Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Vykupminci.cz
Numisargo

* * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 823 824 825 826 827 828 829 830 831 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já Gottwaldy úplně nesleduji, ale třeba "vyšší" sérii v UNC zatím nemám. Asi před dvěma lety jsem si říkal, že 1500 Kč je moc, že jich zase tak málo nebude.. Dnes bych asi připlatil o něco více, ale 10t. mě v dnešní aukci
celkem překvapilo..
Osobně si myslím, že to není taková vzácnost a zkusím počkat na nějakou levnější zatoulanou. Tím samozřejmě nechci odrazovat případné konkurenty od další podobné aukce :).
No, sám jsem zvědavý a asi to vyhodnotím zase za další dva roky..

https://aukro.cz/100-korun-1989-serie-a30-043574-6931777929
Registrovaný uživatel
Sbírat lze všelijak:
- každý "typ" bankovky (= např. 1000/1945 jen 1x)
- každou variantu bankovky (= např. 1000/1945 podle číslovačů a vodoznaků)
- na série (= např. 1000/1945 série A-E)
- rozlišovat "nízké" a "vysoké" série jako u Brunovského emise, 50/1964, 100/1961 a 500/1964.
- podle všemožných pseudovariant.

Nebo to, co je drahé - protože to třeba jednou bude ještě dražší. ;)
Moderátor
napr., rad by som dal 500 EUR za takuto bankovku v UNC.... ale nie je.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jenže, jestli se nepletu, z této bankovky dělá vysoká série variantu - což ovšem není případ Gottwalda. ;) (A po pravdě, je to daleko stádnímu uvažování přihazujících na Aukru.)
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
napr., rad by som dal 500 EUR za takuto bankovku v UNC.... ale nie je.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Jj, koukal jsem se do alba a také jí nemám :)... Sakra, to už je druhá.
Tuto sérii nehledá takové množství sběratelů. Pokud bude někde k prodeji a všimnete si jí, je i veliká šance na dobrý nákup a radost z "úlovku"..
... nebo se někdo ozve, když teď ví, že za ní může dostat 500 EUR :).
Registrovaný uživatel
Nikdo nerozbíjí prasátko ????? 1,8 bych dal ale 1,83 už je mooc

https://obchod.numismatika.com/cz-detail-901827322-500kc-1919-stav-1-2-original-druhe-nejvzacnejsi-statovky-bankovky-ceskoslovenska.html
Registrovaný uživatel
70.000€ za kúsok starého potlačeného papiera ? OMG :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Fidzi napsal
70.000€ za kúsok starého potlačeného papiera ? OMG :shock:


https://zpravy.idnes.cz/cech-koupil-znamky-cerveny-a-modry-mauricius-fnk-/domaci.aspx?c=A160816_190929_domaci_kha

Takhle se na to přece sběratelé nedívají... tady ještě menší kousky papíru za mnohem víc... :-)
Registrovaný uživatel
Pred 10ti lety kdyz jsem mel moznost ji koupit za 750 sem si rikal ze to Je ulet :) ale dneska je to masakr
Registrovaný uživatel
Pred 10-timi rokmi to bol úlet, ale dnes je to výhodná investícia... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Zase jeden nový význam označení UNC...
https://aukro.cz/unc-5000-k-1944-s-a24-neperf-6932784133
Registrovaný uživatel
Ta pětitisícovka,vzhledem k těm horním ohnutým rohám-jak ju slušně a poctivě kvalitově ohodnotit? 2-2?Samo,i vzhledem k jiným drobnostem na kráse :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Perk v 13. 8. 2018, 12:19. »
Registrovaný uživatel
Pánovi asi napsat, že je dobrý šprýmař! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Zdravím Pánové o bankovky se nezajímám.
Ale,dnes mi tohle vyjelo z bankomatu, sériové čísla jdoucí po sobě. Asi celkem běžne, nebo ne?
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Omlouvám se, vložil jsem to do špatné sekce.
Poprosim moderátora, když tak o opravu.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím tak tohle si prohlídněte ty ceny za kopie https://tompr11.rajce.idnes.cz/mince%2C_bankovky%2C_kopie_1_republikovych_bankovek%2C_navrhy_bankovek/
dokonce má tu drzost kopírovat i soukromé emise výročních státovek které se na aukru prodávaj
Registrovaný uživatel
Jen blázen by vyhazoval peníze za tento škvár!
Je tam i to PFko a prý návrh bankovky 1914! :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
:D no ta kopie té zeléné soukromé mě dostala on to střílí obšlehnuté za 50 a originál je za 100 kdo to muže koupit :D
Registrovaný uživatel
Asi má úspěch, když to kopíruje a ostřihává nůžkama. :mrgreen:
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
:D asi potřebuje zaplatit kopírku ale ani ta nejlepší mu neudělá vodoznaky a nenapíchá mu vlákna no asi to bude dobrej kšeft když to dělá nebo je to blázen )
Registrovaný uživatel
POZOR BYLI ZJIŠTĚNY PADĚLKY KOPIE 100 KČS SÉRIE CS 01 JEDNÁ SE O KOPIE PŮVODNÍ BANKOVKY KOPIE NEMÁ VODOZNAK A UV PRVKY

Vim že někdo to nepovažuje za sberatelský material ale hodně lidí si to zakoupilo a přijde mě nefér dělat na lidi podfuk originální tisky mají uv tisk a vodoznak pan tompr je fláká na kopirce na običejný papír :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
novodobe navrhy bankovek samozrejme svoje zajemce najdou, kdyz je to precizne udelane + ochranne prvky (ala vodoznak, UV barvy a pod), tak proc ne.
Delat z toho kopie je ubohost ...
Registrovaný uživatel
Tak koukám, že tu ivančickou pamětní 100 Kč/1919 už nějací spekulanti prodávají na Aukru. Přitom v Ivančicích je stále k dostání za stovku.
I když je pravda, že za tak šílené ceny, jako třeba bratislavská 0eurovka se to ještě neprodává.
Registrovaný uživatel
Tak snad to není dobový padělek.

https://aukro.cz/500-korun-1919-original-6933423188
Registrovaný uživatel
Kdo ví ??? Ale když se člověk zamyslí, tak např. chybotisk 1. Kč 1919 se nedala vůbec sehnat a teď je na aukru co 2-3 měsíce ??? :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 823 824 825 826 827 828 829 830 831 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » * * Zajímavosti na aukčních serverech (Přiklepni.cz, Aukro, Odklepnuto apod.) * *

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1