Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » zapomenutý malíř-Artur Fischer 1884-1943

Vykupminci.cz
Numisargo

zapomenutý malíř-Artur Fischer 1884-1943

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.holocaust.cz/zdroje/clanky-z-ros-chodese/ros-chodes-2009/cerven/zapomenuty-malir-2/
opět jeden nalezen...grafika lept Jičín 1920.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Davide, tohle mi dost připomíná ony neidentifikované "Kopáče" o kterých tu byla 2x řeč:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
/www.dorotheum.com/en/auctions/current-auctions/kataloge/list-lots-detail/kuenstler/albin-egger-lie
myslím si,že byl A.Fischer ovlivněn Albínem Eggerem-Lienzem,byl to přece jeho učitel,škoda,že nejsou vidět více obrazů,myslím si,že je ani neprodával ale spíše daroval ve svém blízkém okruhu-přátelům atd.
Nevím ještě jestli jeho katalog výstavy z roku 1947-in memoriam je dostupný pro veřejnost..
Registrovaný uživatel
Zdravím,neví někdo čí jsou ti ,,Kopáči´´?
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
myslíte si, že by měl někdo zájem o 3 obrazy Artura Fischera. Jsou v dost žalostném stavu. Mají vůbec nějakou cenu ??? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám zájem . jenisj@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mám zájem.victoriageorges@sznam.cz.
Registrovaný uživatel
Doporučuji přečíst si pravidla, bod č. 7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x1189
Registrovaný uživatel
jsem opravdu rád,že jste Nunyn vložil obrazy na sběratel.com,moc mě to těší,samozřejmě cenu mají ikdyž jsou poškozené,jak víte jeden mám ve své sbírce,bude nutno obrazy zrestaurovat,pokud máte zájem o prodeji obrazu,rád je odkoupím,sice vidím hodně zájemců,tak nevím jakou budu mít šanci.Určitě bychom se na ceně dohodli.kontk.davidmullerRob@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nunyn - Za vaše obrazy Artura Fischera zaplatím velmi slušně: vincent72@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem velký obdivovatel Eggera-Lienze, ale ten je z finančních důvodů pro mne nedostupný. Vaše 3 obrazy se mi velice líbí, pokud by byli ješte na prodej, tak se mi ozvěte. frosch007@seznam.cz S pozdravem Filip
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji všem zájemcům - obrazy již mají svého nového majitele :)
Registrovaný uživatel
Tak jsem ještě dohledala výstavní katalog ARTURA FISCHERA in memoriam z 23.-30. listopadu 1947. Pro zajímavost jsem Vám ho kousek oskenovala

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tento katalog mám doma,s jmény kdo vlastnil obrazy a pujčil na tuto výstavu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » zapomenutý malíř-Artur Fischer 1884-1943

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1