v úmyslu někoho poškodit. ti, kterích se to týká, to určitě vědí. altmane, nebuďte tak vztahovačný :) byť jsem vám napsal, že si vás přestávám vážit, neuznávám kolektivní vinu (v absolutním smyslu) dokážu odlišit člověka a funkci, sám jich mám v životě dost.

uf to jsem se nějak rozepsal :D
« Poslední úpravu provedl(a) ferovyobchodnik v 11. 9. 2019, 21:08. »
Registrovaný uživatel
A k těm výtkám, že se s novými členy jedná urážlivě, povýšeně a podobně.
Klasická situace - tazatel chce zadarmo radu a vloží rozmazané fotky. Reakce kterou jsem zkopíroval se mi nezdá urážlivá.
To viete, že pomôcť môžeme, ale do rozmazaného skupinového fota sa nikomu veľmi nechce...skúste dať ostré, detailnejšie fotky mincí z oboch strán - max. 3 mince na fotku (mince by ste mohli označiť číslom) - ono totiž pri určovaní týchto mincí záleží na každom, malom detaile. Uľahčite nám to trochu, prosím.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jinde nic nemoderuji, jinde se jen hádám, ale Vy to vezmete.....moderátoři.... tedy se ptám kteří, neb logicky v tom musím být i já?

jen pro jistotu, hned v prvním svém příspěvku tady píši, že se to týká NĚKTERÝCH moderátorů tady... napřímo se ozval želvoun, tomu jsem i napsal, že toho rozhodně nemyslím (a to mě věřím mazal), protože je, myslím, férový.
teď vy, takže ještě jednou, pro jistotu, vaše témata nenavštěvuji. takže doufám dobrý ;)
Registrovaný uživatel
Já se přel hodně v kecárně, dá se říct, že kamarády houbaře jsem tam neměl, ale nikdo mi nikdy nic nesmazal.
Já se také přidám k tématu moderátoři...

Rád bych poděkoval všem moderátorů za jejich práci na tomto fóru.. Můj dík patří i provozovateli těchto stránek p. Jindrovi..
Registrovaný uživatel
Věc je ukončena a prosím, aby se k tomuto mému příspěvku už nikdo nevyjadřoval, je směrován jen na pana Jindru. ------ Napadla mě určitá "kravina" k posouzení, kdy by odpadlo osočování moderátorů za jejich údajné nepřípustné mazání a vše by získalo punc doložitelnosti. Co kdybyste založil rubriku "Smazané nevhodné příspěvky" (třeba s názvem Mimo mísu a pod.) a tam by putovaly všechny, které teď zmizí s dodatkem "nevhodný, mimo téma, urážlivý, vyčůraný překupník, nedodržení pravidel" a pod. Třeba by to mohlo být i zajímavé počtení a byla by evidence o "zlotřilých diskutujících, bezplatném soustavném oceňování na kšeft aj." a případně i o možném omylu moderátora.
Moderátor
stepe: je tu pravidlo
10) Moderátoři si vyhrazují právo příspěvky porušující některé z výše uvedených pravidel mazat. V takovém případě však mají moderátoři povinnost tento nevhodný příspěvek nahradit oznámením o smazání + uvést stručný důvod, proč byl příspěvek smazán.
Jina vec je, jestli je toto pravidlo moderatory dodrzovano - vetsinou asi ne. Tam bych videl prostor ke zlepseni.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Černá listina » ŽÁDOST O OKAMŽITÉ ODVOLÁNÍ MODERÁTORŮ II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1