Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Závěsný odznak starosty - Prosba o určení hodnoty

Vykupminci.cz
Numisargo

Závěsný odznak starosty - Prosba o určení hodnoty

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás všechny. Mám tento závěsný odznak se státním znakem. Používán většinou starosty obcí a měst při slavnostních příležitostech. Jedná se o verzi ČR používanou v rámci ČSFR v letech 1990-1992 (jak napovídá tehdejší česká bikolóra). Potřeboval bych poradit o jaký se jedná pravděpodobně kov (Bronz? Obecný se starobronzovým vzhledem?...) a zároveň, uvažuji o jeho prodeji, tak jaká by mohla být hodnota odznaku. Díky všem!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Určil jste si to sám správně. Pokud chcete prodat, musíte napsat za kolik korun.
Registrovaný uživatel
to je súčasný znak starostu ČR.odznak obdobia ČSFR bol takýto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Určil jste si to sám správně. Pokud chcete prodat, musíte napsat za kolik korun.


Diky. Jsem rad, ze jsem dedukoval spravne. Co se tyka prodeje, pisu, ze o nem uvazuji. Nicmene, proto jsem se dotazoval, zda nekdo netusi z jakeho kovu konkretne je vyrobena. Pak teprve mohu urcit cenu, pokud budu chtit opravdu prodat. Nicmene, pokud je muj doraz proti pravidlum, prosim o upozorneni, smazu.
Registrovaný uživatel
-mikulas napsal
to je súčasný znak starostu ČR.odznak obdobia ČSFR bol takýto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Diky, nicmene nemate pravdu. To co jste nahral je federalni znak. Ten se na zavesnych odznacich starostu behem CSFR nepouzival, pouzivaly se jen znaky narodnich republik (cili starostove v Cesku meli medaile s ceskym znakem a "Ceskou republikou" a starostove na Slovensku se slovenským znakem a "Slovenskou republikou" . Dokazuje to stuha. Jedine obdobi kdy mela CR bikoloru (bilo-cervena) bylo 1990-1992. Od roku 1993 se pouziva trikolora, v souladu s ustavou.;-)
Registrovaný uživatel
medaile je zhotovená z tombaku - tak jak běžné medaile

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Závěsný odznak starosty - Prosba o určení hodnoty

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1