Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 821 822 823 824 825 826 827 828 829 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na BZD som si kúpil vstupenku v predpredaji aby som nemusel vyčkávať radu, do areálu som vošiel ako štvrtí. No vzápätí som videl niekoľkých šprintérov okolo mňa prebehnúť, hlavne tí obéznejší boli podarení :mrgreen:, ale dali to, k tomu veľkému radu. Pred vstupom do haly ma oslovil jeden s usporiadateľov či zbieram bankovky, ja, že áno, tak nech sa páči v pravo a ľudí tam za mnou pribúdalo, ale po chvíli ma to čakanie prestalo baviť, tak šup k vystavovateľom.
No nakoniec som si bol aj ja jednu vybrať na pamiatku, ale keby som vedel za koľko pôjde otočím sa aj päť krát ;) ;) ;) a hneď by bolo na zlaťáky.
Registrovaný uživatel
TONY-KK napsal
janicek napsal
:shock: :shock: :shock: https://aukro.cz/0-eur-bratislavsky-hrad-euro-souvenir-bankovka-6929283204?tab=more-history


Podľa prihadzovania sa mi javí táto aukcia ako dohodnutá manipulácia s cenami. Obrovský skok na 5000 Kč a prihadzujú nicky novoregistrovaných nováčikov na Aukre. To som zvedavý či do zajtra ešte niekto prihodí.

mají tiskovou vadu "bratislavský" chybí tam "s"
Registrovaný uživatel
O tom sa už vie.To majú asi všetky.Na predchádzajúcej strane dával odkaz mike-p74
https://www.novinky.cz/zahranicni/473849-slovensko-vytisklo-nulovou-eurobankovku-s-chybou-muze-vyrazne-vzrust-na-cene.html
-s-
Registrovaný uživatel
Tato nulová eura, budiž. Vizuálně celkem solidní, když to chce někdo sbírat, ať si sbírá. Můžu si stokrát říkat, že nejsem tak bohatý, abych za takovou věc dával tolik peněz, ale jiní to vidí jinak (a ti první na tom asi i dost vydělali).

Co mě ale štve, je pohled na Aukro do sekce Bankovky ČSR. V doporučených jsou buď nulová eura nebo jakési fantazijní návrhy a nesmysly (nemluvím o návrzích Orromirdina - ty jsou ještě velmi vkusné, i když ani ty do této rubriky nepatří). Mám pocit, že za chvíli budou sběratelé bankovek, kteří sbírají skutečně kdysi platné peníze, vypadat jako exoti, kteří jsou úplně mimo mísu... :roll:
Registrovaný uživatel
Souhlasím s oběma částmi. Pro mě veteš, ale je přízemní vynášet soudy nad vkusem druhých.

Kdo občas zabrousí na evropskou Ebay asi ví jak je otravné přeskakovat dvacet aukcí kýčovitých pozlacených rádobybankovek nebo nulových eurovek než se dobere k první standardní bankovce. Jednoznačně by si všechny návrhy, kopie, reklamní tisky nebo i výroční bankovky, které nefungují jako platné oběživo, zasloužily vlastní kategorii.
Registrovaný uživatel
Ale stejně je ta slovenčina krásná : reklamno-spomienkový nátlačok
Moderátor
nevidim rozdiel...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
nevidim rozdiel...

Ja áno, nemá sériové číslo :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
To v akom svinstve vypral? :shock:

https://aukro.cz/statovka-50-kc-1922-rozsevac-6929563473
Registrovaný uživatel
No pěkně ji vyčistil ? :mrgreen: Jen se divím, že na to někdo přihazuje. Ale co naděláme, každý je strůjcem svého štěstí. :'(
Registrovaný uživatel
tragicke, jak perwol v akci ...
Registrovaný uživatel
www.aukro.cz/vzacna-5-koruna-1921-velmi-pekna-6927247881

"Prodám vzácnou 5 koruna 1921 ve velmi pěkném stavu."

Ak toto je velmi pekny stav tak radsej ani nechcem vediet co si predajca predstavuje pod pojmom "spatny stav" :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Z Hviezdoslava Duererova manicka... ak by toto tlacili v dobe ked platili marky tak viem si predstavit, ze by sa to v NSR dalo udat do obehu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hlavně ji koupil uživatel Nokian18, takže ten ji vylepší ještě víc a za měsíc ji vystaví jako vzacnou,stav 0, která pochazí z jeho sbírky :(
trava napsal
No pěkně ji vyčistil ? :mrgreen: Jen se divím, že na to někdo přihazuje. Ale co naděláme, každý je strůjcem svého štěstí. :'(
Registrovaný uživatel
Nechci sem dávat link na jednu asi hodně sledovatelnou aukci, jestli jste narazily na tu aukci, určitě jste si všimly příspěvek od Mabraka.
Nedalo mi to a musím sem napsat,
Mabraku proč tam píšeš takovej debilní příspěvek , proč zbytečně upoutáváš na cenu té bankovky?! kdo nesbírá československo, tak do teď nevěděl o ceně nic a ten tvůj debilní příspěvek ohledně ceny a ještě toho kolik chceš za ní dát Ty, to nikoho nezajímá.
Nech si své chytrosti raději pro sebe.

Omlouvám se místním za tento příspěvek, ale jinak se nedalo.
Registrovaný uživatel
Mabraku co když ju prodejce ztáhne z prodeje, když jsi mu teď vyzvonil jakou má cenu! a o jakou raritu jde, vypadá to, že do teď neví co prodává.
Možná tím nasereš plno kupujících a i možná některé i z tohoto fora.
Registrovaný uživatel
Tady si vzdycky rikam - takovy nalez je spise za trest.
Tenkrat 50000 korun (pekna sumicka) a dneska? Zanedbatelne ...

https://aukro.cz/balicek-100-kusu-500-kcs-1973-partizan-6930855707
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Tady si vzdycky rikam - takovy nalez je spise za trest.
Tenkrat 50000 korun (pekna sumicka) a dneska? Zanedbatelne ...


Dodnes si pamatuji, když ji otec poprvé přinesl domů ve výplatě, jen jich mít v té době, alespoň tento balíček 100 kusů! ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Nedalo mi to a musím sem napsat, Mabraku proč tam píšeš takovej debilní příspěvek , proč zbytečně upoutáváš na cenu té bankovky?! ...

Je to ako volanie do bútľavej vŕby. Mabrak tu už 3/4 roka ničím neprispel, takže si pravdepodobne neprečíta ani tvoj príspevok.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
asi se zřejmě vykecává na aukcích a tady mu na to nezbyde čas.
anebo se to k němu dostane, ten můj příspěvek, kéž by
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
Mabraku proč tam píšeš takovej debilní příspěvek , proč zbytečně upoutáváš na cenu té bankovky?!


A jak vis, ze to psal on?
Registrovaný uživatel
umíš číst ? tak si přečti uživatele příspěvku !
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 11. 7. 2018, 18:28. »
Registrovaný uživatel
Mike, nedá mi nereagovať ak čítam tvoje príspevky voči užívateľovi ktorý sa nemá ako brániť pripadne voči inému prispievateľovi na tomto fóre. Ak by si vedel čítať TY tak by si si všimol, že príspevok, o ktorom hovoríš je z roku 2016! Ešte raz... z roku 2016. Tzn. netýka sa danej položky. Stačí čítať poriadne až potom kritizovať či poučovať iných.
Registrovaný uživatel
pane chytrej, nemohu za to že tady není a je mi to jedno a za druhý to je probíhající aukce teď, takže nechápu proč je tam datum 2016.
jak se mohl k temu mohl vyjadřovat před 2 lety, to ti není divný pane chytrej ?!

tady je zakázáno něco říkat ? to mám čekat až se tu omylem myhne třeba za půl roku ?

bude lepší když budeš z ticha jako doposud za těch 7let co si tu s 92 příspěvkama.
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 11. 7. 2018, 19:35. »
Registrovaný uživatel
Písať môžeš hocičo, ale bolo by slušné sa vyjadrovať úctivo a neosočovať iných. Najmä ak nemáš pravdu. Príspevok je z roku 2016 a vôbec nesúvisí s danou aukciu. Ak to nechceš pochopiť tak je to tvoja vec. Prajem veľa šťastia v aukcii. Týmto je to pre mňa uzavreté.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 821 822 823 824 825 826 827 828 829 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1