Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Závěsné plastiky

Vykupminci.cz
Numisargo

Závěsné plastiky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nemá někdo prosím tušení za kolik by se to dalo prodat? Zda to má nějakou hodnotu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sil123 napsal
... za kolik by se to dalo prodat? Zda to má nějakou hodnotu?

Hodnotu to nemá ale prodat by se to dalo, stačí jen najít troubu kterému se to líbí :D ;)
Moderátor
přesunu Vás! Sem to nepatří!
Registrovaný uživatel
A z čeho to je? Ví to někdo?
Registrovaný uživatel
Sil123 napsal
A z čeho to je? Ví to někdo?

Z fotiek? Ty by si mal/la vedieť, či je to z kovu, dreva, hliny, sádry...
-s-
Registrovaný uživatel
1. bude patinovaný hliník, pozná se malým vrypem ze zadní strany, vryp pod patinou bude bílý, pokud bude žlutý, je to mosaz, ale nepravděpodobné. ---- 2. je 100% hliník s kuličkovaným povrchem. Kuličkování je technologie hlazení a zpevnění povrchů.
Registrovaný uživatel
No už mi sem nejde vložit obrázek toho ze zadu, je to natřený načerno, asi mi to přijde jako nějaká hmota ze sádry, ale nemám k tomu žádné info kde se to vzalo/ vyrobilo...
Registrovaný uživatel
Sil123 - ušetřete si tak hloupý dotaz. Když to není z kovu, bude to ze sádry. Když to není ze sádry, bude to z umělé hmoty. Když to nebude z umělé hmoty, bude to ze šmakulády. ---- Tohle by vám zodpověděl nejlépe kuchař Babica, případně i v rubrice Ženy radí ženám. Bože, ty to vidíš a necháš to tak!
Registrovaný uživatel
Mě jen zajímalo, jestli to třeba někdo zná nebo to má doma, kde se to vyrábělo atd. Vaše odpověď mi je k ničemu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Závěsné plastiky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1