Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 827 828 829 830 831 832 833 834 835 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
[quote=mischel13]
Také jsem si naběhl u tohoto prodejce....
[/
quote]
Proc tady pisete,ze jste si nabehl?Volali jsme si a vse bylo ok,dokonce jste dal kladny komentar!!Nechapu,proc tady hazite spinu.[/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
pro MISCHEL 13:proc pisete,ze jste si nabehnul??Volali jsme si a vse bylo v poho.Dokonce jste dal kladny koment.Nechapu proc tady na me hazite spinu!
Registrovaný uživatel
ahoj
Registrovaný uživatel
Hodnocení jsem nenapsal, ač jste mi o něj psal, to za prvé! Stále mohu k té bankovce napsat komentář! Za druhé, než se s Váma dohadovat, že je bankovka reparovaná a v popisu aukce o tom ani čárka. Jediné štěstí, že je to perfektně opravené. Za třetí, proč máte na aukru dva nicky?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
[quote=Fidzi]
A na tej druhej bankovke úplne rovnako...


Takových mám několik, všechny v nulce, s jedním přeložením a ještě méně viditelným! :D
[/qu
ote tak me je prodej
][/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
Nezlobte se, první obchod mezi námi proběhl na výbornou, druhým jsem si naběhl, tak třetí už nehrozí v budoucnu.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Proč máte na aukru dva nicky?

Zaujímavá otázka, ktorá ostala bez odpovede...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
mischel13 napsal
[quote=Fidzi]
A na tej druhej bankovke úplne rovnako...


Takových mám několik, všechny v nulce, s jedním přeložením a ještě méně viditelným! :D
[/qu
ote tak me je prodej
]


Nějak to asi není dopsané. Mělo tam být toto?
Tak mě je prodej, já už si nějakého blbce, co je koupí, najdu.

Pánové, promiňte, ale nešlo odolat. To se přímo nabízí. :mrgreen:[/quote=karlik21]
Registrovaný uživatel
Pokud je bankovka v aukci nabizena jako UNC a je prelozena (i kdyz slabe), je to jednoznacne bouda na kupujicicho, co jineho ...
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 22. 11. 2018, 8:26. »
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Prodal reparovaného "rozsévače", v popisu bankovky o tom ani čárka a na hodnocení od kupujícího marně čekám!


https://aukro.cz/50kc-1922-v-krasnem-stavu-6936199781
Registrovaný uživatel
[quote=mischel13]
Hodnocení jsem nenapsal, ač jste mi o něj psal, to za prvé! Stále mohu k té bankovce napsat komentář! Za druhé, než se s Váma dohadovat, že je bankovka reparovaná a v popisu aukce o tom ani čárka. Jediné štěstí, že je to perfektně opravené. Za třetí, proč máte na aukru dva nicky?
Proc bych nemohl mit dva nicky?[/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Za třetí, proč máte na aukru dva nicky?
Proc bych nemohl mit dva nicky?

Odpoveď ako od Babiša... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zrovna jsem koukal na vaše ukončené aukce, jak se druhý nick snaží navyšovat ceny u aukcí prvního nicku! Mohu to tady i ukázat v reálu! Co vy na to? Jen ta 10 k 1919 moc nevyšla! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Vcera jsem tady byl poprve a nestacim se divit co tady probirate!!Uvedomte si,ze Aukro je aukcni portal a ne sberatelske forum.Na tomto portale si muze kazdy prodavat co chce a za kolik chce.Proto nechapu vase problemy s kvalitou a cenou!!Kazdy ma moznost do 14ti dnu zbozi vratit,ne?
Registrovaný uživatel
[quote=mischel13]
Zrovna jsem koukal na vaše ukončené aukce, jak se druhý nick snaží navyšovat ceny u aukcí prvního nicku! Mohu to tady i ukázat v reálu! Co vy na to? Jen ta 10 k 1919 moc nevyšla! ;)
Vyjde priste[/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Vcera jsem tady byl poprve a nestacim se divit co tady probirate!!Uvedomte si,ze Aukro je aukcni portal a ne sberatelske forum.Na tomto portale si muze kazdy prodavat co chce a za kolik chce.Proto nechapu vase problemy s kvalitou a cenou!!Kazdy ma moznost do 14ti dnu zbozi vratit,ne?

Na tomto portálu se scházejí sběratelé, kteří si tu mezi sebou radí, pomáhají a i upozorňují na zajímavé aukce a to nejen materiálem, ale i způsoby prodeje, proto nás zaujaly i vaše aukce. Když máme zkušenost s prodejcem, rádi se podělíme s ostatními sběrateli. To bohužel investoři nepochopí, protože nejsou sběrateli a nikdy nebudou!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Vcera jsem tady byl poprve a nestacim se divit co tady probirate!!Uvedomte si,ze Aukro je aukcni portal a ne sberatelske forum.Na tomto portale si muze kazdy prodavat co chce a za kolik chce.Proto nechapu vase problemy s kvalitou a cenou!!Kazdy ma moznost do 14ti dnu zbozi vratit,ne?


Prodavat muze, ale navysovani ceny "sam sobe" povoleno neni ...
A uvadet kupujiciho v omyl tim, ze pisu, ze bankovka je UNC a ve skutecnosti je prelozena, to je habadura na kupujiciho, nic jineho
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 23. 11. 2018, 19:49. »
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
[quote=karlik21]
Vcera jsem tady byl poprve a nestacim se divit co tady probirate!!Uvedomte si,ze Aukro je aukcni portal a ne sberatelske forum.Na tomto portale si muze kazdy prodavat co chce a za kolik chce.Proto nechapu vase problemy s kvalitou a cenou!!Kazdy ma moznost do 14ti dnu zbozi vratit,ne?

Na tomto portálu se scházejí sběratelé, kteří si tu mezi sebou radí, pomáhají a i upozorňují na zajímavé aukce a to nejen materiálem, ale i způsoby prodeje, proto nás zaujaly i vaše aukce. Když máme zkušenost s prodejcem, rádi se podělíme s ostatními sběrateli. To bohužel investoři nepochopí, protože nejsou sběrateli a nikdy nebudou!
Taky se chci podelit a nasbirat zkusenosti!![/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
Prodavat muze, ale navysovani ceny "sam sobe" povoleno neni ...
A uvadet kupujiciho v omyl tim, ze pisu, ze bankovka je UNC a ve skutecnosti je prelozena, to je habadura na kupujiciho, nic jineho
Narozdil od vetsiny prodavajicich uverejnuji 5 az 6 fotek ze vsech stran,aby bylo vse dobre viditelne
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Taky se chci podelit a nasbirat zkusenosti!!

Ale umělým navyšováním cen ve svých aukcích nasbíráte jiné zkušenosti! Spíše zatracení, protože si hned zkazíte reputaci!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Prodavat muze, ale navysovani ceny "sam sobe" povoleno neni ...
A uvadet kupujiciho v omyl tim, ze pisu, ze bankovka je UNC a ve skutecnosti je prelozena, to je habadura na kupujiciho, nic jineho

karlik21 napsal
Narozdil od vetsiny prodavajicich uverejnuji 5 az 6 fotek ze vsech stran,aby bylo vse dobre viditelne

Ale popis bankovky, je také součást prodeje, např. ta 100k 1920 vypadá přeložená a cena už nyní je mimo realitu, protože si nejvyšší přihazující myslí, že je bez přeložení!!! A to ještě druhý nick neřekl poslední slovo! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Mimo realitu?Kdyz rikate,ze je to stav 1,tak ta ma hodnotu podle katalogu 35 000Kc
Registrovaný uživatel
karlik21 napsal
Mimo realitu?Kdyz rikate,ze je to stav 1,tak ta ma hodnotu podle katalogu 35 000Kc

Já mám v katalogu Aurea, u 100k 1920 A - Z stav 2/2 - 12tis. , 1/1 - 25tis. a UNC 60tis.! A to jsou hodně odvážné ceny od nich!
Já neříkám že je ta vaše stav 1! Jestli je 1x přeložená, tak je to vždy stav 1, když je přeložená do kříže, tak je to stav 2 atd., ale to je základ notafilie, určování stavů bankovek!!! V tomto katalogu od Aurea jsou moc pěkně vyobrazeny stavy bankovek na stranách 6 až 9!!! Doporučuji zakoupit a prostudovat!
Sám jsem si o sobě začal myslet, že jsem sběratelem, tak po cca 10ti letech!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
tak to mam jeste hodne co delat.Delam v tom teprve pul roku
Registrovaný uživatel
Vaše ceny jsou z katalogu Macha(modrá kniha), tam jsou ještě vyšší 1/1 35tis. a UNC 70tisíc!
Víte kolik "sběratelů" odpadne v prvních 3 letech sbírání? Kolik jich zůstává po pěti letech atd.? A po 10ti letech?Moje odpovědi jsou, polovina, na druhou třetina a na třetí desetina!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 827 828 829 830 831 832 833 834 835 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1