Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 814 815 816 817 818 819 820 821 822 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Upřimně jim do Zlina přeji at se jim to celé rozpadne.......................i bez A se dá žít !!!!!
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Upřimně jim do Zlina přeji at se jim to celé rozpadne.......................i bez A se dá žít !!!!!

Žiť sa dá aj bez ženy, bez detí, bez bytu, bez auta, hore bez, dole bez,... Každý žije ako mu vyhovuje. Niekto s aukrom a niekto bez ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Neviem (nedá sa?) stiahnuť (uložiť ako...) obrázok z NEW Aukra do počítača.Na starom A som to bežne robil,všade mi to ide tak ako vždy (trebárs aj zo Sberatel,eBay atd..) Teraz mi to nejde a tak vidím len tie miniatúry...
Robím niečo zle alebo je problém u nich?
-s-
Registrovaný uživatel
Těch problémů je tam mnoho, nejen tento. Mně mizí komentáře, za rok a půl jsem na nule! :mrgreen: Dnes jsem se zatím přihlašoval 28x! :roll:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ak si mal aj negatívne,tak to nevadí.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Nene, ty jsem neměl, nyní opět aukro nejde! Jak to budou chtít nahradit prodejcům?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nahradit ??? Nijak !!! Tady / v češsku/ je to normalní ...................
Registrovaný uživatel
stani napsal
Neviem (nedá sa?) stiahnuť (uložiť ako...) obrázok z NEW Aukra do počítača.
-s-

Už sa to dá..
-s-
Registrovaný uživatel
Ale sú to obrázky také,ako keby ani neboli."Hor" sa do prihadzovania na niečo tajomné,neviditeľné... :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
tak se nam rozjelo nove aukro a nestacim se divit:

napr:
https://aukro.cz/5kcs-nevydana-1938-jungmann-vzacna-luxusni-stav-n-6904176319?tab=more-history

Aktualne vyhrava vs(...) za 8100,-
Ovsem na historii prihozu je videt, ze vs (...) ma maximalni prihoz 8600 - to si delaji srandu, ze tento udaj ukazuji ???

:roll: :roll:

U této aukce je stále vidět, že druhý nejvyšší přihodil více, než je výsledná cena? Jako prodejce bych to neprodal! O výši limitu výherce se nebudu rozepisovat.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Podotýkám, že výsledná cena v aukci je 10.340,- Kč!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
me by fakt zajimala jedna vec - dneska jsem prodal 2 veci na aukro (vystavene jeste pred zapocetim toho cirkusu).

Prisel mi tedy mail od aukra, ve kterem se pravi, ze pan XY koupil tento predmet - je tam pouze JMENO+PRIJMENI vyherce, dokonce ani jeho nick na aukro !! Nick si tedy muzu dohledat v prodanych predmetech.

Ale muze mi nekdo poradit, jak mam toho cloveka kontaktovat ????
Jedine, co jeste vidim u prodane polozky, je KARTA PLATBY, kdyz na to kliknu, tak mi to napise, ze kupujici nevyplnil kartu platby.
Kde najdu e-mail vyherce ???

To si fakt delaji srandu, ze takovy paskvil pusti mezi lidi, je mi z nich na bliti ...
Registrovaný uživatel
v napovede slavne aukro pise:

---
Kde najdu kontaktní údaje na obchodního partnera?
Kontaktní údaje najdete aktuálně v emailu po prodeji/nákupu zboží. Pokud se vám email nepodaří dohledat, napište nám přes Kontaktní formulář, najdeme vám je.
---

tak to se muzu zasmat, v mailu je prd.
Tak jsem jim napsal, to jsem zvedav, co napisou (a hlavne kdy)
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
týdenní odstávka by asi u vedení neprošla, stálo by je to moc peněz. Na to jak velkou práci měli to zvládli dobře. Čekal jsem větší potíže, než jen tyhle drobné neduhy.


Vetsi potize? Ja bych rekl, ze to absolutne nezvladli.
Asi jako kdyby jsi vlezl do nove verze internetoveho bankovnictvi, posilal nekomu platbu a ono ti to ukazovalo, jaky ma ten clovek zustatek na uctu.
Registrovaný uživatel
Panove chodi nekomu emaily s vypisem novych aukci v oblibenych kategoriich ci od oblibenych prodejcu? Me ani prd a najit tuhle funkci v novem skvelem aukru nemuzu. Psal jsem tam dotaz, v patek rano, co s tim je, ale aukro tym mlci. Uprimne jsem rad, ze nic neprodavam, protoze ted je idealni prilezitost koupit neco levne. Z jasnych duvodu...
Registrovaný uživatel
Dnes se trefuji jen do tohoto obrázku, popáté - je vidět, že se nic neděje!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
týdenní odstávka by asi u vedení neprošla, stálo by je to moc peněz. Na to jak velkou práci měli to zvládli dobře. Čekal jsem větší potíže, než jen tyhle drobné neduhy.

Jen pro tvé info, aukro je nefunkční už šestý den a ještě mnoho dnů bude! Jestli to jsou jen neduhy, tak spláčou nad výdělkem. Ono je to bude stát ne moc peněz, ale mnoho korun. Tento měsíc ode mně neuvidí ani vorla!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
zdendaz napsal
Panove chodi nekomu emaily s vypisem novych aukci v oblibenych kategoriich ci od oblibenych prodejcu?


Ani nahodou, podle me tam tato moznost vubec neni (doufejme, ze dodelaji?)
Moderátor
Tu je zoznam co vsetko nefunguje..
http://blog.aukro.cz/nove-aukro-zlobi-nezlobte-se-na-nej/
« Poslední úpravu provedl(a) numpszi v 6. 8. 2017, 7:25. »
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
Tu je zoznam co vsetko nefunguje..
http://blog.aukro.cz/nove-aukro-zlobi-nezlobte-se-na-nej/

Hm, všude jen řešíme, čili nefunguje!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
Tu je zoznam co vsetko nefunguje..
http://blog.aukro.cz/nove-aukro-zlobi-nezlobte-se-na-nej/


hmmm, slusny seznam.

Dobre je i toto:

===
Proč v kombinaci aukce s Kup teď po prvním příhozu cena Kup teď nezmizí?
Je nám líto, jedná se o technický problém. Pracujeme na jeho odstranění.
===
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
===
Proč v kombinaci aukce s Kup teď po prvním příhozu cena Kup teď nezmizí?
Je nám líto, jedná se o technický problém. Pracujeme na jeho odstranění.
===


toto konkrétne by mi vôbec nevadilo
Registrovaný uživatel
to Jirka72 : to si myslím , že není špatná věc , kdyby to tak fungovalo , teď nevím to jistě , ale na ebayi to tak funguje . Někdo chce přihazovat , ale někdo má zájem to koupit dráž za cenu kup teď .


jirka72 napsal
numpszi napsal
Tu je zoznam co vsetko nefunguje..
http://blog.aukro.cz/nove-aukro-zlobi-nezlobte-se-na-nej/


hmmm, slusny seznam.

Dobre je i toto:

===
Proč v kombinaci aukce s Kup teď po prvním příhozu cena Kup teď nezmizí?
Je nám líto, jedná se o technický problém. Pracujeme na jeho odstranění.
===
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 6. 8. 2017, 11:35. »
Registrovaný uživatel
Na EBAY to tak nefunguje, viz:

---
For auction-style listings with the Buy It Now option, you have the chance to purchase an item immediately, before bidding starts. But you have to act fast. After someone bids, the Buy It Now option disappears and bidding continues until the listing ends, with the item going to the highest bidder. Learn more about buying with the Buy It Now option.
---

Proste klasika, nekdo prihodi, KUP TED zmizi ...
Registrovaný uživatel
to Jirka :

jojo máš pravdu , špatně jsem to napsal , myslel jsem tohle , je to podobné .

ta bylo to myslím za 3 dolary poplatek

What's a reserve price?

A reserve price is a price a seller can set when they create an auction-style listing. It's the minimum price they're willing to accept for an item. If the bidding doesn't reach this price, they aren't obligated to sell the item.

Sellers might use a reserve price because it allows them to set a low starting price to generate interest and bidding, but protects them from having to sell their item at a price that they feel is too low.

The reserve price is hidden from buyers, but some sellers include it in the item description or tell buyers who contact them and ask what the reserve price is. However, sellers aren't obligated to reveal their reserve price.

Until the reserve price has been met, the listing shows the message Reserve not met.

How bidding works for an item with a reserve price

When you bid on an item with a reserve price, if your maximum bid meets the reserve, it will automatically increase to meet that price.

Example: A seller lists an item with a starting bid of $1.00 and a reserve of $100.00. Bidder A bids $1.50. The current bid increases to $1.50 but the reserve isn't met. If nobody else places a bid, Bidder A does not win the item.

Bidder B places a maximum bid of $150.00. The current bid increases to $100.00 (the amount of the reserve) and the reserve is met. If nobody else places a bid, Bidder B wins the item at the price of $100.00.

Note: If a seller's reserve price isn't met, they might choose to offer the item to one of the bidders using a Second Chance Offer.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 814 815 816 817 818 819 820 821 822 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1