Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Zbierka Mince-380ks

Vykupminci.cz
Numisargo

Zbierka Mince-380ks

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdedené po pra-pra dedovi
českoslovenký legionár
Mince-380ks
v albumoch
au,ag,cu,al, atď..
Ocenenie
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 7. 10. 2018, 20:24. »
Registrovaný uživatel
vyberám niečo z ponuky
sú tam zaujímavé kúsky ale to už posúdte sami

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mince sa nefotia v albume.
Ak chces predat,udaj cenu.
Registrovaný uživatel
Celkovo to vyzerá na bežné mince v ošúchanom stave. Dolláre treba odvážiť a zistiť či to niesú kópie.
Registrovaný uživatel
a ohľadne štvrťdolára s 3 stars daj si colnect.com a zisti si čo a ako...
ja som sa stým nehral 3 mesiace aby som vám ukázal šuvix
Moderátor
hematuria napsal
a ohľadne štvrťdolára s 3 stars daj si colnect.com a zisti si čo a ako...
ja som sa stým nehral 3 mesiace aby som vám ukázal šuvix


Čo sa paprčíš?!?!?! Dostávaš dobre mienené rady, a ešte si urazený?
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Uvadite "au" mince - nevidim nic.
Pokud jde o US mince, z fotky se mi zda, ze 1/4 dollar je 1918 S, srovnejte zde:
https://aukro.cz/1-4-dollar-1918-s-krasny-6927802766
Ty dalsi US mince jsou jake rocniky a mincovny?
« Poslední úpravu provedl(a) numismat v 7. 10. 2018, 17:40. »
Registrovaný uživatel
ja som to nemyslel v zlom,ja nie som odborník a ked som to dostal tak som sa snažil zistiť čo najviac o všetkom od rána do noci ako tak..
hlavne cenu aby som nabol okradnutý ja ti dakujem za radu cením si to.
Registrovaný uživatel
Osobně bych měl zájem o Maďarské medaile s ouškem+ten kříž.Jestli je chcete prodat, napište na cmp@centrum.cz
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Uvadite "au" mince - nevidim nic.
Pokud jde o US mince, z fotky se mi zda, ze 1/4 dollar je 1918 S, srovnejte zde:
https://aukro.cz/1-4-dollar-1918-s-krasny-6927802766
Ty dalsi US mince jsou jake rocniky a mincovny?


2krát 1899
2krát 1918
1krát 1917
Registrovaný uživatel
Ja potrebujem odborníka ktorý dostane zaplatené že sa stým bude 1-2-3 mesiace hrať a každú jednu mincu ocení po prípade keď to bude zaujmavá suma tak Aukcia a samozrejme dostane zaplatené ako za overenie pravosti alebo ocenenie mincí plus čo nemusím urobiť ale by som spravil tak percentá z Aukcie a bol by som štedrý.
Moderátor
hematuria napsal
Ja potrebujem odborníka ktorý dostane zaplatené že sa stým bude 1-2-3 mesiace hrať a každú jednu mincu ocení po prípade keď to bude zaujmavá suma tak Aukcia a samozrejme dostane zaplatené ako za overenie pravosti alebo ocenenie mincí plus čo nemusím urobiť ale by som spravil tak percentá z Aukcie a bol by som štedrý.


Sám uznejte,že hodnotit mince ze špatných fotek a ktomu v obalech nelze. Osobně nevidím nic a předběžné take podle chaotické různorodosti se jedná o běžné mince.Pro maximální kvalitu odhadu vaší spokojenosti :)
Doporučim vytáhnout opatrně mince s obalu a po cca.několika kusech pod světlem vyfotit s obou stran a průběžně trpělivě a s patřičnou vlídnosti a úctou, posílat sem a uvidíme.
Platit za odhad, takovýchto mincí.... :shock: :) :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
hematuria napsal
Ja potrebujem odborníka ktorý dostane zaplatené že sa stým bude 1-2-3 mesiace hrať a každú jednu mincu ocení po prípade keď to bude zaujmavá suma tak Aukcia a samozrejme dostane zaplatené ako za overenie pravosti alebo ocenenie mincí plus čo nemusím urobiť ale by som spravil tak percentá z Aukcie a bol by som štedrý.


Sám uznejte,že hodnotit mince ze špatných fotek a ktomu v obalech nelze. Osobně nevidím nic a předběžné take podle chaotické různorodosti se jedná o běžné mince.Pro maximální kvalitu odhadu vaší spokojenosti :)
Doporučim vytáhnout opatrně mince s obalu a po cca.několika kusech pod světlem vyfotit s obou stran a průběžně trpělivě a s patřičnou vlídnosti a úctou, posílat sem a uvidíme.
Platit za odhad, takovýchto mincí.... :shock: :) :)


Samozrejme buď prídem osobne priniesť alebo ako ste poradil Vy,zase sa stým hrať ..čo podotýkam moj čas je extrémne drahý 2-3 hodiny čistého času strávných s rodinou denne.A áno sú ludia ktorý si daju oceniť aj somarinu len nech sú spokojný na duši. Ďakujem za úprimnú odpoveď a čas ktorý trávite mojou tvrdohlavou povahou.Vrelá úprimná moja úcta.
Registrovaný uživatel
Asi na tom nezbohatnes...nechaj si to ako pamiatku po pra pra dedovi :)
Moderátor
Pro hematuria:
Podivejte, však nikde nemusíte spěchat, nebo snad ano?
Čas od času kvalitně vyfoťte několik kusů a šoupnete sem.

Valnou hodnotu mince nemají, ale muže se v tom naskladaném chaosu, něco zajímavějšího objevit.
Registrovaný uživatel
Odkial ste?
Moderátor
hematuria napsal
Samozrejme buď prídem osobne priniesť alebo ako ste poradil Vy,zase sa stým hrať ..čo podotýkam moj čas je extrémne drahý 2-3 hodiny čistého času strávných s rodinou denne.A áno sú ludia ktorý si daju oceniť aj somarinu len nech sú spokojný na duši. Ďakujem za úprimnú odpoveď a čas ktorý trávite mojou tvrdohlavou povahou.Vrelá úprimná moja úcta.


No nato, že máš tak málo času denne na rodinu, pomere veľa sedíš pri tomto fóre.... Kašli na to venuj sa rodine. Ty si presvedčený o cennosti , finančnej nie emočnej, tvojich zdedených vecí. My podľa ukážok zase o opaku, jeden nepresvedčí druhého, tak naozaj načo strácať čas.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Tak trochu kolegu chápu, taky mám pár věcí po tátovi a nedal bych je z ruky.(Žádné cennosti).
Jak už kolegové radili, pokud nemusíš prodávat, neprodávej, rozhodně mají větší cenu jako památka po předkovi, než hodnotu tržní. Pokud potřebuješ prodat (musíš) můžeš každou jednotlivou minci vyfotit a vyvěsit na Aukru. Tak se naprosto přesně dozvíš jejich tržní hodnotu.
Taky je možné, že si je chceš nechat a jen bys rád věděl jaké bohatství máš doma v šuplíku.
Jsem členem ČNS a na schůzi k nám občas zavítají lidé jako ty s prosbou o radu a ocenění. Vždy rádi vyhovíme a zdarma. I u vás je jistě sposta odborníků, kteří rádi poradí. Poprosit poděkovat, to by mohlo i stačit.

Ještě taková drobnost, pokud to dáš do nějaké renomované aukce, tak počítej s tím, že si vyzobnou pět šest zajímavých věcí a zbytek si rovnou odneseš domů.
« Poslední úpravu provedl(a) Kenedz v 11. 10. 2018, 11:51. »
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
Ja potrebujem odborníka ktorý dostane zaplatené že sa stým bude 1-2-3 mesiace hrať a každú jednu mincu ocení po prípade keď to bude zaujmavá suma tak Aukcia a samozrejme dostane zaplatené ako za overenie pravosti alebo ocenenie mincí plus čo nemusím urobiť ale by som spravil tak percentá z Aukcie a bol by som štedrý.


Vaše finančné očakávania sú zrejme hodne vysoké , ale nedosiahnu určite Vašu citovú ujmu predajom...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Přidám taky svoji trošku do pranice :-)
Nesedí mi tam ta ČR pajcka a dvacka, kde se k ni asi pra-pra děda dostal??:-)
Jinak mince běžné, takový konvolut...nějaké pamětní ČSR stříbro, tak kolem 50-80 Kč za kus, dle stavu. USA tak jak píšou kolegové, hlavně zjistit pravost (váha a průměr)...Zachovalosti jsou spíše dle fotek špatné...možná by se tam dalo něco objevit, ale pokud byl pra -pra děda sběratel, nevím jestli by dal do takovýho chaosu
něco vzácného. Jak píší ostatní, probrat minci po minci....chce to čas, takto se to ohodnotit nedá!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Zbierka Mince-380ks

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1