Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » žadost o určení čísla

Vykupminci.cz
Numisargo

žadost o určení čísla

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den , chtěl bych Vás požáda o radu ohledně čísla - na zadní straně obrazu-co to číslo znamená a z jakého období by to číslo mohlo být :? Děkuji za Vaše rady ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jakého obrazu?
To číslo může znamenat spoustu věcí, např. lot v aukci nebo typ rámu...
Registrovaný uživatel
Tak to je tento obraz.Obraz jsme minulí týden rozdělali , protože zadní strana obrazu byla skryta pod kartonem z novodobějšího rámovaní - prý cca 1950 a tam jsme oběvily toto číslo 521 a jmeno Novák Ph-a to jmeno je i na rámu obrazu-viz foto.Jinak obraz je signovaný A.S. kdyžtak více foto zašlu -nemám ted u sebe...děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To nejdůležitější ale stále není vidět...
Skoro byste zasloužil, aby se na to kvůlivá vaší ignoranci a pravopisu jeden vyfláknul... ale z úcty k potenciálně možnému autorovi obrazu, který se (možná) skrývá pod signací A.S. dostáváte ještě šanci...
Registrovaný uživatel
chybí signatura?? za pravopis se omlouvám - jsem rád , že ty písmena na počítači vůbec najdu....
Moderátor
Je v podstatě jasné, kdo by to mohl být a teď jde jen o to jestli to dotyčný mistr skutečně je. Signatura je nezbytná...
Registrovaný uživatel
Díky - zítra nebo večer ji zašlu ...
Registrovaný uživatel
Dobrý večer - zde zasílám signaturu.....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Antonín Slavíček. Jestli je to originál, tak máte vyděláno...
Registrovaný uživatel
A jak ,nebo kdo , pozná ,že je to originál - a co to číslo - může to být pořadí, maleb Antonína Slavíčka??
Registrovaný uživatel
Ak je to Slaviček tak mate poklad ktory je škoda predat. https://www.youtube.com/watch?v=7AFXI2bh2Lk
_______________
Registrovaný uživatel
PJ 1979 napsal
A jak ,nebo kdo , pozná ,že je to originál - a co to číslo - může to být pořadí, maleb Antonína Slavíčka??

Co furt máš s tím číslem? :roll: To nemá s malbou nic společného, nejspíš to bude číslo toho kartonu.
Registrovaný uživatel
Zatím Vám děkuji :)
Registrovaný uživatel
tady mas neco o tom cisle....
https://www.youtube.com/watch?v=7AFXI2bh2Lk
Registrovaný uživatel
Dobrý den, když mi napíšete rozměry díla bez rámu, můžu se Vám večer podívat do Slavíčkovi monografie, zda tam tato malba není uvedena. Email je : galeriehk@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji pánové..... Rozměry Vám zašlu.
Registrovaný uživatel
Neni vic fer napsat ze mate zajem o obraz, nez to brat takto oklikou prez nezistnou pomoc? :-)....treba takto:
Vazeny PJ 1979, pokud by jste chtel prodat tento obraz, nebo sosku od Prochazky dejte mi prosim vedet, mam o oboje velky zajem. Dekuji LIMO7@seznam.cz
Registrovaný uživatel
GHK napsal
Dobrý den, když mi napíšete rozměry díla bez rámu, můžu se Vám večer podívat do Slavíčkovi monografie, zda tam tato malba není uvedena. Email je : galeriehk@seznam.cz


Neni vic fer napsat ze mate zajem o obraz, nez to brat takto oklikou prez nezistnou pomoc? :-)....treba takto:
Vazeny PJ 1979, pokud by jste chtel prodat tento obraz, nebo sosku od Prochazky dejte mi prosim vedet, mam o oboje velky zajem. Dekuji LIMO7@seznam.cz

omlouvam se za zdvojeni prispevku, ale v prvnim se mi nejak vytratila ta citace ktereho to prispevku se vlastne vse tykalo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » žadost o určení čísla

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1