Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 819 820 821 822 823 824 825 826 827 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
10 let jsem neměl s aukrem problém, ale za posledních 8 neděl, jsem to dotáhl s nimi, až na zablokování účtu! :mrgreen: A dle tech.aukra nejsem jediný, komu zablokovali účet. Prodeje se jim propadly pod 50% dřívějšího pol. aukra a zbylých prodejců se takto zbavují! :) Fejzbůk si mohou strčit za klobouk.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Michal - tomu sa hovorí kariérny postup! :?

Ale marketing a manažment - všetka česť. To je ako s tým autom. Nevadí, že je motor doje...ny a kasňa hnilá ... Treba mu dať nový lak pridať nejaký spojler a hneď vypadá na oko lepšie.
Aukro Berani Zlín- do toho!
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Michal - tomu sa hovorí kariérny postup! :?

Ale marketing a manažment - všetka česť. To je ako s tým autom. Nevadí, že je motor doje...ny a kasňa hnilá ... Treba mu dať nový lak pridať nejaký spojler a hneď vypadá na oko lepšie.
Aukro Berani Zlín- do toho!

Dělal jsem u firmy, která sponzorovala také Berany, protože jeden blbec z představenstva byl ze Zlína! :? Já se jich snad nezbavím! :roll:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Zlaté staré aukro.

Tady člověk neví, zda je konec aukce, kolik lidí vlastně přihodilo....
Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
to mischel13 : na toto jsem upozorňoval na tech.aukro a bylo mi řečeno , že když přihodíš , musíš stránku aktualizovat a potom už je vše ok .
stačí vyjet ze stránky a když se vrátíš , je vše ok
Registrovaný uživatel
Což je u webu postaveném na ajaxu, krapet divný.
Registrovaný uživatel
zde je jedno co jsem našel a takových je tam plno :-(

nové aukro vrčí plném proudu :-)

https://tech.aukro.cz/topic/799/zase-scaron-patn-aacute-v-yacute-scaron-e-p%C5%99-iacute-hozu

https://tech.aukro.cz/
Registrovaný uživatel
Musím dokončit nákup na Aukru pokud jsem přihodil a teprve později zjistil,že jsem díky nejednoznačnému popisu udělal naprostou blbost?
Aukro vyhrožuje zablokováním účtu.Já jsem odstoupil od obchodu asi tak 3x.Z několika tisíc položek.A i mně několik kupujících příhoz zrušilo,nebo pak od obchodu odstoupili.Většinou to nijak nepotěší,ale beru to jako samozřejmost.Nebo to tak není?
Registrovaný uživatel
Tato strana není vidět?
Registrovaný uživatel
Prodejce praha81 se dal asi take na vylepšování bankovek. Tohle je už druhy kousek co prodává. První šel za 7900...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
U tohoto prodejce mám černý puntík, takže u něj nenakupuji z důvodu osobní špatné zkušenosti. Jinak na líci bankovky je jasně vidět, že byla bankovka přeložena minimálně do kříže a že zlomy jsou " vybělené " Kdo to nepozná, ten má smůlu. Jinak samozřejmě jasný podvod.
Registrovaný uživatel
zelena misto hnede, nejaka chemie v akci 8)
Registrovaný uživatel
Ja hlavně obdivuji jeho schopnost preprodavat bankovky. Občas si všimnu, ze koupi na aukru třeba za 600 a následně prodává za 1590. Už léta na tom ma slušne obraty.
Registrovaný uživatel
Pavel1987 napsal
Ja hlavně obdivuji jeho schopnost preprodavat bankovky. Občas si všimnu, ze koupi na aukru třeba za 600 a následně prodává za 1590. Už léta na tom ma slušne obraty.

Takových na aukru je, koupí za pár babek a prodávají za nesmyslné ceny dál. Já mám pro změnu favoritem jednoho z toho fóra. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Praha 81 prodává další podvrh. Kolkovaná 10 K z roku 1904 nikdy nebyla.
https://aukro.cz/10-korun-1904-kolek-6925238512

a tu jinou barevnou 1000 s Palackým má už za 8500 Kč.
https://aukro.cz/1000-korun-1934-vzacna-jiny-barva-6924583358
Registrovaný uživatel
Známá firma, kterou se už ani neoplatí komentovat. Jestli někdo tu 10 k 1904 koupí, nedá se bohužel nic dělat. :( A s tím odstínem 1000 Kč 1934 doufám, že ji opět neprodá. Jsou tam na ni krásně vidět "vybělené" ohyby. Asi použil špatný prací prášek, že mu to změnilo barvu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Praní? Což teprve nadaní umělci, co si najdou laciné střípky mincí z antických dob a pak z toho vyrobí krásnou a původní tetradrachmu s úplně legitimní patinou a extra pravým zubem času? :3
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/5-kcs-cssr-rok-1961-vzacna-6926834085 šikula kup ted 5000
Registrovaný uživatel
Já sem občas přivezu ze Slovenska nějakou tu repliku a nechávám je za pakatel a už jsem videl i šikulu co jich odemne vzal více a ted to bouchá 10x dráž a dokonce před časem v aukci kousek co jsem prodal za 200 se vyšplhal na 14500 lidi jsou šílenci. pěkná replika kopie za 80-250 korun na kvalitním papíře je pohoda ale vydražit to za takovou raketu ???
Registrovaný uživatel
měl těch vzácných :mrgreen: bankovek více na hlavní straně aukra a všechny od korunky(blázen za vystavení dal stovku a všechen ten šrot od korunky)
nechápu ty lidi, když už tam vystavuje tak se má kouknout za kolik se pohybují takový šroty
Registrovaný uživatel
Replika je snad u divadla, s bankovkama nemá nic společného?!
replika - repríza, opakování uměleckého díla umělcem samým, protiklad kopie!!!
Když vidím ty aukce na aukru, tak se musím smát, jak jsou lidé blbí a vůbec to kupují!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Replika neboli náhrada dělají se repliky soch celejch domu tak proč né bankovek samozřejme že je bláznovství za to dávat tisíce to jde mimo moje chápání
Registrovaný uživatel
Dělají se kopie soch, rekonstrukce domů, ale repliky bankovek asi těžko! Netřeba plést si dojmy s pojmy! replika - repríza, opakování uměleckého díla umělcem samým, protiklad kopie!!! - viz Wkp!
To není bláznovství, ale blbost lidí, co kupují potisknuté papíry nulové hodnoty! Nejlepší je prodej té Novoročenky, která se stále objevuje, jako návrh bankovky RU! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 23. 4. 2018, 15:30. »
Registrovaný uživatel
replika (mimo jine):

• odpověď na odpověď

• (u soudu) žalobcovo vyvracení odpovědi žalovaného na žalobu

• druhé vytvoření téhož díla umělcem

U bankovek by to mohlo byt to posledni, ale to fakt neni ten pripad, na aukro jsou to kopie, jak pise mischel :)
Registrovaný uživatel
nevíte někdo jestli teď jsou v Polsku nějaké prázdniny anebo svátky ?

mám tam vyhrané nějaké aukce a prodejce se neozývá, Děkuji předem za info

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 819 820 821 822 823 824 825 826 827 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1