Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna » Zaujimavost

Vykupminci.cz
Numisargo

Zaujimavost

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim mam tuto bankovku dlho som premyslal kam to zaradit bolo mi povedane ze to je nejaky skusobny tisk mala by to byt akoze stovka z roku 1989 je tu niekoto kdo podobne veci zbiera?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Benik, čítal som tvoju diskusiu ohľadne antických mincí a pozerám, že tvoj príspevok, ktorý sa týkal bankovky si nesprávne zaradil do sekcie numizmatika (t.j. mince) a tu zapadol prachom... Ale k veci. Pred pol rokom sa lot takýchto fragmentov (20 kusov) predal na aukcii za 2.750 Kč teda 100€. Ten tvoj vyzerá byť síce krajší, ale je len jeden. Tebou uvádzaná cena 150€ pri tomto relatívne bežnom materiáli je z ríše snov. Takže ak ti niekto toľko reálne ponúka, tak neváhaj a predaj. Nič iné ti neviem odporučiť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Neviem bud som uz blbec ja ze ma ma kazdy za hlupaka alebo klamara ale nevadi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sorry neber to osobne ale tie rise snov sa obcas plnia nemyslis?
Registrovaný uživatel
Nic v zlom obcas plati pravidlo vyckaj casu ako husa klasu a nie to predat hned prvemu ktory ti ponukne nejaku cenu ako mna 5€,20€ alebo 30€ ponukol som to tymto a hned je cena ina takze nemusi to byt vzdy risa snov ja mam vyhodu ako ty hovoris stav je vyrezana zo stroja a je v krajsom stave odtoho zavisi aj cena a tychto zachovalosti je malo nieje ohorena ani otrhana ci prehnuta preto ta väcsia cena ale dakujem za koment ja len to ze ma uz trosku hneva ze mi tu kazdy hovori klamar atd cenu 150€ som si nevymyslel tu cenu mi ponukli oficialne s Arga este mi pan volal
Moderátor
Benik tak mu to predaj. To že niekto ti ponúkne 150 evri, ešte neznamená, že aj ďalších X šudí je za to ochotný toľko platiť.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ved ano uz som dohodnuty ja len som chcel naznacit ze niesom klamar to ze mi niekto povie ze to ma cenu 5€ neznamena ze to niekto iny nekupi za viac

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Chlubírna » Zaujimavost

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1