Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Dracek napsal
Také jsem tu dvacku obdivoval, ještě že Německo nesbírám....


tak to ti až závidím, já nad ní slintám už hodinu a pořád ne a ne od ní odtrhnout oči :)
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 6. 8. 2009, 8:02. »
Registrovaný uživatel
neslintej, pokecáš si bankovky na stole a raději hledej reservní fondy převeditelné krátkodobě na nákup této lahůdky... :)
Moderátor
teď ještě, když jsem si prohlížel minci toho češtináře, tak opravdu nepochopím, jak někdo může bejt tak tupej a napsat mince z 2. sv. války a za to rok 1847 :)
Co lidi z obyčejný 5 markovky neudělaj :roll:
Moderátor
Dracek napsal
neslintej, pokecáš si bankovky na stole a raději hledej reservní fondy převeditelné krátkodobě na nákup této lahůdky... :)


což o to, fondy by byly, ale v tu dobu budu pryč :'( :'( :'(
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 6. 8. 2009, 8:14. »
Moderátor
ccc.. šenfi - tak přihodim desítku a jedu v klidu na dovo... aspoň pak uvidíš to překvapení, esli jí vyhraješ (btw - zas takovej střelců na tohle markové období tu nejni, tak myslim, že bys jí pořídil celkem snadno)
Moderátor
pche :)) tohle mě pobavilo, aneb, když někdo někoho skutečně nas*re, tak proč to nevyřešit posudkem soudního znalce http://www.aukro.cz/item705856120_sunjatsen_kopie_posudku_pokusu_o_podvodn_jednani.html ... pan Holna je holt kádr (a ten prodejce, dle toho co mi pan Holna sdělil, si o to koledoval).
« Poslední úpravu provedl(a) acme2000 v 31. 1. 2010, 13:14. »
Registrovaný uživatel
Ale do jaké kategorie je to zařazené...(typuji, že Aukro asi zapracovalo...)
Moderátor
jo jo, divim se, že to nestáhli úplně (on až se to ten uvedený člověk dozví, tak si to asi vymíní), ale udělal to šikovně :)))
Moderátor
http://www.aukro.cz/item704273819_11_kusu_starych_znehodnocenych_bankovek.html docela škoda, nechápu proč si někdo takhle hraje .... (?)
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
teď ještě, když jsem si prohlížel minci toho češtináře, tak opravdu nepochopím, jak někdo může bejt tak tupej a napsat mince z 2. sv. války a za to rok 1847 :)
Co lidi z obyčejný 5 markovky neudělaj :roll:

Když jsem četl popis té aukce, nevěděl jsem, zda se mám smát či brečet, jak dokážou být někteří nevzdělaní, ale to bych ještě překousl.
Jelikož mi to ale nepřišlo jako pětimarka, ale jako dvoumarka, zeptal jsem se.
Moje domněnka sice byla potvrzena, ale posílám kopii e-mailu, kde je snad ještě horší ,,čeština´´, než v popisu aukce ,,omlouvám se ale blbne my foták dělá nekvalytní fotky ale na mynci je vedle orlyce vyrazená dvojka dole do kruhu je napsáno DEUTFENES RETCHJ 1838,,,a tu myncovnu nemužu přečíst písmena jsou příliž malá a pokud se my podaří vifotit mynci lépe tak vám fotky zašlu...děkuji Boušková´´ :?
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Ja taky kdysi kroutil hlavou na cestinou jedne osoby a rikal jsem jak je...., pozdeji jsem vsak zjistil ze osoba je cizinec s ceskymi predky, prijmenim.... Clovek nikdy nevi, ale vypada to fakt blbe :)
Registrovaný uživatel
Jumbo napsal
Ja taky kdysi kroutil hlavou na cestinou jedne osoby a rikal jsem jak je...., pozdeji jsem vsak zjistil ze osoba je cizinec s ceskymi predky, prijmenim.... Clovek nikdy nevi, ale vypada to fakt blbe :)

To je možné, ale tady to tak nevypadá.
Paní píše, cituji ,,na minci je napsáno...´´, tzn., že ani neumí číst.
I kdybych jí tedy tu češtinu odpustil, tak tam má chyby, které by byly chybami i kdyby byla cizinka.
Přimhouřil bych oči, kdyby byla letos přistěhovaná z Číny, kde mají úplně jiné písmo, i když čísla používají naše a tam má také chybu, místo (předpokládám, že) roku 1938 mně napsala 1838 a do aukce dokonce 1847!
Navíc, buď nepoužívám slova, která neznám, nebo bych nikdy nenapsal, třeba v angličtině místo coin coyn (to už je prostě vidět), nebo například mornyng... ;)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
U té dvacky už 2x snižoval cenu(jestli jde o ten anulát), stále nikdo nepřihodil, asi dovolené vítězí! Ale každá bankovka má svého kupce! ;)
Moderátor
MMER3 napsal
i když čísla používají naše a tam má také chybu, místo (předpokládám, že) roku 1938 mně napsala 1838 a do aukce dokonce 1847!


ona 2 a 5 RM vypadá stejně, z fotky stejně není vidět nominál, tak jsem tipnul ;) ,
ale rok 1847 napsala "správně", ten tam opravdu je (narození Hindenburga), ale už si "nevšimla", ať už záměrně nebo ne, roku ražby (1936 - 39) :D
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 6. 8. 2009, 17:47. »
Moderátor
mischel13 napsal
U té dvacky už 2x snižoval cenu(jestli jde o ten anulát), stále nikdo nepřihodil, asi dovolené vítězí! Ale každá bankovka má svého kupce! ;)


Ma relativne nizku kat. cenu.
Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) numpszi v 6. 8. 2009, 17:55. »
Moderátor
ono nejde ani tak o ten anulát, jako spíš o stav, "N" se tolik nevidí :)
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 6. 8. 2009, 18:14. »
Moderátor
Šenfi napsal
ono nejde ani tak o ten anulát, jako spíš o stav, "N" se tolik nevidí :)


v kat cene nie je problem kupit.
Moderátor
tohle je katalogovka, ale třeba já jsem 20/49 "N" viděl před několika lety jen jednou, nechceš se podělit, kde nakupuješ ?? ;)
Moderátor
Šenfi napsal
tohle je katalogovka, ale třeba já jsem 20/49 "N" viděl před několika lety jen jednou, nechceš se podělit, kde nakupuješ ?? ;)


http://www.muenzen-ritter.com/shop/?VID=7JhcwBxbd5Yka9gV&&category0=Banknoten&svArtikelArt=Deutsche%20Banknoten&svAktion=Bundesrepublik%20Deutschland
Moderátor
Danke ;)
Registrovaný uživatel
No nevím jak u bankovek, ale u mincí patří firma Ritter vždy k těm dražším obchodníkům...
Moderátor
Dracek napsal
No nevím jak u bankovek, ale u mincí patří firma Ritter vždy k těm dražším obchodníkům...


tohle jsou běžný katalogový ceny ;) , ale pokud znáš levnější shop, tak se zlobit nebudu :D
Moderátor
Hans Worbes ma aUNC za 170e :
http://shop.strato.de/epages/10549484.sf/de_DE/?ViewAction=View&ObjectID=5011904&Page=5
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item707419699_1_kc_1945_bl_s_a_078_ruc_razitko.html už zas
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Jinak notafilie, ta dvacka to je vskutku nádhera, člověk až lituje, že musí odjet na dovolenou :'(


Šenfi zdravim...Ked by si mal zaujem, kludne napis na notafilie -zavinac- gmail.com, urcite sa nejako dohodneme.
A inak, Bundesrepublik Deutschland mala aspon podla mna jedny z najkrajsich bankoviek, skutocne nadherne kusky...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1