Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 801 802 803 804 805 806 807 808 809 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
trava napsal
Já prosil o fotky proti světlu a zatím prodejce " mlčí ".

Tady máš odpověď:
Dobrý den, 
Bankovku prodávám jak jsem koupil. Co se týká klima musipm se podívat zda je pravda, že je bankovka od něj pokud a budu nucen jednat.

Po shlédnutí stavu mi sedí ale vše. přehyby na rožcích nejsou a jsou ostré. 
Jeden svislý nevýrazný přehyb, který vidím pouze pod lupou.
To je zmíněno i v aukci.

Přeji hezký den
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nevím, ale já ten svislý ohyb na rubu vidím i bez lupy. Když porovnám fotky u Klima u na aukru, tak to vypadá na to, že ji někdo " poupravil ". A tím se zvýraznil onen ohyb na rubu. Jinak když zvetšíš foto u Klima, tak je tam rovněž jasný vodorovný ohyb.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Nevím, ale já ten svislý ohyb na rubu vidím i bez lupy. Když porovnám fotky u Klima u na aukru, tak to vypadá na to, že ji někdo " poupravil ". A tím se zvýraznil onen ohyb na rubu. Jinak když zvetšíš foto u Klima, tak je tam rovněž jasný vodorovný ohyb.

Prostě podvodník, co jiného napsat!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Jsem zvědav, za kolik ji případně prodá. On má popis napsán asi právně v pořádku - podle mě skoro UNC, ale podle fotek posuďte sami !
Registrovaný uživatel
trava napsal
Nevím, ale já ten svislý ohyb na rubu vidím i bez lupy. Když porovnám fotky u Klima u na aukru, tak to vypadá na to, že ji někdo " poupravil ". A tím se zvýraznil onen ohyb na rubu. Jinak když zvetšíš foto u Klima, tak je tam rovněž jasný vodorovný ohyb.

Já tam vidím více než jeden přehyb, ale ať si ji ANTARES koupí třeba za 20tisíc!
Bankovka s přehybem a neostrými rohy je stav UNC, asi bych měl jít sbírat kameny...co si dovolí prodejci napsat do popisu, to je do nebe volající!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jsem zvědav, za kolik ji případně prodá. On má popis napsán asi právně v pořádku - podle mě skoro UNC, ale podle fotek posuďte sami !

Právně by to projel hned po odkazu na sálovou aukci v Brně, kde byl stav 2 a po prodeji je UNC (s přehybem)? Zdeňku, to nemyslíš vážně?
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A má to moc dobře promyšlené - přidal k uakcím 2 nevydané bankovky v UNC / ty snad souhlasí / . Tím pádem to vzbuzuje dojem, že rozprodává svou sbírku v UNC.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jsem zvědav, za kolik ji případně prodá. On má popis napsán asi právně v pořádku - podle mě skoro UNC, ale podle fotek posuďte sami !

Jsem mu psal, že jestli ji vyhraju, tak podávám hned trestní oznámení, pro klamání kupujících (sběratelů)! Aby někdo udělal za 2 měsíce ze stavu 2 u bankovky stav UNC, to neumějí lepší prodejci!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
tady máš foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Přehyb je vidět jen se silnou lupou.... :mrgreen: Když dobře, tak stav 1-!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 9. 1. 2017, 14:36. »
Registrovaný uživatel
trava napsal
V aukci na podzim u Klima stav 2 na aukru téměř UNC !!! č.a. 6673372358. Co si o tom myslet ?


prehyb pry nasel az pod velkou lupou :roll:

ja ho tam vidim na obrazku uplne jasne :P - asi jako vsichni ostani.
Registrovaný uživatel
Bankovku už stáhnul z aukce, naštěstí, protože cena hodně stoupala a kdoví, na kolik by to vyšlo.
Registrovaný uživatel
před vánocema nebyl zájem ...
http://aukro.cz/1000-kc-protektorat-3-kusy-i6644564430.html

... a po vánocích se o tenhle šrot pobije 5 lidí, nechápu :shock: :
http://aukro.cz/1000-kc-protektorat-3-kusy-i6666950912.html
Registrovaný uživatel
Před svátkama nebyly peníze ani čas. Ne máte pravdu, ale sem tam se to stává, že někdy je aukce nepovšimnuta a následně se stává zajímavou pro více lidí.
Registrovaný uživatel
Před chvilkou skončila aukce na aukru u 20 K poukázky 1944 se svislým podtiskem rubu. Cena vystoupala na neuvěřitelných 26.100,- Kč. Dost dobrý nářez
Registrovaný uživatel
trava napsal
Před chvilkou skončila aukce na aukru u 20 K poukázky 1944 se svislým podtiskem rubu. Cena vystoupala na neuvěřitelných 26.100,- Kč. Dost dobrý nářez

http://aukro.cz/20-korun-1944-svisly-podtisk-rrrrr-unc-aunc-i6669110623.html
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
A tady se nám to taky zajímavě vyvíjí. Můžeme si tipnout ? na kolika to skončí !
http://aukro.cz/2000-korun-1945-neperforovana-zachovalost-rr-i6673398787.html
Já tipuji 285.000,- Kč !?
Registrovaný uživatel
Príde mi z vrchu 4x natrhnutá s množstvom vydrených miest.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
trava napsal
A tady se nám to taky zajímavě vyvíjí. Můžeme si tipnout ? na kolika to skončí !
http://aukro.cz/2000-korun-1945-neperforovana-zachovalost-rr-i6673398787.html
Já tipuji 285.000,- Kč !?

A máš po vtákách velebnosti!!! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mno, 150k, slušný výdělek...jdu se podívat do punčochy, jestli mi tam někdo nějakou nenechal :D
Registrovaný uživatel
Frantig napsal
mno, 150k, slušný výdělek...jdu se podívat do punčochy, jestli mi tam někdo nějakou nenechal :D

aukce byla zrušena!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
"špatně uvedený stav"...hmmm
Registrovaný uživatel
Frantig napsal
"špatně uvedený stav"...hmmm

Ešteže máme na aukre takých poctivých predajcov. Som presvedčený, že sa teraz určite bankovka objaví s fotkami vo veľkom rozlíšení a fotkou proti svetlu, aby kupujúci skutočne vedel do čoho ide a čo býva pri takto drahých bankovkách zvykom. ;)

Alebo už leží u Zdendu-3-3-3 v trezore na nasyslenej kôpke s popisom "2000K 1945 bankovka číslo 9" :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Tipoval bych, že B je správně !
Registrovaný uživatel
Včera jste mě sběratelé tuzex. poukázek velmi zklamali!!! :'(
Je vidět, že jste tu naši knihu málo studovali (str.152), protože by včera tato aukce nemohla projít, bez povšimnutí!!!
http://aukro.cz/bankovky-bony-i6670593271.html
Další chybotisk v krásném stavu a za hubičku!!! :)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Máš pravdu, že jsem to nezaznamenal. Je možno sdělit o jaký chybotisk se jedná.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 801 802 803 804 805 806 807 808 809 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1